Diskuse: Livechat

1 2 3 4 .. 16 .. 31 .. 46 .. 61 Další »

Řadit:
911
Kamarádka nemá fotografii.

TO sarakind244@gmail.com:

No tak v první řadě počítej, že musíš mít nějaký peníze bokem, protože ti to vůbec nemusí jít na jiných chatech, jestli máš osvědčené že vyděláš dost abys to měla jako HPP...

kvalitní kamera je základ, vysokorychlostní internet taky, dobré osvětlení jakbysmet.

V první řadě bych řešila jestli ti to dost vydělá na to, abys mohla vůbec nějak fungovat ;)

Ahoj,mam zkusenosti s vydelavanim pres secondlife formou zabavy,je z toho malo penez,tak chci zacit s chaturbate,ale za tim ucelem si vezmu pronajem bytu,ted bydlim u rodicu a taky kvuli tomu,ze oni nechteji abych podnikala na tehle adrese.V obcance mamtrvale bydliste u rodicu,cetla jsem,ze si muzu nechat zasilat listiny na adresu jinou,kterou nahlasim,to bude ten pronajem,kde budu muset zmenit na zvoncich jmeno a prijmeni,vubec netusim,jak dlouho to bude trvat.Podle vseho se na tenhle druh cinnosti vztahuje autorsky zakon,jeste jsem se nezaregistrovala na payoneer,protoze to prijde na tuhle adresu,ale jelikoz nebudu mit zadnou smlouvu,tak budu snad davat jen vypisy z uctu nebo vypisy z karty payoneer,je toho strasne moc,vim,kde to ohlasit,ale potom to danove priznani to budu muset dat nejake ucetni,kdyz jsem to cetla,je toho fakt dost.Ale vzdyt prece budu davat jen ofocene prijmy,tak co dalsiho,nic,jenom vydaje pausalem,vubec netusim,kolik z toho budu mit a ja musim ohlasit nejdriv umeleckou cinnost a kdovi kolik vydelam.Budu rada za poznatky ohledne dani,kdo uz to ma zazity,pak taky co reknu urednici na financaku,kdyz se me primo zepta,abych popsala,co presne delam?Umelecka cinnost.Jinou cinnost nemam,jsem svobodna,bezdetna,bude to tedy hlavni prijem.Je toho strasne moc a ja chci mit vse v poradku.Diky za rady,vy co uz danite z tehle cinnosti

TO m.mail@email.cz: ahoj prosimte nemohla bys mi pomoct nebo poradit kde a na koho se obratit kdyz bych chtela zacit? Jako ty, prave z domu jako privydelek bez pristupu cz, sk. Dekuji koc pokud odpovis

Co si o tom myslím? No první řadě je to skvělá práce, i když já to nevnímám jako práci, ale jako skvělý odreagování.
Dělám to už tak 5 let. Začátky byly dost špatné, ale tak to má dost holek a pak už je to jen a jen lepší, ovšem musíte vydržet a občas zatnout zuby a i když vyděláte jen pár stovek za den tak to nevzdávat.
Vydělám si slušně, ale nežiju tím. Jsou holky co tím žijou a pak patří mezi ty nejlepší, ale mně by to vadilo, asi by se mi to znechutilo. Ty nejlepší holky tam tráví klidně i celý den, takže je to hlavně o prioritách, ale vydělat se dá. Neznám lepší práci, kde bych si vydělala na byt nebo auto :)

Kbyby měl někdo dotaz ohledně livechatu, tak do zprávy, odpovím :)

TO lisaaa: ahoj, záleží na jakém chatu chceš vysílat, zda jen na českém, nebo na více chatech, zahraničních. Práce doma má své pro i proti ;)
Klidně napiš :-)

lisaaa Poslat vzkaz | 6.11.2017 15:43

Ahoj, chci se na plno věnovat livechatu z domova a prosím některou z vás o radu jak a kde je nejlepší začít,čemu se vyvarovat, jestli je lepší ze začátku chodit do studia nebo se to zvládnu naučit sama? Pokud je některá z vás ochotna poskytnout mi rady do začátku tak mě prosím kontaktujte. Moc děkuji

Ahoj, jsme zavedené livechat studio, pracujeme na německých chatech. Nově jsme otevřeli pobočku i v Ostravě. Pomůžeme Vám v začátcích. Pokud tě to zaujalo, neváhej mě kontaktovat 605725694 Nově i v Ostravě

Ahoj, jsme zavedené livechat studio, pracujeme na německých chatech. Nově jsme otevřeli pobočku i v Ostravě. Pomůžeme Vám v začátcích. Pokud tě to zaujalo, neváhej mě kontaktovat 605725694

Ponukam moznost registrovat sa na nemeckom chate. Je to tam fajn klienti su v pohode. ...a ked chatujete ani nemusite mat zapnutu kamerku...kto nevie po DE moze aj AJ pouzivat. Klienti su z AT, DE, SCH prevazne...slovaci a cesi tam moc nechodia, pre nich je to strta penazi, nakolko na tomto chate sa za vsetko plati...nemci radi platia :) piiiiste a pomozem s registraciou :)

Chceš pracovat na Livechatu? Na co si dát pozor. Nenaleť jako já. Poradím ti, který je nejlepší, bez znalosti jazyka nebo když začínáš. Klidně napiš. Mám bohaté zkušenosti. tomanova.kristina89@seznam.cz

Ahoj,
pokud premyslite o livechatu z domova a mate ohledne toho otazky, co budu vedet, odpovim. Pred nejakou dobou jsem spolupracoval s jednim poskytovatelem livechatu - daval tipy modelkam jak prilakat zakazniky, udrzet si je, cim na sebe upoutat, .. + s tim souvisela i stranka vizualni (rady jakou webkameru vybrat, jak si zaridit studio, osvetleni, ...). Jen bych chtel upozornit at tohle neberete, ze delam nejaky nabor modelek, nejsem zadna agentura a pro nikoho ani holky nedohazuji. Proste kdyz muzu, tak pomuzu. :-) Otazky pokud nechcete psat verejne, tak klidne poslete soukromou zpravu nebo na email. ;-)

Hledáš práci nebo brigádu?? Jsi dívka nebo žena 18-45let?? Chceš si rozhodovat o tom kdy budeš pracovat?? Výdělky 20-40000,- za cca 100hodin měsíčně, neváhej mě kontaktovat 605725694

Hledáš práci nebo brigádu??
Jsi dívka nebo žena 18-45let?? Chceš si rozhodovat o tom kdy budeš pracovat?? Výdělky 20-40000,- za cca 100hodin měsíčně, neváhej mě kontaktovat.605725694

Nabízím dobře placenou občasnou brigádu mladé pohledné ženě. Více info emailem.

Ahoj holky rozhodla jsem se natočit video o livechatu.A pokud bude zájem tak budu natáčet dál :) Tak pokud se líbí tak prosím like a odběr,pokud ne tak nevadí i přesto děkuji za váš čas :) https://www.youtube.com/watch?v=pVKS0esL8A8

:-[ :-[ :-[ :-[ :-[

1 2 3 4 .. 16 .. 31 .. 46 .. 61 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění