Diskuse: malá prsa

Řadit:
10
Kamarádka nemá fotografii.
Rozalie | 15.11.2011 09:24

TO applik: No já bych prášky nepodceňovala. Opravdu si myslím, že jsou 1000x lepší variantou než jít pod nůž. Mám skvělou zkušenost s Decolenem. Obsahuje směs rostlinných výtažků, tzv. fytoestrogenů, které obnovují růstovou činnost prsních žláz, takže oprsa jsou při jeho užívání opravdu plnější a pevnější. Z vlastní zkušenosti můžu doporučit!

applik Poslat vzkaz | 28.10.2010 18:12

nevěřila bych žádným práškům.. možnosti jsou 2.. operace a nebo zase ztloustnout:) já myslím, že když si zhubla úžasných 20 kilo tak musíš vypadat dobře i s jedničkama.. a pokud z toho máš opravdu komplex tak je spousta fór kde píšou holky o zkušenostech z plastikou prsů tak se koukni:)

z2z Poslat vzkaz | 20.10.2010 18:14

Podívej na www.vetsiprsa.cz  Já tam koupila a jsem spokojená. Myslím, že tvůj problémek by to vyřešilo.....

Geprtova Poslat vzkaz | 16.5.2010 10:30

Ahoj, koho zajímají přípravky s pueraria mirifica zkuste mrknout na
stránky <a href=„http://www.puerariamirifica.unas.cz/“ >www.puerariamirifica.unas.cz/</a>

Geprtova Poslat vzkaz | 13.5.2010 11:50

Ahoj můžu sehnat tablety a krém s pueraria mirivica za poloviční ceny než u nás. Kontak petra.geprtova@seznam.cz

zdepe Poslat vzkaz | 12.2.2010 21:48

Ahoj, za sebe mohu doporučit krém a tablety s obsahem pueraria mirifica. Je to přírodní a obsahuje to fytoestrogen. Na mě to zabralo a prsa jsou pevnější a plnější. A asi se i zvětšují::souhlas::. Ale co zabralo na mě, nemusí zabrat na každého. Jo a ještě je sprchuju studenou vodou.......brrrrr, ale co bych pro sebe neudělala::usmev::

laskonka Poslat vzkaz | 3.7.2009 07:01

Ahoj, reaguji na Tvůj příspěvek. Prsní žláza a podkožní vazivo bohužel úbytkem váhy tratí na oběmu a pružnosti, prsa se nejen zmenší, ale i povisnou. Pokud bys byla přesvědčená, že se s tím nesmíříš a chceš to řešit, jediná zaručená cesta je ta k plastickému chirurgovi. Šarlatánské tabletky, krémy a všechny tyhle oblbovačky jsou jen potravinové doplňky, možná zlepší vzhled kůže, ale pevnost prsou se odehrává v hlubších vrstvách, než které je možné postihnout mazáním či zobáním pilulí. Já sama jsem touto cestou získala ze dne na den z nulek  dvojky. Kdybych dopředu nevyhazovala peníze za různé ,,zaručené recepty “, mohla jsem mít třetinu operace našetřeno...

LadyLay Poslat vzkaz | 27.6.2009 12:27

Inu bohuzel, budes se asi divit ale zadny takovy zpusob neni ...muzes samozrejme skusit decolen a pod ale co sem cetla od ruznejch lidi tak co clovek to jina reakce a navic se to musi jist porad. 

Tatu
Tatu Poslat vzkaz | 25.6.2009 16:40

Je to podružný problém. Buď ráda, že jsi zdravá. Máš můj obdiv, za těch 20 kilo dole. Měj ráda svoje tělo takové jaké je.
T.

neithers Poslat vzkaz | 23.6.2009 19:46

Ahojky holky,mám menší problém a to doslova ::usmev:: během minulého roku jsem zhubla něco kolem 20 kilo a to sebou přineslo nejen hubenou postavu (díky za to ::vysmaty::) ale bohužel taky zmenšení mých prsou.S původních 3 mam tedkom 1 až 2 ::placici::hrozně mě to deprimuje.Nemáte některá nějaký typ jak je zvětšit a nejít přitom na operaci?Teda pokud to je vůbec možné.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění