Diskuse: Vynechávání menstruace

Řadit:
4
Kamarádka nemá fotografii.
Anonym | 4.5.2012 22:17

Dobrý den , poradí mi někdo ? od Února jsem nedostala menstruaci.Je mi 15. Neberu antikoncepci a jsem panna.. může to být tím , že jsem ještě v pubertě?? :-(

| 2.10.2010 11:49

...může mít hrozně moc příčin.
Při braní HAK se nabízí to, že tělo přestává krvácet, když stejně neovuluje. Tak ustane i krvácení. Na tom principu pracuje třeba i Mirena nebo Depo-Provera.
Stejně krvácení při HAK není pravá menstruace. Takže je to jedno, jestli je nebo není.
Pokud už bereš HAK, byla bych spíše spokojená, že mě to krvácení neotravuje. Těhotenství bych nepředpokládala, zvláště když to mizí jen postupně.

Samozřejmě bych to ale řekla lékaři, na diskuzi dostaneš těžko odpověď co se děje přesně s Tvým tělem. Můžem napsat jen zkušenosti a domněnky.

slona
slona Poslat vzkaz | 30.9.2010 10:16

Neberu HA, ale mám zkušenost s tím, že stres může způsobit vynechání menstruace.

Essi Poslat vzkaz | 30.9.2010 00:00

Mám takový problém, beru hormonální antikoncepci už čtyři roky, pravidelně a včas. Poslední dobou mám ale menstruaci hodně slabou (asi jeden den špinění) a už dvakrát se stalo, že se nedostavila vůbec.Poprvé jsem myslela, že to může být způsobené stresem, měsíc na to se slabě dostavila, ale teď zase nic. Může to opravdu působit stres? Nemůžu být těhotná, když prášky beru poctivě a pravidelně, máte pro mě někdo nějakou radu?

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění