Diskuse: má raději masturbaci než sex

Řadit:
4
Sajrajt
Sajrajt Poslat vzkaz | 8.10.2010 23:37

No... a nebo by ses možná měla v sexu zlepšit (-:

Kamarádka nemá fotografii.
jituskaaa Poslat vzkaz | 8.10.2010 20:11

Mě spíš napadlo, jestli není nějak nemocnej, nezačal třeba brát nějaký prášky? Nebo je bere tajně..A víš jistě že si to dělá? Aby neměl nějaký problém za který se stydí a tak se raději vymlouval na toto. ::chlacholici::
 Protože rozhodně je hoooodně podezřelý aby chlap měl raději masturbaci než sex se svojí holkou...to mi dost nesedí     

Soleil Poslat vzkaz | 7.10.2010 19:25

Hm...divný, to jsem ještě neslyšela, že to je vůbec možný. Víš..nechci bejt hnusná, ale podle mě - pokud jste se první tři měsíce milovali často a teď už ne, není to vina nějaké vzájemné nepřitažlivosti po té době už? Jak se k tobě chová...jsi pro něj stále „sexy“? Nebo pozoruješ, že vás vztah už ochladl? Já bych se nejdřív ujistila, že je po téhle stránce vše ok a potom bych ho řádně vyzpovídala, proč má jako raději svépomoc, jestli se při tom jako líp udělá nebo co? ::usmev::

Lenias2 Poslat vzkaz | 7.10.2010 09:20

Zdravím všechny, s přítelem jsme spolu 10 měsíců. V prvních třech měsících jsem si na náš sexuální život nemohla stěžovat, ovšem po této době se intervaly produžovali a prodlužovali, dostali jsme se do fáze 1x - 2x za 14dní. (jen pro poznámku je nám oběma 24) Jednou jsme se dostali na téma masturbace a on mi řekl, že masturbovat každý druhý den je normální, tak jsem se hned zeptala přoč nevyžaduje i sex co dva dny. Nechtěl mi to říct, ale nakonec z něho vylezlo, že má masturbaci raději než sex.... ve mě to vzbudilo velice smíčené pocity, proto bych chtěla vědět názor i někoho jiného... děkuji předem za komentáře...

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění