Diskuse: Atopický ekzém v dospělosti

Řadit:
65
Kamarádka nemá fotografii.
majka009@post.cz Poslat vzkaz | 30.11.2016 21:20

Nám výborně pomáhá jemná mas s chytrou houbou. Mě i dceři.

Kde seženu konopnou mast v lekarně?

Zkusit potřit konopnou masti nebo jenom olejem. U mě pak do tydne zmizel. Od te doby vždycky potiram timhle a mam pokoj

Dobrý den mám dotaz na vaše zkušenosti... Mám přítelkyni z atopem a co jsme spolu mám pocit že trpí víc než dříve a moc se bojím že je to mojí kůží respektive mnou doteky polibky intimnosti apod. Pořád se snažíme přijít na spouštěč a už delší dobu mám pocit že je to právě mnou ....máte stím někdo zkušenost je to možné ?

ahoj, objevil se mi na rukách ekzem, před několika týdny a ne a ne se ho zbavit... Nějak rady, co je na to nejlepší

V každé lákárně ho mají nebo na internetu se dá taky koupit.

kolik stojí, jak je velký a kde ho koupím?

používám radioxar, doporučila mi ho známá, co má exem a je dobrý i na ruce

Ahoj holky, nemohla byste mi doporučit nějaký krém na suché ruce, aby nebyl uplně šíleně mastný? děkuji

Dobrý den,

jmenuji se Barbara Valíková a studuji psychologii na Univerzitě Palackého v Olomouci. Žiji v Ostravě. V současné době pracuji na své bakalářské práci, v níž se věnuji tématu atopického ekzému u dospělých osob s touto diagnózou. Práce je zaměřena na celostní problematiku atopického ekzému v rámci rodinného systému.

Hledám proto dospělé osoby (nad 18 let) s diagnostikovaným atopickým ekzémem, u kterých se toto onemocnění vrací i po medikamentózní léčbě, a kteří, spolu se svými rodinami, by byli ochotni sdílet své zkušenosti s touto nemocí.
Získané informace by mohly být později užitečné v poradenské praxi.

Výzkum by měl proběhnout v září až říjnu 2015 prostřednictvím osobních rozhovorů trvajících cca 60 až 80 minut, v Ostravě a blízkém okolí na místě vhodném pro obě strany.

Účast ve výzkumu je dobrovolná a zcela anonymní (nepotřebuji znát jméno, příjmení ani jiné identifikační údaje). V rámci výzkumu budou dodržena veškerá etická pravidla a účastník z něj může kdykoli odstoupit.

Pokud splňujete výše uvedená kritéria (diagnostikovaný atopický ekzém, přetrvávající i po medikamentózní léčbě, a dospělost) a měl/a byste zájem se zúčastnit, ozvěte se mi, prosím, na e-mailovou adresu: barbara.valikova01@upol.cz .

Jejím prostřednictvím Vám ráda zodpovím veškeré Vaše otázky a dohodneme se na případné spolupráci.

Se srdečným pozdravem a přáním pěkného dne

Barbara Valíková

Vyzkoušela jsem krém Exema s konopným olejem a jsem spokojená, ihned po nanesení zklidní a pokožka přestane svědit, ne napořád ale i to je pomoc. Doporučuju. ;-)

m.martinaa Poslat vzkaz | 19.6.2015 22:50

Ahoj ahoj a čím si mažete ruce, abytse zabránili svědění?? Tip na krémík?

Marťa | 10.6.2015 16:50

TO Lidka

Taky jsem u nich pojištěná, co vím tak teď jsou u nich poukazy na přípravky na lupénku, jestli je do toho zahrnutý i atopický ekzém to nevím. Ale za zeptání nic nedáš :)

Ilonka | 28.5.2015 22:04

Takže si na tom nechávají záležet teda. To zní dobře, že se snaží to dotáhnnout do konce.

andryska | 27.5.2015 21:52

Na toto ovzduší nepůsobí. Mají vlastní eko pěstování bylinek v čisté přírodě.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění