Diskuse: Malá prsa

Řadit:
50
Kamarádka nemá fotografii.
Káča | 16.12.2015 21:40

TO Smutna: Já mám úplně stejný problém takže ti taky neporadím u mě tenhle problém odstartoval muj přítel který měl přítelkyni s 6tkami kozami a kdys si sahl na ty moje rek ze byl zvykly na neco jineho :-! zhluboka jsem polkla a urazila se a pak me to zacalo trápit taky se porád kouká na nejaké prsatice a delá mi i naschvály vubec si neuvedomuje ze mam kolikrát chut uplne odejít kompletne mi to kazí náladu neznáte nejaký ucinny recept na zvetsení nejaké tablety nebo tak? ja mam 2,5-3ky chtěla bych je plnější hlavně :-) děkuji za radu

Zdenka | 9.10.2014 13:38

Taky to tak mám :) balení mě zaujalo a výsledky ještě víc:) prsa mám pevnější i zhruba o číslo větší a zatím mě to tak vyhovuje :)

Bára | 27.2.2014 16:56

Taky jsem vsadila na Nadrain, zaujalo mě to jejich balení, je takové pěkné :-) a je fajn, že nemají jen hezký obal, ale i kvalitní prášky. Taky mám teď tak zhruba o velikost prsa větší. Jsem nadšená clamp

Mufik | 14.12.2013 01:28

TO stinkiiito: Já na holkách koukám hlavně na stehýnka a malá prsíčka jsou moc fajn <3

Lucie | 12.6.2013 11:57

TeR: Ahojky, ano já je vyzkoušené mám. Koupila jsem si NadraIn ze zvědavosti a zvědavost se vyplatila! Mám je o číslo zhruba větší a konečně se mi podprsenka vyplnila :)

ADelicza | 5.10.2012 10:48

Pro velké i malé prsa se zkuste podívat tady. Mají tam šaty, plavky, podprsenky.. sama od nich nakupuji i mí přátelé a na má velká prsa je tam toho spoustu :-) cítí se jako v bavlnce.
http://www.astratex.cz/saty/obleceni-a-doplnky/

TeR | 10.7.2012 12:11

holky máte některá vyzkoušené prášky jménem Nadrain?

z2z Poslat vzkaz | 11.10.2010 14:19

Ahoj, tak tablety by se měly brát 6-8 měsíců a po roce udržovací dávka 3 měsíce.  Já beru 3 tablety denně a ještě jsem koupila krém se 7% puerarie, prý je to nejvíc co jde. Prsa se mi hezky zvětšily a nááádherně zpevnily, prostě je to fakt vidět. Vedlejší účinky nemají, jen se musí pít hodně mléka a jíst mléčné výrobky.

angelwoman Poslat vzkaz | 14.7.2010 12:15

Holky, neblázněte s nějakýma „zázračnýma“ krémama a pilulkama ::ne-ne:: Mějte se rády takové jaké jste a najděte si chlapa, který má právě vaše prsa do ruky nebo do dvou ::vysmaty:: rád a nechce přetékající beztvaré cosi ::drsnak::
Každá jsme přece nějaká, pokud vyloženě nemáte nulky, tak bych se tím netrápila - hlavně, že máte prsa zdravá ::kvetina:: Je třeba na tom hledat pozitiva - já se vždycky směju jak jedné kamarádce na střední před tělocvikem prasklo silikonové ramínko od podprsenky a musela cvičit bez ní, a při rozběhání na začátku tělocviku, kdy jí ta prsa lítala málem až k bradě,  ji profesorka poslala sednout, protože jí říkala, že se nebude dívat na to, až si ublíží ::vysmaty::
Mějte se rády takové jako jste, naučte se „prodat“ to, co je na vás krásné a nezapomeňte, že nejvíce sexy je přirozená krása a sebevědomí, která čiší z ženy, která se má ráda taková, jaká je ::kvetina::::smutny::

stinkiiito Poslat vzkaz | 13.7.2010 10:50

Taky tak... vis, jsou 2 druhy muzu, hornaci a dolnaci. Dost sme se s manzelem o tom bavili, on je nastesti dolnak, ale male prsa me taky trapi porad. Ja bych rekla, ze si tim nepomuzeme, zamerit sebevedomi na jinou caaast. Prdelku treba. A dokazat partnerum, ze sme naaadherne i bez obrovskych prsou...::vysmaty::

Rutka Poslat vzkaz | 13.6.2010 02:39

Ahoj, z2z a jak dlouho to vydrzi?Nebo ty prasky musis brat porad? Napis prosim i jestli maji nejake vedlejsi ucinky a co obsahuji. To me zaujalo a zkusila bych to taky. A ta pumpa je jaka? Vypada teda trochu zvlastne, ale asi lepsi nez jist leky. To je ale asi jen kratky efekt, ne? 

z2z Poslat vzkaz | 12.6.2010 22:07

Ahojky, mně pomohly tablety s PUERARIA MIRIFICA 450mg. Měla jsem jedničky a po dětech nic moc.......::placici::  ale po třech měsících braní tablet  se mi výrazně zpevnily a zvětšily na krásná Béčka ::ano-ano::  Jsem nadšená a moje sebevědomí je v oblacích. Tabletky beru dál a říkám si, že ještě kousíček by mohly....., ale i tak je to BOOOOMBAAAAAA.::radujici::

Prokas131313 Poslat vzkaz | 19.3.2010 18:24

no já osobně mohu říci, že mám malá prsa mnohem raději než velká a už vůbec mi nevadí::ano-ano:: každopádně i má přítelkyně měla s tímto „problémem“ potíže, takže jsme jí po vzájemné domluvě koupili tuto pumpu: <a href=„http://www.ruzovyslon.cz/vakuove-pumpy-/pumpa-vakuova-na-velka-prsa-2x/“>vak. pumpa</a> a musím říct, že pokud máte nějaké mindráky (a jakože vůbec NEMUSÍTE!!!), tak tohle opravdu pomůže 

Prokas131313 Poslat vzkaz | 19.3.2010 18:22

no já osobně mohu říci, že mám malá prsa mnohem raději než velká a už vůbec mi nevadí::ano-ano:: každopádně i má přítelkyně měla s tímto „problémem“ potíže, takže jsme jí po vzájemné domluvě koupili tuto pumpu: <a href=„http://www.ruzovyslon.cz/vakuove-pumpy-/pumpa-vakuova-na-velka-prsa-2x/“>vak. pumpa</a> a musím říct, že pokud máte nějaké mindráky (a jakože vůbec NEMUSÍTE!!!), tak tohle opravdu pomůže 

lolka Poslat vzkaz | 20.9.2009 16:53

Ahoj::usmev::.
Moc ti děkuju za tuhle reakci a jsem ráda, že jsem si to mohla přečíst. Zvedl jsi mi sebevědomí, protože tohle mi ještě nikdo nikdy „neřekl“. Stejně jako muži by měli vědět, že opravdu i přerostlá „hovada“ mezi stehny se do nás prostě nevejdou, tak i já a mně podobné, ať už řešíme jakýkoliv problém s poprsím, měli bychom se nad tím zamyslet, jestli se jen zbytečně netrápíme, prostě se svleču a buď chlap uteče nebo ne. Já osobně jsem tím opravdu málem i posedlá a i proto se hrozně stydím před svým přítelem. O milování za plného světla nebo v koupelně jen sním. Přečtu si to ještě několikrát a zapamutuju si to. A opravdu děkuju. Potřebovala jsem to „slyšet“

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění