Diskuse: REIKI

1 2 3 4 5 .. 7 .. 9 Další »

Řadit:
124
Kamarádka nemá fotografii.
rhapsodyinpink Poslat vzkaz | 12.9.2016 13:43

Já mám 1. st. reiki od mistryně, o které nemám pochyby. Už i proto, že si jsem sama schopna ulevit od bolesti a také rodině, která byla skeptická :-)

Karola | 11.9.2016 06:56

TO Pendrag: Podle mne je reiki sice na jedné straně beškodné ale na druhé straně nic nedávající. Takový výmysl lidiček chtějícíh získat penízky.
Co se čaker týká doporučuji Tajemství zlatého květu, překald Richarda Willhelma. Je volně na netu v pdf. Jen se tam čakra Ajna nazývá „nebeské srdce“ a čakra Anahata „srdce z masa“. Čínská taositická duchovní alchymie. Asi tři měsíce koncentrace na čakru Ajna kvůli uklidnění a následně přenesení mysli do Anahata pomocí sledování dechu. Tam vytrvat dokud se čakra neotevře a neprojeví síly v ní ukryté.
Viz článeček o siddhi.
https://yachnayoga.wordpress.com/2011/07/19/chakras-and-supernatural-powers/ Pokud člověk nezíská siddhi, nemá otevřenou čakru.

Pendrag | 9.9.2016 16:47

Reiki rozhodně není žádná bezpečná energie, ve skutečnosti se jedná o velice nebezpečný New Age systém, který dokáže napáchat velké škody. Celá pravda o Reiki: http://zesvetlaatmy.webnode.cz/reiki-magicka-pyramidova-hra/

meditate | 8.3.2016 21:35

stačí zavřít oči a vypnout hlavu https://www.youtube.com/watch?v=9xRoU8kI_ho :-)

David | 22.9.2014 22:44

Ahoj. Chci se zeptat ma reiki něco společného se satanem?

Jankajanka Poslat vzkaz | 11.10.2010 11:33

Reiki může být dobrý pomocník, ale také pozor, může to obrovsky uškodit. Podle kde a u koho proběhne zasvěcení. Znám pár lidí, kteří to používají, mám je ráda, jsou fajn, přátelští a milí a nijak zvlášť se tím nechlubí. Ale taky mám svou vlastní zkušenost - s mým bývalým manželem. Ten se prostě zbláznil po zasvěcení. Dostal zasvěcení během jednoho roku do několika druhů energií, za rok byl mistrem tak dvanácti duhů reiki. Z člověka, který chodil do práce a staral se o rodinu, se stal někdo, kým zmítaly emoce na všechny strany a začal tvrdit lidem okolo sebe bláboly typu - „moje duše je v osmnácti tělech, tvoje duše spadla z radioaktivní planety, musím ti vyměnit duši za pozemskou magnetickou, přeprogramuju ti mozek abys přežil tuhle nemoc, v jiné dimenzi tu stojí bytost s hlavou vepře na ochranu tohoto místa, někdo mě chce zabít aby mohl v klidu ze mne vysát mou energii, protože já jsem velekněz a mám obrovskou moc měnit dějiny, postavím se Satanovi a budeme bojovat, to jsem nebyl já ale mí našeptávači použili mé tělo......„   Mnoho lidí si myslelo, že bere drogy. Velmi velmi pečlivě sbírejte mnoho informací, než se do něčeho pustíte. Rozhodně dobře vyberte, který člověk vás zasvětí a promluvte si s někým, kdo od toho člověka již zasvěcení dostal. Není to žádná sranda, když do toho člověk vletí a neustojí to. Je už to pár let zpátky, manžel nyní zasvěcuje, tváří se klidně, příjemně a spokojeně inkasuje za své služby částky se třemi i čtyřmi nulami. Ničím jiným se neživí, jen si užívá života s novou motorkou, na dovolených a za pomoci nikotinu a tabáku ve velkém velkém množství se dostává do stavů plných lásky. Ohromuje neznámé lidi a nechává se od nich plácat po ramenou.... Je mi líto lidí, kteří k němu přijdou s nadějí na záchranu v posledním stadiu rakoviny. Za tučnou odměnu jim slíbí, co chtějí. Jen se divím, že mu nikdo ještě nepřišel rozbít úsměv

Atevi Poslat vzkaz | 2.10.2010 17:45

Ahoj mám reiki 1 .Hodně ho využívám pro sebe a rodinu nebo pro přátele.Někdy se mě stává,že mě ruce uplně brní a dotyčný cítí jen malé teplo.Nebo obráceně .Já cítím jen lehké „vibrace “ a druhý říká,že cítí velké teplo.Chtěla bych se zeptat jestli se po zasvěcení do reiki 2 citlivost ještě zvýší.Chci si udělat  reiki 2 tak zhruba za půl roku a do té doby se s reiki více seznámit,pochopit a naučit.
Měly jste některá pocit,že pocity mezi jednotlivými stupni se liší??Díky za odpoveď.

zonan
zonan Poslat vzkaz | 17.8.2009 11:07

Nejcennější jsou vlastní zkušenosti. Lidé mají rozdílné vnímání a to, co je pro někoho úžasné, může být pro jiného hrozné, případně zanedbatelné. Před zasvěcením nemusíš jít nikam, nebo také můžeš, když budeš mít tuto potřebu. A co se týče jídelníčku, je všeobecně doporučováno jíst před zasvěcením lehčí stravu (tj. bez masa). Ale i zde platí, že je to pouhé doporučení, protože když jen trochu sleduješ svůj organismus tak zjistíš, že po těžším jídle jsi většinou unavená, ospalá a těžká. V tomto stavu se pak hůře medituje (má zkušenost). Každopádně, <strong>Reiki je SVOBODA! Nic nenařizuje. To jen někteří lidé z toho dělají dogma. </strong>Proto jdi vlastní cestou a dělej jen to, co Ti je příjemné. ::srdce::

Mira
Mira Poslat vzkaz | 17.8.2009 10:06

moc hezky jsi to napsal o tom vystoupení v LDN nebo domově důchodců.

zonan
zonan Poslat vzkaz | 17.8.2009 09:49

tak k tomu jedině: „Kdo sám nevyzkouší, nepochopí“. Já jsem byla zasvěcena na začátku r. 2001 a byly to nejlépe investované peníze.::souhlas::

Tatu
Tatu Poslat vzkaz | 17.8.2009 09:30

Najdi si Reiki na Wikipedii a přečti si něco o účinnosti. Je to ztráta času a peněz, ale baví to spoustu lidí a můžeš tam poznat kamarády, nakonec i pořádně sama sebe a může ti být mezi lidmi vyznávajícími stejnou věc dobře. Někdo do takových kurzů jde, protože si myslí, že se opravdu naučí léčit, někdo, aby o tom mohl jen žvanit a dělat se ve společnosti zajímavým.  Jsem dalek toho, abych někomu rozmlouval jeho víru. Když dáš ale dohromady několik šikovných dětí, nacvičíš s nimi pár hezkých písniček a uspořádáte vystoupení v domově důchodců nebo LDNce, bude to mít tak mocný  léčebný účinek na mnoho lidí najednou, jakého žádný mistr Reiki nedosáhne.::tleskajici::
T.

slune Poslat vzkaz | 15.8.2009 20:25

Ahojky::kvetina:: chtěla bych se vás zeptat na názor, začátkem října jdu na kurz Reiki I.  k paní, která Reiki studovala a provozovala přímo v Japonsku, a kurz je jen dopoledne, bude tam max. 6 účastníků, co si o tom myslíte ? já si myslím, že nás seznámí s historií, jak to funguje, jak pokládat ruce atd., pak nás zasvětí a pak si každý asi bude hledat svou cestu sám, že nám nebude přesně říkat jak to máme dělat a co máme dělat, ale každý, že si bude muset najít tu svou cestičku.. Ale nevím jestli to tak není špatně ? Dále bych se chtěla zeptat, jestli před zasvěcením potřebuji jít i někam na Reiki léčení třeba s nějakým problémem aby to fungovalo nebo nemusím ? A také jsem četla, že po zasvěcení nemůžu jíst maso ani mléko a dodržovat jen speciální jídelníček ? děkuji za odpovědi ::usmev::

Hana
Hana Poslat vzkaz | 19.2.2009 09:51

jo chci, pošli mi prosím nějaké stránky o pyramidách::kvetina::

Mira
Mira Poslat vzkaz | 19.2.2009 09:47

o pyramidách ti můžu dát typy na některé blogy, jestli budeš chtít.

1 2 3 4 5 .. 7 .. 9 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění