Diskuse: úklid domácnosti

1 2 3 4 .. 6 7 Další »

Řadit:
92
Kamarádka nemá fotografii.
starka.m Poslat vzkaz | 15.6.2017 09:29

Jak často doma uklízíte? Jak často třeba vytíráte? Mě to děsně irituje ta spinavá podlaha :D Potřebuji asi nový mop, nějaký lepší :) Jinak já prostě uklízím dost často. Nesnáším nepořádek

Ocet a do něj kápnout trochu vonného oleje. Mikrovlakno, nebo staré nylonové punčocháče

Iris | 22.4.2015 11:21

TO Krokus: Ha, ha, to zní skvěle :D gratuluju, snad i my budeme moudřejší a uděláme to stejné jako Ty. Rozhodla jsem se, že začnu čas lépe využívat a myslím, že musím začít u úklidu, moc dlouho trvá.

TO natalie.kadeckova@seznam.cz: Copak na zahradu! Ale my to potřebujeme jako sůl do školy, tam je teprv úbytek znatelný! Super, díky ženy!!! :)

TO kamila.kutova8@seznam.cz: Já si pak ještě všimla, že tam mají dokonce i takové ty role s papírovými ručníky, to jsem si chtěla pořídit na zahradu, jen jsem nevěděla, kde! Super!

TO ja.opletalova@email.cz: Ok, ok, taky se tam podívám, v poslední době mi přijde, že s těmi čistícími prostředky trochu tápu a jsem na štíru, takže každý tip dobrý, díky moc.

TO kamila.kutova8@seznam.cz: Jj, přesně :D přesně jsem taky koukala, že tam je skoro všechno, Kami :D Docela pohoda, jen si to naklikáš, objednáš, přijde Ti to a valíš, uklízíš, jak divá :D

Ty jo, všimla jsem si, že tam mají i takové věci jako jsou ručníky, utěrky, mikro utěrky a tak, to je super! Zdá se, že se blíží velká objednávka :D

TO ja.opletalova@email.cz: Hmmm, tak tahle stránka zdá se být fakt super, zrovna jsem potřebovala udělat větší nákup pro mamku i pro ségru a pro sebe a tady mi přijdou super produkty, zkusím a uvidím tyjo!

IrisT | 24.11.2014 15:41

TO ja.opletalova@email.cz: a kde teda nakupujete? Já už tady tu webovku envidím :/ Ano já bych také ráda větší nákup třeba jendou za měsíc abych nemusela pořád jezdit do centra. Díky

TO IrisT: Dobrý večer, ano jedna se spíše o velké nákupy, kde potom cena vychízí levněji, nemá smysl kupovat dva jary s houbičkou na takovém webu, ale jak říkám pro velké nákupy úplně ideál

IrisT | 19.11.2014 23:37

TO Janča: Zdravím, mě uklízení vůbec nebaví, ale souhlasím s tebou ani mě se nechce pouště si někoho cizího do domu. Někdy ale stejně síly nestačí, člověk se potřebuje věnovat práci a když ne práci tak dětem a potom na uklízení nemá ani pomyšlení, tak stejně možná jednou taky najmu někoho na úklid ať se mi chce nebo ne. Na té webovce co uvadíte se jedná asi o velké nákupy, že? Díky

AdelaV | 7.5.2014 12:50

Ahoj děvčata,já za sebe mohu vřele doporučit služby Poděbradské tety. Mrknětě,co se týče úklidu,tak špica :-) Ideální pro pracující maminky jako jsem já. 8-)

veru18 | 7.3.2014 13:12

Přidávám pěkný článek o tom jak správně vybrat paní na úklid a na co si dát pozor http://www.utulnydum.cz/clanek/Jak-vybrat-pani-na-uklid možná, že se to bude někomu hodit.... :-)

Julča | 13.1.2014 21:34

TO Lena: Tak at jste spokojené, pokud se rozhodnete ho vzít :-) Abyste to pak nesvádělí na mě :D ale ne, určitě se to bude líbit, šetří to práci.

1 2 3 4 .. 6 7 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění