Diskuse: Mléčna dieta

Řadit:
36
Kamarádka nemá fotografii.
Míša | 29.7.2016 19:47

Milé ženy moc děkuji za tuto diskuzi! Držím tuto dietu třetí den a dneska jsem dopoledne byla tak slabá, že jsem pochyboval, zda to zvládnu. Po přečtení vašich diskuzí to určitě vydržím a moc se těším na výsledek! A co se týče jojo efektu, je mi jasné, že pokud se budu cpát, tak to bude zpět ;-)

Věrka | 11.4.2016 11:37

Dnes mám poslední den diety, 5 kg dole a vše jsem dodržovala přesně. Obdivuji ty velké úbytky, ale každý máme jiný organizmus. Můžu říct, že jsem se nemohla dočkat aby už uplynuly 3 hodiny na další jídlo. Ale co teď, jak jíst? Věřím, že jedna oslava zákusek- řízeček-štamprlička a bude to zpět. Jaké máte zkušenosti? Děkuji.

Myschuta | 9.2.2016 18:39

Tak mám první den skoro za sebou. Místo mléka si dávám kefír z tibetské houbičky a už mám z ní na zítra tvaroh. Je o moc lepší, jak ten kupovaný. Tak jsem zvědavá, jestli něco zhubnu a hlavně.... jestli to vydržím. :) :-D

Misa | 23.1.2016 20:22

Muzu se zeptat jaky jogurt jste jedly?a mleko polotucne nebo nizkotucne?to same I tvaroh?dekuji

Anonym | 25.11.2015 11:57

termix ten se dá ...

Anonym | 20.10.2015 13:09

A fakt jsi schodila 8,5kg za tech 13 dni?Diky za odpoved

GabiMe Poslat vzkaz | 7.10.2015 12:59

Ahoj, mléčnou dietu držím už 13.den a mám dole 8,5 kg. Protože mám problém s mlékem a tvarohem, tak jsem nahradila mléko sójovým mlékem a kokosovým mlékem a místo tvarohu používám Cottage.

Grizzlyho paní | 18.2.2015 15:57

Já můžu mléčnou dietu jen doporučit, začala jsem v červenci 2014, vydržela bez úletů a zhubla 5 až 6 kilo (no je to něco mezi). V srpnu jsme letěli na all inclusive dovču do Egypta, ze které jsem měla strach, protože jsem se rozhodně nechtěla nijak omezovat. Faktem je, že jsem místo příloh jedla hlavně zeleninu, ale ve večerních posezeních u drinků nijak nehamovala. No a teď je půlka února 2015, váha se furt drží, takže absolutní spokojenost. Vždycky jsem toho hodně nachodila, teď jsem jenom přidala cvičení dvakrát týdně a snažím se o jakžtakž pravidelnou stravu, ale moc se neomezuju. Mě bylo při dietě skvěle, protože mi maximálně vyhovovala ta pravidelnost, asi jsem potřebovala nastartovat metabolismus a to se povedlo :-)

Anonym | 3.2.2015 15:56

TO Kaktus: tak a holky ..chodím do školy nepravidelně jím když jsem byla v nemocni jak jinak jsem to vše zhubla a za určitou dobu přibrala a štve mě to nemam čas vyvařovat a vše si chystat chodím do školy atd.. pak jsem našla tuto dietu mlečnou :-) teprv dnes jí držím vím jak všechny říkají lelší zhubnou pomaleji a zdravěji ale popravdě skorem celý život jíme nehorázně nekvalitní potraviny můj nazor .. takže když někdo vyzkouší mlečnou dietu nic se nestane snad zhubnu kolik by jsem měla ;-) a jak mi zkončí dieta a budu dodržovat pravidelou stravu což znamená 5 krát denně nemýslím ,že přiberu hned např 8kg ;-) možná to kilčo .. ale váha se udrží :-)

Kaktus | 3.2.2015 15:50

TO Kaktus: zkus bílí jogurt ale ne nízko tučný a zase ne moc smetanový ;-)

Kaktus | 3.2.2015 00:07

Ahoj, mohlli by jste mi poradit čím mám nahradit tvaroh? Zvedá se mi z něj žaludek :) :-)

Tezi | 14.1.2015 13:49

Tak drzim prvni den mlecnou dietu a citim se zatim celkem dobre :-). Snad to zvladnu :-) a co vy? :-)

veronika | 5.1.2015 17:16

ahojky:) od zítřka do toho jdu taky:) potřebuju shodit pár kilo do šatů na ples:D kdo jde do toho se mnou jako podpora?

Nika | 20.12.2014 17:27

AHojky,

hodně jsem toho četla o mléčné dietě na:

www.mlecna-dieta.cz

Bylo tam hodně informaci o samotné dietě, jídelníčku. Dost mně překvapilo, že se dá <a href=„http://www.mlecna-dieta.cz“>zhubnout za 13 dní s mléčnou dietou</a> až 8 kilogramů. Nevím nevím.

Co si o tom myslíte? Je to realistický výsledek?

Táňa | 25.11.2014 23:08

Držela jsem ji už několikrát a vždy mi pomohla zhubnout. Akorát já ji znám trošku jinou, jak mají uvedeno na webu http://mlecnadieta.info/ a po vánocích ji bude zase držet.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění