Diskuse: dárek pro přítele

1 2 3 4 5 .. 10 .. 14 .. 18 Další »

Řadit:
257
Kamarádka nemá fotografii.

TO luciexova@seznam.cz: Krásný flakon, muž bude určitě moc rád :-) clamp

Každý rok kupuji manželovi parfém, který rád používá. A k tomu potřebné věci jako jsou třeba ponožky, trička. Do obchodu ho totiž nedostanu, nebaví ho zkoušení věcí, obchody ani lidi. Má z toho vždycky radost, protože jsem ho ušetřila návštěvu nákupáku =D

1000words Poslat vzkaz | 19.11.2016 14:27

TO semka: ale nyní mobilní aplikace a online alkoholtestery uplně zdarma jsou už tak dobré, že opravdu nemusíš manželovi to kupovat. Nemysíš, že lepší by byl elegantní oblek, když už má tolik služebních cest?

semka Poslat vzkaz | 18.11.2016 10:51

TO 1000words: To si myslím, že jo :P
má hodně služebních cest, a někdy není si jistý jestli už může jet. Uršitě není žadný alkoholik, prostě rád da si pivko, a u nějaké oslavy něco nacic :)

lenka.sucha75 Poslat vzkaz | 16.11.2016 11:37

TO m.martinaa: Kolik stojí takové hodinky?

m.martinaa Poslat vzkaz | 14.11.2016 21:27

TO lenka.sucha75: Já jsem si koupila hodinky s ocelovým tělem a koženým páskem, hlavně nevybírat žádný plast, nebo napodobeniny kůže na opasku, hned to praská.

lenka.sucha75 Poslat vzkaz | 14.11.2016 20:40

TO januulina: Jaké hodinky jsi koupila?

1000words Poslat vzkaz | 14.11.2016 01:28

TO semka: ale proč takový dárek. Myslíš, že muž bude měl rádost? :-)

m.martinaa Poslat vzkaz | 13.11.2016 22:49

Poprosím Vás o radu. Sháním pro manžela nějaké pěkné a především kvalitní trenýrky. Nemám čas chodit po obchodech, takže Vám budu vděčná, když mi poradíte, jestli nějaký pěkný eshop znáte.

semka Poslat vzkaz | 13.11.2016 00:45

já svému manželovi kupuju alkoholtester. A není to sranda :D

já nakupuji spíše praktické dárky všeobecně nějaké sady např mýdla deodoranty atd :)

Kočky, potřebuji pro přítele k Vánocům opravdu kvalitní opasek nebo peněženku, nic obyčejného, napadá Vás něco? Nedoporučujte mi prosím Tlustýho, už si u něj koupil peneženku a nějak moc nevydržela. Koukala jsem třeba na Denny P. Máte někdo zkušenost? Dík :-*

já jsem chlapovi koupila peknej multifnkcní nuz, doporucil mi ho kamarád a opravdu potesil

andryska Poslat vzkaz | 2.10.2016 16:38

Jaké jsi vybrala už víš?

pojkaska Poslat vzkaz | 29.9.2016 21:06

Budu kupovat hodinky k narozeninám, teda už je mám objednané. Tak se těším co na ně řekne přítel.

1 2 3 4 5 .. 10 .. 14 .. 18 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění