Diskuse: Pasta na bělení zubů

Řadit:
37
Kamarádka nemá fotografii.
MartinaM3 | 15.9.2017 17:22

Výborné jsou zubní pasty Ecodenta, mají i bělící zubní pastu. Já používám pastu s trojím účinkem, zanechává krásně svěží dech :) Vyzkoušela jsem už více značek, ale tahle mi vyhovuje nejvíce.

helena.07
helena.07 Poslat vzkaz | 18.2.2017 12:19

TO kristynasalihova@gmail.com: SODU-sáček stojí 5.50-plus-mínus.
Kdysi jsme si kupovali v drogerii nebo lékárně plavenou křídu-zuby zářily bíle-ale to nevím ,jestli se ještě dá koupit.Pasta Rembrant-JE VÝBORNÁ ,ALE CENA JE HODNĚ VYSOKÁ.

holky doporučte mi prosim nejakou fajn pastu na beleni zubu, ktera me nezrujnuje :D

klariR | 6.8.2016 22:54

TO dasad: opravdu je to o něco znat :-)

lenka555 | 9.6.2016 13:14

Ahoj holky,
Já jsem teď objevila nějakou novinku z Austrálie jmenuje se to warpaint, testuji to teprve 4 den, ale teda můžu říct že zuby mám daleko víc lesklejší a řekla bych že i bělejší, ale to bělení prý trvá cca. 10 dní tak uvidíme ještě. Zajímavý je že je to vegan výrobek bez chemie což má u mě velké + clamp

Kamila | 2.5.2016 11:09

Ahoj holky ja mam vyzkousenou zubni pastu Swissdent Extreme, je teda drazsi ale za kvalitu je lepsi si priplat :-*

dodo | 5.10.2015 21:43

TO Zuzka P: Karlín není Praha 2

Zubnikaz | 4.2.2015 13:33

Ahoj holky,
já myslim, že základ je pořádné čištění. Jasně, nejde s ním všechno, někdo to má i geneticky, ale to nevím, jestli pak pomůže chemické bělení. Já doporučuju tuhle stránku http://www.prevencezubnihokazu.cz mně to moc pomohlo snad se všim, co jsem okolo zubů potřebovala

simka | 16.1.2015 05:51

Zdravím, vím že to sem úplně nepatří, ale prosím o radu ohledně ústní sprchy. Tchýně si ji přeje k narozeninám a já nevím, kterou značku vybrat. Ráda bych také něco v dostupné cenové relaci. Máte někdo zkušenost? :-)

Jaroslava | 22.10.2014 10:53

TO Peny: Tak jsem tam byla. A mám to rozdělení do 4 návštev :) Zatím spokojenost.

Peny | 15.10.2014 12:11

V alfadentu jsem byla na bělení zubů, vřele doporučuji ;) Hlavne mají skvělý a takovy rodinný přístup, člověk se necítí ve stresu, jak normálně u zubaře. A zuby mě to pěkně vybělilo.

Jaroslava | 9.10.2014 18:18

TO Inka: Jo? No tak super, to nemám ani moc daleko, tak prozatím děkuju, zkusím tam zajet.

Čaute děvčata... :-) Máte ozkousenou zubni pastu, ktera skutecne funguje? Nebo byla nektera z vas u nejakeho profika? Hledam nejucinejsi vybeleni zubu, tak nevim zda to zvladnu doma sama a nebo si mam nekam zajit... :-)

Inka | 8.10.2014 13:11

TO Jaroslava: Alfadent, je to Praha 5. Takže ani nikam mimo Prahu nemusíš. Jako já tam chodím normálně k zubaři, vše je pod jednou střechou, a servis je super.

Jaroslava | 29.9.2014 11:13

TO Inka: Ajo, jasně, no doufám, že budu mít taky pěkné bíle zuby :) a prosimtě, kde jsi na tom byla? Já jsem ted v Praze momentálně. Ale klidně i někam dojedu.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění