Diskuse: nedosáhnu nikdy orgasmu!

Řadit:
52
Kamarádka nemá fotografii.
Agáta | 29.8.2013 17:33

Pokud nedosáhneš orgasmu s mužem, tak zkus některý z vibrátorů na bod G:
http://www.sexshop-paradise.cz/kategorie/vibratory/bod-g

nebo bod G a klitoris: http://www.sexshop-paradise.cz/kategorie/vibratory/na-klitoris-bod-g

:-)

market222 Poslat vzkaz | 22.9.2010 11:08

Holky co řešíte? No tak nedosáhnete orgasmu při sexu a co? Já taky ne ale strašně si to užívám, miluju sex. Po každem sexu me pritel udela oralne a je to ::vysmaty:: Navic vaginalniho orgasmu lepe dosahnete vibratorem na bod G, to mam orgasmus vzdy ...hodne zdaru a netrapte se::ano-ano::

zonan
zonan Poslat vzkaz | 6.9.2010 08:57

Tři roky se intenzivně věnuji Tantrajóze pro ženy, cvičení Mohendžodáro a rok jsem jednou z cvičitelek, které mohou s ženami cvičit ve svých městech základní sestavu. Mohu potvrdit, že vše, co je o tomto cvičení na stránkách <a href=„http://www.mohendzodaro.cz/“>www.mohendzodaro.cz</a> napsáno, mám mnohokrát ověřené. Pro mě už to ani není cvičení, je to rituál ženskosti, probuzení sexuální energie, probuzení lásky, mateřství, něhy. Ženy se mění před očima a vyzařuje z nich vnitřní krása. Všechny se shodly, že milování už prožívají úplně jinak, cítí se velmi naplněné a spokojené. Samozřejmě, není to lék pro všechny, ale za pokus to stojí.

| 5.9.2010 17:29

<a href=„http://www.sexualne.cz/sexualita-zeny“>Sexualita ženy | Hlavní témata - Sexuálně.cz - O sexu lehkovážně! Vážně?</a>

MisSh1c7qa Poslat vzkaz | 5.9.2010 11:44

Ahoj..taky jsem s přitelem 2 roky a taky si z toho skoro nic neuziju..spis nedosahnu orgasm::placici::,oralně se udělam vždy ale tak jak bych chtela to nejak stale nejde.je z toho sklamany nebot mu to jde vzdy ale me ne!navic mi prijde ze ma jine tempo takze se vzdy podridi jak chci ja ale pak mi to zase prijde ze se musi podrizovat tomu co chci ja a nvm jestli si to užije jako ja.Doufam ze už to co nejdrive pujde nebot se citim po kazdem milováni zle nebot on je spokojeny a ja si pripadam jen jako naka š----í pana nebot nic necitim.::placici::..

stacinka Poslat vzkaz | 15.8.2010 14:57

Je mi strašně, už 2 roky spím s jedním klukem a ještě nikdy jsem neměla orgasmus, ani když se chci uspokojit sama nic necítim... Skoušeli jsme snad všechno, dlouhé mazlení, orální sex a nic. Bojím se že ten pocit nikdy nezažiju a sem ráda že v tom nejsem sama... Myslela sem že tim problémem trpím jen já... Nemohly by jste mi prosím poradit co mám dělat? Jsem zoufalá ::placici::

AlenkaS Poslat vzkaz | 14.7.2010 18:47

Děkuji-Já to vím protože jí znám takže se ničeho nebojím a baví se s ní pár lidí co mě znají tak se vždy optám a je to pořád stejný ,víš?Když jsem třeba doma tak ona je na netu pořád a pak řekne ,že nemá čas na ukid .Takže hrůza ještě ,že mi jsme normální::usmev::

| 14.7.2010 18:35

Hezký vztah vám samozřejmě přeji.::kvetina::
Hlavně Ti přeji, aby to bylo všechno tak, jak to přítel vypráví.

Co se týče jeho manželky, má zjevně nějaký problém, ale to my tady za ně nevyřešíme.

AlenkaS Poslat vzkaz | 14.7.2010 18:16

Opravdu je to šmudla děsná,oni se taky už rozvádí .Vím ,že je to jiné jenže zrovna já to vidím tak jak bych měla.Jsme spolu pořád ,jezdíme na dovolené spí u mě často a já tu roli ženy v domácnosti zbožnuji jak jsem již psala ,žena má být kuchařkou i milenkou a uklid ?Když se to dělá pravidelně tak to jde ,vidím to u sebe a to jsem na uklid docela pes::usmev::Nejde jen o sex to ne ,ale když ona je celý den doma a on přijde večer domů a není ani chleba z máslem  a když řekne proč jen sedí a neumyje ani nádobí a ona na něj vyjede ,že není služka a urazí se? !!Je mi ho i líto někdy !!!Jednou přijel po 5ti dnech a to nádobí tam bylo stejně jako když odjížděl::placici::je opravdu divná a já taková ani ty určitě nejseš ikdyž jsi manželkouJá sice jsem milenka ,ale 5x vt ýdnu a na dovolenejch a tak ,u nás to není jen o sexu právě!Zamilovali jsme se víc než jsme chtěli::srdce::

| 14.7.2010 17:41

Alenko,
víš, ono je asi mnohem snazší být milenkou, než manželkou. ::usmev::
Žena musí plnit v manželství těch rolí daleko víc., než  dbát na sexuální blaho manžela.
A zvláště po letech manželství jen stěží může být konkurencí mladé a neopotřebované slečně.
No, pak už musí nastoupit jiné hodnoty, než sex. touha.

Vidíš to z pozice své, tedy milenky. Já zase z pozice manželky.
Každá mince má dvě strany.
Do manželství Tvého milence nevidím, ale když v manželství něco nefunguje, nebývá to vina jen jednoho z nich.
Nerozumím tomu, proč se svou ženou ten muž zůstává, jestli je taková šmudla, jak píšeš.

AlenkaS Poslat vzkaz | 14.7.2010 15:20

Já říkám to samé ::usmev::ráda mu udělám snídani ,pak uklidím pak se jít pobavit a udělat mu slušnej doprovod  apak se pomilovat .To je můj názor!!!!::usmev::

| 14.7.2010 14:50

můj starší kolega říkával:

„Žena je buď na všechno nebo na nic...“::vysmaty::

AlenkaS Poslat vzkaz | 14.7.2010 14:06

přesně tak ty co chtějí něco změnit ,to je ta správná věta -a to ona nechtěla!!!

AlenkaS Poslat vzkaz | 14.7.2010 14:03

jo přesně tak blízkost ,láska a doteky to potřebují oba ,a když si to oba dokážeme spolu užít tak je to nejkrásnější co může být.Láska je důležitá ,a kdxž ona mu jí nedávala ,ani nevaří neuklízí a on jí to tisíckrát říkal a ona mu řekne ,že není uklízečka a služka??Bylo mi ho líto a on tam pracuje jak blázen(taky to mám ověřené)Podle mě když jednou v týdnu vyluxuji ,utřu prach tak se nestrhám přeci a pak na procházku a na večeři  a večer si udělat pohodu a i se pomilovat na tom není nic a ona je tak neskutečně líná ,tak je jasné ,že pak o ty muže přijdeme ::placici::on mi to pak oplatí vším možým. Aje to tak oběma nám to vyhovuje!!!!!Nemyslím to na nikoho špatně přeci!

AlenkaS Poslat vzkaz | 14.7.2010 13:57

A je to tak přesně jak jsi to pochopila ty ,ty bys udělal to samé kdyby se na Tebe manžel ani nepodíval a nevzrušovala bys ho a nechtěl Tě ,ono to pak působína psychiku to bys koukala .Proč vzniká nevěra?????????????

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění