Diskuse: Zeštíhlující krémy

Řadit:
83
Kamarádka nemá fotografii.

Ja pouzivam veci z kosmetiky jen od dermacolu a jsem spokojena :)

TO kristynasalihova@gmail.com: Mažu se zpevňujícím krémem Delarom Body Care, je trochu dražší ale učinný . Pleť mám hebkou, v břichu mám 2 cm a přes boky 3, ale měla jsem taky něco vytahané kůže tak se to pěkně stáhlo :-)

Róza22 Poslat vzkaz | 26.7.2017 11:05

Mně teda nikdy žádný zeštíhlující krém nepomohl. Akorát vysušil kůži.

TO michaelanavrc@post.cz: je pravda ze zrovna ji jsem nezkousela haha :D tak vyzkousim diky

TO kamila.336@email.cz: a obyc nivea vam nevyhovuje? na tohle jsou lepsi ty normalni kremy nez nejake predrazene. flower

TO kamila.336@email.cz: no nejaky denni krem bych potrebovala-nemam s nimi od teto znacky zkusenost prave, mam spise suchou plet

kiki | 24.2.2017 10:28

mazete ted nektera aktualne?

aktualne nekdo maze nejaky krem? Neco co funguje a co by mohl doporucit?

Magda66 | 11.1.2017 09:26

Ahoj. Já jsem si objednala pleťový gel Cellulitis a můžu ho jen doporučit. Po nějakém čase se kůže trošku zpevnila a zjemnila. :-)

Anonym | 17.11.2016 15:55

Maji ho v teta drogerii

Anonym | 8.3.2016 21:12

Ahoj lrosim te můžu se zeptat jaky gel??bejak sem to nepochopila :)

cinka Poslat vzkaz | 10.6.2009 12:21

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptata jaký přesně ten skořicový krém na hubnutí (zábaly) je, myslím značku, na internetu jsem našla dva a nevím, který si objednat. Také se bych ráda zeptala, na ještě nějaké zkušenosti ať už se skořicovým krémem nebo jinými přípravky.
Předem moc děkuji za odpověď. ::usmev::

Kami Poslat vzkaz | 9.1.2009 12:17

Ahoj holky, nepročítala jsem celou tuhle diskuzi, ale bavila jsem se na podobné diskuzi jinde. A dala na rady jedné holčiny - strašně moc důležitá je u těchto krémů <strong>MASÁŽ. </strong>Jestli jste to tu zmiňovaly, tak se omlouvám, že vám to říkám znovu. Ale pokud si jen napatláte krém, nic to neudělá. Já masíruju každé stehno a půlku zadku tak 4-6 minut. Masíruju takovým tím dřevěným kartáčem - ráno a večer před cvičením. Nejefektivnější je to před cvičením, pak nemusíte ani masírovat ráno. V létě jsem si takto spolu s vhodným jídelníčkem a cvičením docela pěkně zformovala postavu. Naopak napatlat se jen tak večer a jít spát bylo u mě k ničemu.

laaria Poslat vzkaz | 24.11.2008 19:53

Ahoj kočky. Tak musím říct, že malinké zlepšení jsem zaznamenala, ale dál už to nepokračuje. Nějak se to zaseklo, tak nevím. Každopádně malý úbytek byl, ale bříško se stále ještě v menším provedení drží. Tak ted jsem si objednala ten skořicový gel a už mám za sebou dvě použití. Tak jsem zvědavá.

laaria Poslat vzkaz | 9.11.2008 15:17

Tak jsem tady s výsledky jak jsem slíbila.
Musím říct, že jsem docela překvapená. Používám gel asi dva týdny pravidelně ráno a večer a změna je viditelná. Podotýkám že jsem hubená jen bříško trošku vystouplé, takže razantní změnu to určitě nedokáže. Ale asi před měsícem a půl jsem si kupovala dvoje nové rifle a ted mi oboje padají ::ou-nou::teda jako trošičku, musím si je popotahovat nahoru. No a bříško se už pomalu zatahuje, i když se zrovna najím a tudíž jsem plná, tak není tolik znatelné jak bylo předtím. Taky když zkusím chytnout kůži na bříšku, tak je tam toho k uchycení méně než bývalo ::radujici::

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění