Diskuse: OPERACE HORNÍCH VÍČEK.

   
Řadit:
5
příspěvků
Správce: VICKO
Kamarádka nemá fotografii.

Já mám konečně za sebou ty horní víčka a to za 7500 kaček. Injekce byla docela nepříjemná, ale zažila jsem již horší věci. Pak jsem již vůbec nic necítila. Ba ani potom, když to přišlo k sobě...prostě NIC, ani malinko mě to nebolelo. Momentálně mám jen fialové podlitiny, jako kdybych měla namalované silnější linky nahoře, i dole....

Kamarádka nemá fotografii.
Ivanka | 17.4.2012 13:48

TO VICKO: Dobrý den, já jsem byla na plastice horních víček, a hojilo se to docela dlouho,ale ne nějak extra, ale každopádně 11 dní je ještě krátká doba. Ja jsem byla v Brně u pana MUDr.Ivana Justana, Ph.D.
A byla jsem spokojená. otoky ustály, a všechno dopadlo suprově.
Tak snad toudle dobou už máte dávno po problémech a je vše tak, jak má být.

Kamarádka nemá fotografii.
VICKO Poslat vzkaz | 19.10.2010 20:00

Ahoj. Jejka nechtěla jsem Tě vystrašit. Otoky mám jen po ránu. Nemám už ani žádnou modřinu. Jen jsem chtěla vědět, jestli někdo už nebyl dřív. Doktor mi říkal, že konečný efekt až za 3.měsíce. Až si vše sedne. Někde holky psaly že jedné to trvalo i rok, ale většinou 3-6.měsíců. A pak naprostá spokojenost. Jizvy skoro už nejsou..ještě Ti napíši, na každé straně mi vzal doktor 1.cm kůže. Večer už vypadám  normálně. Oči se rozzáří a vypadáš opravdu lépe. Jen ráno Ty otoky. Každým dnem je to lepší. Neboj. ::radujici::

petrulinka
petrulinka Poslat vzkaz | 19.10.2010 17:49

::usmev::a kde jsi byla? Já jsem objednaná na 3 listopadu, tak teď jsi mě vystrašila, nevím, jestli mám jít.

Kamarádka nemá fotografii.
VICKO Poslat vzkaz | 19.10.2010 17:33

Pěkný den.
Chtěla bych se zeptat, zda někdo nebyl na plastice horních víček? Jsem 11.den po operaci horních víček, jsem z toho nešťastná. Mám otoky očí až k nosu. Vím, chce vše čas. Ale připadám si, že můj věrný partner zůstane už jen pan brýle. Jestli máte někdo zkušenost nebo jste byla na operaci, napište prosím, jak se Vám to dlouho hojilo. Výsledný efekt. Zda jste spokojena. Pěkný večer..Iv.::ou-nou::

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění