Diskuse: Hydrocolon

Řadit:
5
Kamarádka nemá fotografii.
Pavel R. | 13.7.2012 10:21

TO Pavla: Na hydrocolon nedám dopustit.Na kvalitní hydrocolon chodím do www.Medialt.cz a bezva.Na začátku prvního hydrocolonu jsem byl dost stažený,ale pak jsem se pří jemné masáži břicha uvolnil.Byl jsem 3x a potíže jsou o polovinu lepší.Je zde dobrý přístup i cena,za jeden 399,-kč.Vřele doporučuji Medialt.cz i mužům-prevence karcinomu tlustého střeva,ale i prostatické potíže se lepší.Škoda,že jsem se neodhodlal na hydrocolon dříve.

Pavla | 29.5.2012 13:15

TO katkaslos: Musím jen potvrdit.Dělala jsem si klystýry doma a nic moc se na mém zdravotním stavu neměnilo..Nyní chodím do medialt.cz a problémy ustupují.Jsem spokojená s přístupem i cenou a také Všem doporučuji

katkaslos | 30.1.2012 13:05

TO Ani: ahoj Žádným domácím klystýrem a jiným zařízením nelze dosáhnout takového efektu jako hydrocolonem. Já chodím do Medialt .cz -super cena za jeden 399,-Jdu vždy na tři a cítím se bezvadně.Mohu jen doporučit.

slunko Poslat vzkaz | 27.10.2010 20:21

Já jsem to podstoupila v Institutu dr. jonáše v Praze. Nebylo to nepříjemné, vůbec to nebolelo. Paní to prováděla velice šetrně a opravdu nešla přes tlak. Já to doporučuju. Jen bych Ti ale doporučila spíš pravidelné klistýry. Já si je dělala několikrát ještě před tím než jsem šla na collonhydroterapii a měla jsem pocit, že jsem si klistýrem vyčistila střeva lépe, při colonhydroterapii ze mně neodcházelo tolik nečistot jako při klistýru doma. Jen co dokojím, zase se k němu vrátím. A co se týče zácpy, chce to také změnu stravy, je to dost obšírné téma - zkus na netu najít knihy dr. normana Wolkera (<a href=„http://www.zdravinadlani.cz/download/index.htm“>http://www.zdravinadlani.cz/download/index.htm</a> hlavně Tlusté střevo bez zácpy), ty mi otevřely oči, jak to v těle vlastně funguje a jaký to má vliv na střevo.

Ani Poslat vzkaz | 26.10.2010 11:24

Ahoj lidičky, prosím měli jste už někdo tohle za sebou? (myslím ten hydrocolon) Chtěla bych se zeptat jaké to je a kolik to stojí. Mám to podstoupit kvůli zácpě a problémy s vyprázdňováním. Díky za odpověď i  Ani =)

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění