Diskuse: řasy, obočí - vypadávání

Řadit:
17
Kamarádka nemá fotografii.
venix | 23.11.2013 16:31

bude to znit asi hrozne ale ja se sam dobrovolne zbavuji řas a obočí.jednou sem nekde četl že si jej slečna vytrhala a už ji nenarostlo take jako ho mela predtim 4 roky ho mela tak a pak ji napadlo jej znova vytrhat a hle oboči narostlo v plne krase jako tomu bylo před vytrhanim.ja bych jej zkusil vytrhat cele.treba se prokrvi a brobudi rust,co tim clovek muže ztratim.na sebe nevidite pokud se nedivate do zrcadla a ostatni at se podivaji

adel | 28.5.2013 22:23

ahojky holky, mám stejný problém. Měla jsem krásné husté obočí i řasy a po rozchodu s klukem mi ze stresu totálně vypadalo obočí. Pomáhá mi na to gel od Taliky, je sice dražší (okolo 8 stovek), ale dobrý a obočí se začlo znovu objevovat. Jako alternativu pro vypadané obočí jsem používala paletku od essence, kde jsou dva odstíny hnědé a šablonky podle kterých si obočko krásně domalujete. http://nd05.jxs.cz/104/629/4b4d6fc044_81680653_o2.jpg Takže kdo se bez obočí necítíte, doporučuju :). Co vím, tak Talika vyrábí i gel na řasy, tak zkuste, třeba vám to pomůže. Pak určitě berte vitamíny. Další co patří spíš mezi babské rady a nemám to odzkoušené je ricinový olej, který seženete v lékárně nebo kapky na zákal, ty ale seženete na předpis a musí se potírat jen přesne to místečko (obočí) do očí rozhodně ne, růst chloupků je jejich vedlejší účinek a znám paní, která to zkoušela. Takže doufám, že vám něco z toho pomůže a budu držet palce :)

http://www.krasa.cz/talika-lipocils/?gclid=CJrI7LvOubcCFSXItAod4xsAYw

Jarmila | 29.8.2011 19:52

TO : Dobry večer pracuji s bylinkami a mohla by vam poradit jak na to - jsou to jenom bylinky české výroby bez chemie a neškodné,mnoha lidem pomohla .Vím že by to asi nebylo hned ale pořad lépší než nějaké chemické výrobky. Pokud budete mít zajem pošlu vam více informací a pomůžeme rozpoznat váš problém??? Potřebuji znat vaše zdr.problémy - napište mi na email:mandy08@centrum.cz

pavluska | 29.8.2011 16:22

tak sem dnes byla u obvodni a rekla mi ze to muze mit hodne pricit..stres ktery sem prodelala i pred nekolika mesici klidne s prace ze delam nepretrzity provoz..ze to mam treba i s nocnich..ale do prace chodit musim takze ted jako nevim co...poslala me na kozni co mi tam povijou dala mi zadanku na krev tak uvidim...ted sem prisla a divam se na ty rasy s blizka a je to cimdal horsi jen sem si promnula rasy a hned mi dve vypadli jestli to tak pujde dal zachvilu nebudu mit nic..a to sem je mela jak mrkaci pana :'( jo jinak mi napsala nejaky prasky a zinek..tak uvidim no je to asik na dyl..snad se to ale nebude zhorsovat... :-S

Anonym | 26.8.2011 23:28

tak sem si do vyhledavace zadala padani ras pac uz jsem zoufala zacali mi padat strasne rasy mam tak polovinu co sem mela...znama mi dohodila nejakou pani ktera se zabiva cinskou medecinou...prisla sem kni a aniz bych ji rekla co mi bylo a je(trapi)vse vedela...rekla sem ji o trapeni s rasama a rekla mi ze vi kde je problem ze jsem priserne vicerpana a cosi ze slezinou a ze se me bude snazit dat do poradku..byla sem tam jen jednou a mam chodit jednou tydne...a pry tak ctyrikrat..tak sem zvedava jestli mi pomuze...ale i tak zajdu k obvodni ale jak to tak vidim tak asi nepomuze...kdyby mi ta pani pomohla urcite vam napisu cim...

paolina Poslat vzkaz | 31.10.2010 10:27

Dobrý den, mám devitíletou dceru a už čtyři roky máme problém s padáním řas a obočí, doktoři si s tím vůbec neví rady. Všechny výsledky krve má v pořádku. Čtu, že nejsme samy, kdo má ty stejné problémy, už jsem z toho zoufalá, ve školce měla tak krásný hustý řasy a ted...Lékař nám doporučil Wobenzym, ale ani tohle nepomohlo::placici:: Ještě mě napadlo jestli někdo z vás nemá zkušenosti třeba s nějakým léčitelem.

Kaccka Poslat vzkaz | 24.10.2010 12:07

mě je třeba dělali a je vše v pořádku.ale vidím že lidí je dost co maj takový problém tak nevim proč na mě doktoři koukaj tak udiveně...a hlavně pořád nevědí co.

market222 Poslat vzkaz | 24.10.2010 10:11

Ahoj,
tak mi vypadne semtam řasa jen při odličování, takže takový problém nemám, ALE!!! Holky co vám vypadávají, já bych se přestala úplně malovat (řasenky, linky, stíny) a počkala bych několi měsíců jestli se to nezlepší..! Když jsem se jako malá nemalovala, měla jsem řasy delší a lepší než když se teď maluju pravidelně řasenkou....::ou-nou::

rajsa Poslat vzkaz | 24.10.2010 00:04

čtu o vašem problému s padáním řas. Já se léčím se sníženou funkcí štítné žlázy a doktorka mi vždy kontroluje obočí a řasy. Tak mě napadlo, jestli máte udelané krevní testy na TSH.

Kaccka Poslat vzkaz | 23.10.2010 14:52

Ahoj chtěla bych se tě zeptat na ten krém od taliky...koupila jsem si ho ale bojim se ho dávat i na místa kde řasy nemám ještě vůbec...a za jak dlouho se ti dali zpátky do pořádku? děkuji Katka

Kaccka Poslat vzkaz | 23.10.2010 14:35

Ahoj četla jsem tvůj problém a přesně co se ti děje s těma řasama mám já...začne to u kořínku svědit a už to jede...nemám ty řasy asi tak pět let.byla jsem taky u kožního a nic nevědí a že mám počkat jak to bude pokračovat atd.atd. už jsem z toho ničeho unavená a pro holku je to dost nepříjemný,hlavně v létě atd.mi řekni co je na tom tak divnýho když dokážou zjistit proč někomu padají vlasy.a s tímhle problémem na mě koukají jak na blázna.když porovnám mojí řasu teď a když byli zdravé tak je to dost rozdíl.teˇje ten kořínek celý vysušený a už nemá takový ten váček na konci...ty řasy mě bolí ,oči mám citlivý.no hrozný! a jít ven bez toho abych to tam domalovala to je nemožný.

Adik Poslat vzkaz | 5.9.2009 19:22

Ahojky... z toho co mi popisujes, jak uz doktori nevi jak dal... trochu jsi mi pripomela me, i kdyz mas mnohem mensi problem. Ja se v tom tedy jinak moc nevyznam, ale nemela jsi nejaky velky stres nebo jinou velkou zmenu v tele pred tim, nez ti zacaly padat?

ZuzaLacerta Poslat vzkaz | 5.9.2009 13:17

ahoj, dlouho jsem se tu neukázala. co se problému týče, vše při starém ::placici:: po roce navštěvování homeopata a bez z výsledků jsem odešla a nějaký čas jsem žádného dalšího lékaře nevyhledala... momentálně mám jen polovinu řas na horním víčku.. takové štětičky po stranách... začínám být přesvědčená, že to bude nějakej roztoč nebo jiná breberka, ale doktoři asi neposlouchaj a nespolupracujou... pořád by mi cpali dokola, jeden jak druhej, jen vitamíny, kortikoidy atd... nic z toho nezabírá
kdo ví co to bude.. ale zaplať pánbuh, obočí se zotavilo a už nějaký čas nezlobí!! ::vysmaty:: no nevim..  asi zajedu prudit do Prahy

kropackova Poslat vzkaz | 16.7.2009 23:11

ahoj prosim te chci se zeptat jestli ti uz neco pomohlo na to vypadavani ras, me strasne moc vypadavaj horni rasy uz nevim co stim mam delat dekuju za odpoved

jituliiik Poslat vzkaz | 15.9.2008 13:06

Ahoj, zkus si do řas vtírat ricinový olej, dá se koupit v lékárně. Mně docela pomohl::ano-ano::
Tak držím pěsti!

Další weby Mladé fronty

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění