Diskuse: Kořeny osmičky v nosní dutině?

Řadit:
2
Tatu
Tatu Poslat vzkaz | 19.10.2010 08:31

Zkus přes známé dostat se k jinému zubaři, nech se vyšetřit a porovnej jejich závěry. Když budou stejné, vrať se k původnímu a věř mu. Snad ví co dělá. My ti budem držet palce. T

Kamarádka nemá fotografii.
Essi Poslat vzkaz | 18.10.2010 19:08

Dobrý den, ráda bych se poradila s někým, kdo má přímou zkušenost. Mám vytržené tři moudráky, vždy to bylo velmi bolestivé léčení, týden jsem nemohla dělat vůbec nic, ani psát na počítači, soustředila jsem se jen na bolest, na kterou nezabíralo vůbec nic.Nespala jsem.U poslední horní pravé osmičky mi doktor podle rentgenu řekl, že její kořeny zasahují do nosní dutiny, že tam po vytržení vznikne díra, kterou bude muset zašít, já se s tím budu muset léčit 14 dní a po celou dobu nebudu smět smrkat a kýchat.
A tady začíná můj problém: neumím si představit, že stejnou bolest beze spánku prožívám ne týden, ale čtrnáct dní. Navíc mám tři měsíce v roce alergickou rýmu a zbytek rýmu chronickou, kýchám každý den. A ještě ke všemu nemám úplně obyčejné zaměstnání, takže představa, že ty dva týdny doopravdy nebudu moct dělat vůbec nic je taky docela nereálná... Tedy, jak je to doopravdy? Zažil tohle někdo? Opravdu se to hojí dva týdny? A co když kýchnu, musím okamžitě letět k zubaři, aby mi to zašíval znovu pořád dokola??Děkuji za odpovědi.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění