Diskuse: Bolavá záda

Řadit:
25
Kamarádka nemá fotografii.
bolistka | 29.8.2015 10:55

TO Luca: Není právě na předpis, to je super :-) Zeptej se v lékárně, třeba ti ho tam taky doporučí.

Luca | 26.8.2015 10:32

TO bolistka: Napsal ti ho lékař, takže je na předpis? Poslední dobou na něj vídám samé dobré recenze a doporučení, chtěla bych ho zkusit, ale nechodím k lékaři..

Maštera | 23.8.2015 22:50

TO Veronika Moravská: Ahoj Veroniko, kde jsi prosímtě koupila ten magnetický pás na záda ? Už ho nějakou dobu sháním a zatím jsem našel jen takové za né moc přijatelnou cenu ku kvalitě. :-(

Veronika Moravská | 25.7.2015 19:28

Pokud máte sedavou práci jako já, tak určitě zainvestujte do zdravotní židle :). Já si ještě k tomu koupila magnetický pás na záda.

Bořek | 14.12.2012 08:24

TO karlová: Tereza nějak nereaguje :-) , ale bude to určitě ta Sedoo židle. Ještě je zdravotní židle Spinalis, ale ta nepoužívá označení SUIT.

karlová | 19.11.2012 14:37

TO Tereza: Co je to za židli ta Suit? Znám Sedoo Suit, je to tahle?

Tereza | 18.11.2012 13:48

Ahojda, na bolest zad mohu doporučit si koupit kvalitní židli, nejlépe zdravotní. My jsme si koupili domů zdravotní židli Suit, která se polohovací a je vážně geniální, jsme moc spokojeni, že jsme do toho šli. Vážně nám pomohla od bolestí, na rozdíl od všech přípravků z lékárny :/

Penciková | 30.1.2012 19:26

Ráda bych se připojila do této diskuze, dlouho mě trápila bolavá záda, nepomáhalo cvičení, masáže, rehabilitace, nic. Až jsem se náhodou dostala k panu Hubenému v Brně, který mi záda napravil dorlovou metodou, poradil cvičení s ručníkem a od té doby mám klid. Záda jako nová. Dorlovu metodu vřele doporučuji.

applik Poslat vzkaz | 30.9.2010 19:52

Já cvičím celkem dost takže příčinou mé bolesti opravdu nebyl nedostatek pohybu. Řešila jsem to s doktorkou a ta mi doporučila <a href=„http://www.dormeo.cz/2_polstar_memosan-26881-4567-pc.html?a=1&amp;info=cat_4566_other&amp;csu=general&amp;cix=56345&amp;med=osm&amp;orig=na&amp;vir=no&amp;srcint=cz_gen_general_osm_sa&amp;refint=na_osm“>tyhle polštářky</a> náhodou taky od dormea:) A musím říct, že ty polštářky jsou vážně boží!

nekokumachan Poslat vzkaz | 24.5.2010 17:37

Ahoj, mě na neustálé bolesti zad pomohla kombinace tří věcí - nová matrace, cvičení jógy a nová židle k psacímu stolu. Matraci mám Dormeo a na sezení jsem vybírala <a href=„http://www.top-office.cz/kancelarske-zidle“>kancelářské židle</a> se systémem Synchrotek (pro zdravé sezení).

aaja Poslat vzkaz | 13.2.2010 10:03

Na bolavá záda doporučuju rašelinový termofor. Máme doma univerzální lahev i ledvinový a je to zaručená úleva.
Dá se sehnat taky krční. Dobré ceny mají v internetovém obchodě asnilek-shop.cz

Zea Poslat vzkaz | 28.3.2008 07:48

Oprava:Při tomto pohybu  k o l e n    vpravo a vlevo (tělo od pasu nahoru nezvedat, jen táhnout po zemi) se jakoby posouvá tělo směrem ke kolenům a uvolní se záda.

Zea Poslat vzkaz | 28.3.2008 07:46

Další cvik z vlastní zkušenosti. Ráno (ještě v posteli) nebo kdykoliv během dne (na podložce, na zemi) – leh na zádech , ruce vzpažit a položit na zem, kolena skrčit. Od pasu nahoru mít tělo bezvládné. Skrčené nohy – kolena u sebe –  dávat vpravo, pak vlevo. Tímto pohybem jakoby táhnete nehybné tělo od pasu nahoru. Při tomto pohybu kole vpravo a vlevo (tělo od pasu nahoru nezvedat, jen táhnout po zemi) se jakoby posouvá tělo směrem ke kolenům a uvolní se záda.

Lulu89 Poslat vzkaz | 26.3.2008 20:43

Ahoj, na bolesti zad je skvělá jóga..::ano-ano::stačí 15 minut správného cvičení a všechno napětí a nepříjemné pocity jsou pryč..::ano-ano::

| 26.3.2008 17:59

je prima rada to musím vyzzkkoušet.Dík jen si tak čtu a vida paráda měj se::tleskajici::

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění