Diskuse: Kalhotky=Rozkoš=Orgasmus

Řadit:
45
Kamarádka nemá fotografii.

Mam 19 a velmi sa mi paci vona zenskych gatiek pouzitich doteraz stale chodim do stryka a ked je v pravi aj so svojoi zenou a ja strazim decko ta si stale urobim chvilu casu a najde aspom jedne pouzite gatky ovoniavam ich a aj ich natiahnem na vankus a tu cast s flakom flakmi oblizujem.minule to skoro skoncilo trapasom lebo ako som to robil som zaspal a a som sa zobudil ked som pocul dvere a som mal gatky tu cast napchate v ustach kym som ich vitiahol z ust akurat prisli do izby ze co robim a som ich skryl pod vankus. Robim to us od 13 rokov. Cital som toho vela ale este som nenasiel abi ich aj niekto iblizoval je to normalne?

TO lip4@seznam.cz: I mě...

TO vaculka: Co naděláš...

vaculka | 8.8.2014 23:53

paci sa mi too

M | 15.7.2014 15:44

Pro Ladku.
Dík-myslela jsem si,že jsem jen já takhle ujetá...na své kalhotky...

Anonym | 13.12.2013 01:01

TO Ladka: Myslím že na tom není nic špatného. Jsem muž a strašně rád čichám použité kalhotky. Je to vzrušující.

Anonym | 13.12.2013 00:51

TO evca32: Rád bych si ho před tebou vyhonil.

Anonym | 10.12.2013 17:38

Seš ůplně blbá. Nastav starímmu prdel, ať je mu doře a nedělé vofuky. Pitcha ´´

manka | 28.11.2013 12:57

“... oba jsme spadly ...“ nojo, chlapče, těžko psát za ženu :-D

Formol
Formol Poslat vzkaz | 30.7.2011 01:26

Formol: to jsou úchylárny, není nic lepšího, než čuchat použité spodky jiného chlápka....ženské kalhotky se mi hnusí

míša | 29.7.2011 23:58

TO : mě se to taky moc líbí a je mě to příjemné. Mám kamarádku se kterou si vyměnímě naše kalhotky a oblečeme si té druhé.

nimfa Poslat vzkaz | 26.9.2010 05:09

Ahoj mam podobnu skusenost som uz vydata mam 13r.dceru.Ked som mala asi 11r.pritahovala ma vona mocu zmiesana so sekretmy na nohavickach moje masturbovanie prebiehalo oblyzovanim maminych nohaviciek.vskole po telocviku olizovala spoluz.kalhotky a kradla.v 14r.som uz sex.zila odpisala som na 1inzerat 50r.manzelsky par hladal poslusne dievca vek som im neprezradila 2r.som k nim chodila prisla som nato ze okrem fetysu z kalhot.rada pijem moc a necham sa ponizovat.

pavel2010 Poslat vzkaz | 24.2.2010 01:18

ahoj Ladko - jsem rád , že jsem narazil na tvůj příspěvek. Jsem již hodně let ženatý , a bohužel sexuální touhy mojí ženy se v posledních letech nějak vytratili a tak je to u nás se sexem jako se šafránem. Jednou - už je to dost dávno - jsem v koupelně narazil na skoro čerstvě sundané , ještě lehce vlhké kakhotky své ženy - no a tak jelikož jsem měl delší sexi půst - tak jsem si přivoněl a neuvěřitelně mi to vzrušilo a během chvilky jsem si pomohl k orgazmu. Od té doby si to občas zopáknu. Když jsem se nad sebou zamyslel tak jsem si připadal jako úchyl a nikomu jsem o tom neřekl , ale jak tak koukám , tak jsem úplně normální. Akorát doufám , že se v manželce zase nějak obrátí hormony a povedeme zase normální sexuální život - protože až na jen sex je naše manželství v pohodě. No a nerad bych ztrávil zbytek života u fetiše !!::ano-ano::::ano-ano::AHOJ PAVEL

Kessy Poslat vzkaz | 28.10.2009 14:16

Taky sem dřív nechtěla vzít přítele do pusy a uspokojit ho tak, ale když se mě jednou zeptal jestli to někdy udělám, cítila sem se strašně sobecky a navíc sem věděla, že žádný pořádný důvod nemá. Jen stud a to mi přece nezabání uspokojit svou Lásku. A tak jsem to zkusila. jednou, podruhé a začalo ěm to bavit a už s tím problém nemám:)

Ladka Poslat vzkaz | 22.8.2009 20:45

Není zač děkovat.Vím že nejméně každá druhá máme podobné jak ukazují obrázky.Já nebýt zadaná tak chci vše jak je tam uvedeno.Jistě nejsem sama která by chtěla stejné uspokojení.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění