Diskuse: swingers párty ?

Řadit:
88
Kamarádka nemá fotografii.
LauraR Poslat vzkaz | 20.9.2017 02:57

TO Barbora: Ahoj, prosim poradila by si swingers party pre mlady, stihly a atraktivny par? paci sa nam exhibicionizmus a voyeur, radi by sme navstivili nejaky prijemny klub kde by sme obohatili nase zaziky

kámoška | 9.6.2017 18:41

a můžeš říct konkrétní klub kde se ti líbilo?

Vlada.va | 25.5.2017 16:09

TO mydva:

ahoj, rádi s Vámi vyrazíme...... stačí se domluvit kdy a kam ;-)

mydva | 19.5.2017 23:30

TO Miki: Ahoj jsme také pár 40let a chceme také něco zažít... nechtěli byste vyrazit s námi, ať je to snažší....

Anonym | 12.4.2017 03:41

TO Mea: Ano :)

Anonym | 21.1.2017 14:02

Ahoj, mám podobný příspěvek jako někdo tady už měl..sháním doprovod na swingers..jsem z Usteckého kraje, vysokoškolák sympaták a hledám slečnu či ženu, klidně i v Praze která by mě na sšingers doprovodila..nikdy jsem nebyl a rád bych to zkusil :-) MvonB@seznam.cz děkuji..

Anonym | 29.11.2016 17:42

Ahoj, můžu poprosit nějaké recenze na Lublaňskou? Chodí tam i samotní jedinci? Kdy je to zde nejlepší? Děkuji :)

Anonym | 9.11.2016 15:12

je to Praha 2, hodně chlapů holek málo

Ve | 31.10.2016 23:43

Ahoj, jsem (single) z Prahy a swingers me laka uz nejakou dobu, jenze jsem zatim nenasla odvahu, i kdyz sex a vse kolem nej pro me tabu neni. Spis je to tim, ze nejsem zadna modelka, naopak mam nejake to kilco navic. Kdyby tu byla nejaka pohodova slecna/zena, co uz to zna, vi, kam zajit (kde je to dobre a na urovni), a podelila by se o zkusenosti nebo by se pridala, tak budu rada za info nebo spolecnost. Kdyz tak pisnete na mail aquabelka@centrum.cz

mihaja | 8.10.2016 10:23

TO Pritel: prosím,kde to je Lublanská -jaké město? 8-)

mihaja | 8.10.2016 10:20

TO karfi18: máte ještě zájem o swingres párty?jsme pár <3

Barbora | 21.9.2016 09:08

Byla jsem ve swingers klubu Bunkr, ale byla jsem dost zklamaná. Celkově to prostředí působí šíleně oplzle a vůbec není sexy. Samostatný muži už jsou deformovaní chozením do tohodle podniku, jsou líný vás dobývat, neztrácejí čas a jdou za jinou. Přitom svádění je pro mne více sexy než samotný sex. Objevují se tam i samotné zamindrákované baculky, který si tam dokazují, že jsou sexy tím, že dávají, kdejakému troubovi, který tam přijde. Párů tam chodí málo. Chlapi tam chodí oblečení jen v ručníku a to na mne nepůsobí dobře. Rozhodně nikomu nedoporučuji návštěvu takového podniku, můžete si přivodit trauma, rozbít si vztah a u mužů se pak následně může objevit problém erekcí daný psychicky,právě tím, že navštívili tenhle klub.

Miki | 12.8.2016 23:36

Ahoj,jsme pár věk 35let. Můžete mi doporučit nějaký klub na Jižní Moravě - Brno, Břeclav, Hodonín? v Brně jsem slyšel o klubu Nesytka. Máte nějaké zkušenosti? Jaké jsou např ceny občerstvení?

Petra | 6.8.2016 11:49

Ahoj, já se musím pochlubit se svou zkušeností se swingers. Předem jsem se hodně bála, jací tam budou lidé, jestli se nebudu stydět, jestli nebudu do něčeho nucena,atd. Mám přítele, ale šla jsem tam poprvé se svoji kamarádkou, aby se přítel nezakoukal :-). Zážitek byl krásný a velmi příjemný, lidé super, zcela normální, žádní zvrhlíci, a stud jsem ztratila po 15 minutách, tam si jsou všichni rovni. Vše bylo dobrovolné.Výhoda byla, že to byla soukromá akce, na kterou jsem narazila náhodně přes web www.domaciparty.proweb.cz . Už jsem několikrát vzala přítele, teď už manžela :-). A jednu zkušenost mám i z Německa, také super. Doporučuji vyzkoušet

Pritel | 16.7.2016 11:01

TO Pavca: zajdi do Lublansky tam je vzdy navic par chlapu a ver ze te protahnou....

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění