Diskuse: Bříško-pomozte prosím:)

Řadit:
4
Kamarádka nemá fotografii.
draha69 Poslat vzkaz | 15.9.2010 19:35

aha už jsem tě videla v deníčku...no zhubl jsi krásne...::kvetina::

draha69 Poslat vzkaz | 15.9.2010 19:33

::smich::to je fakt hezká přezdívka...::vyplazeny-jazyk::::vyplazeny-jazyk::::vyplazeny-jazyk::chtela bych te videt ori tvé vyšce...nepošleš fotku???::vysmaty::.neboj...nejde o seznamku...::vysmaty::

Sajrajt
Sajrajt Poslat vzkaz | 13.9.2010 12:03

Já jsem zhubl 8 kilo prostě tím, že jsem se přestal večer cpát bílým pečivem, vyřadil jsem nekvalitné sladké a v hospodě jsem si přestal dávat atomovky stylu smažák + dvojité hranolky. Bílé pečivo celkově už prakticky nekupuji. Člověk si to dá a za 10 minut má znovu hlad. Začal jsem prostě jíst jídla na hlad a ne na chuť. Dávám si to, co mě zasytí na dlouho. Takže teď vážím příjemných 85 kilo při výšce 192cm a spíš si říkám, že by mi prospělo nějak posílit svalstvo a tak.

sscarllet Poslat vzkaz | 12.9.2010 15:22

Všechny Vás moc zdravím, na úvod ..je mi 18let, letos studuji poslední rok,takže mě čeká maturita:) S postavou jsem byla celkem spokojená,ale v posledním roce jsem přibrala,hlavně bříško..udělali se mi „špeky“ ..vždycky jsem je měla,ale neřešila jsem to,nebylo to tak hrozné,ale ted se mi poněkud zvětšili,celkově i ve stehnech jsem přibrala..Ale můj cíl je hlavně zhubnout břiško..Samozřejmě když už budu omezím sladké a upravím si trochu jídelníček,tak snad zhubnu celkově takže se tomu vubec nebráním..Chtěla jsem se Vás zeptat na Vaše zkušenosti..Mám v plánu omezit sladkosti,sladké pití,jíst více zeleniny,ovoce a dietního jídla a bucu chodit sportovat..plavat,nekdy fitko....Máte s tím někdo zkušenosti?Vzhledem k tomu,že mi je 18 tak by to mohlo jít rychleji a snadněji dolů..Děkuji Vám :o)

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění