Diskuse: chci být jiná

Řadit:
2
Kamarádka nemá fotografii.
Nika1 Poslat vzkaz | 14.10.2010 18:33

ahojte, ja som pocas studia v Prahe mala dost zlu zivotospravu a skoncilo to nadvahou. Sama som si nevedela poradit, hlavne dlhodobo to vydrzat a zvyknut si na novy zivotny styl. Stretla som ale vyzivovu poradkynu, vdaka ktorej som zmenila nie len jedalnicek, ale aj celkovy pristup k zivotu, dodava mi vzdy pozitivnu energiu, sportujem, nestresujem sa. Ale co je najdolezitejsie ze som schudla a vratilo sa mi sebavedomie. Je to uzasny pocit.

Ak by ste mali zaujem tiez a ste v Prahe, tak ma kontaktujte na Nika@wellness-nika.cz

wellness vikendy su fajn, ale skoncia sa a co potom? Vacsina ludi sa vrati do povodnych zabehanych kolaji. Ale ked mate stale niekoho, na koho sa mozete obratit a individualne sa vam venuje, tak mate sancu, ze zmena bude trvala :-)

Kamarádka nemá fotografii.
tulikraska Poslat vzkaz | 10.8.2010 19:44

ahoj holky! rozhodla jsem se, že změním svůj šílený pracovní rytmus a udělám něco pro sebe, začnu sportovat a také zdravě jíst...no prostě „klasika“, ke které dospějeme asi postupně všechny.. B-) kamarádka mi dala kontakt na jeden víkend pro ženy, který je pro tuhle proměnu jako stvořený.. Kdo chcete zahájit podzim také změnou, podívejte se na stránky vital víkendu pro ženy v Piešťanech, a třeba se tam potkáme a navzájem podpoříme :-)

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění