Diskuse: Citlivá, tenká, červenající pleť a praskající žilky

Řadit:
18
Kamarádka nemá fotografii.

ahoj holky co nejakou prirodni klidne az bio mast neznate? :-)

kacuulkaa Poslat vzkaz | 1.8.2016 07:36

Vybrat v dnešní době opravdu kvalitní kosmetiku je docela oříšek.

TO tereza.bedrichova@email.cz: Taky už jsem přišla na to, že reklama je mocná a akorát lidem naslliuje velké věci a nic z toho. Nejlepší jsou osvědčené produkty. Také používám značku Nivea a jsem s ní naprosto spojená. Na hydrataci bych chěla právě ještě vyzkoušet baobabový olej, tak jsem zvědavá na výsledky :-[

„Zaručených“ produktů na citlivou pleť třeba proti červenajícím žilkám existuje nepočítaně. Nechci tady proto propagovat jeden „nejzaručenější“, ale už se nemůžu dívat na to, jak tady odkazujete od jednoho ke druhému.
Sama jsem vyzkoušela a jsem hodně spokojená s - Kokosovým olejem, Baobabovým olej, Heřmánkovou mastí a krémem Nivea soft. Všechno ostatní z vás jen vysaje peníze a nic z toho clamp

Na citlivou pokožku používám Robátko zklidňující krém s konopným olejem a pozoruji zlepšení, načervenání se pomalounku vytrácí. clamp

Sporka Poslat vzkaz | 25.6.2015 17:50

Je to česká přírodní značka. Na základě bio výtažků z bylinek a rostlin prý podle pana lékárníka Havlíka.

Suška | 24.6.2015 20:34

TO Sporka: Mě zase trápí „jen“ citlivá pleť, že mě po hodně věcech svědí. Ta kosmetika podle receptur je jaká? Nebo na čem je založená?

Sporka | 22.6.2015 14:48

Suchá kůže je fakt zlo. Než člověk najde to co mu fakt sedí je docela nápor na peněženku. Nejvíc mě štvalo, že když jsem si koupila krém „přírodní s výtažky“, tak mi rudla pokožka což značí, že tak přírodní není. Pak jsem objevila kosmetiku podle starých receptur lékarníka a ta mi zatím sedí.

Radka | 18.2.2015 13:08

já si na to koupila Regema krém s konopným olejem a musím říct, že mě to maximálně vyhovuje, a to jsem byla z počátku dost skeptická

t. | 3.10.2014 17:13

Laser už sem skoušela, stálo mě to 12 000 a nepomohlo to. spíš prej pomůže hesperutin - na žilky, možná i lepší strava by pomohla, aby se pleť vyživila (ovoce, zelenina). Sama zkouším co mi pomůže. Ale ten laser byla škoda peněz a zbytečný zásah do pleti

Lucka | 4.2.2014 22:10

Přesně to jsem měla po holení, pak přišla epilace praha http://www.fymc.cz/sluzby/laserova-epilace/ a problémy zmizely

Živý Kolagen | 8.5.2012 17:22

Transdermální kolagen je především určen pro kožní lékařství a plastickou chirurgii k podpoře regeneračních procesů pokožky a jejího léčení. Kolagen je určen pro každý druh pokožky, včetně velmi citlivé pleti, doporučuje se pro přirozeně zestárlou nebo předčasně zničenou pokožku. Je účinný v odstraňování a prevenci kožních problémů, jako jsou celulitida, akné, jizvy, strie, vředy, ekzémy, kožní plísně, otoky, nadměrně suché kůže, paradentózy, napomáhá při ošetření a regeneraci vlasových cibulek, kuže po popálění, upravuje pigmenatci kůže, bércových vředů, proleženin atd....... Za pozornost stojí uvést poznatek v případě poškození pokožky jako jsou např. pooperační rány, kdy neuvěřitelně rychle urychluje její hojení anebo rychlá regenerace poškození pokožky způsobené např. alergií.
Transdermální kolagen je bezesporu rovněž tak určen především k použití v kosmetických salónech, v salónech biologické obnovy a masážních salónech, především jako aktivní maska na obličej a krk. Dále v masáži celkové nebo lokální na určité části těla, např. dekolt, prsa, záda, břicho, stehna, dlaně, chodidla, dásně, vlasy atd... http://kolagen.wbs.cz/Kolagen.html

martinih Poslat vzkaz | 13.2.2009 17:35

ja jsem objevila novinku na trhu je to mineralissima - prirodni kosmetika z drcenych mineralu <a href=„http://www.blink-blink.cz/“>www.blink-blink.cz</a> moc doporucuji, vyskousela jsem a jsem moc spokojena. 
plet je pak uzasna.neni to vubec drahe. supr kryje cervene mista, zilky atd.

Elisa Poslat vzkaz | 10.2.2008 14:46

Ahoj! ::smutny:: Mám stejný problém. Proti červenání mi pomohl snad jen Eucerin, jinak na odličování používám Biodermu micerální vodu a na zklidnění pleti Bepanthen plus krém. Saloos mám taky, olejíček Avéna, i rakytníkový balzám, je to moc fajn, ale na to červenání mi to bohužel nepomáhá...

Jil Poslat vzkaz | 10.2.2008 01:02

Ten olej si nabírám malou lžičkou, nahřeju ho trošku  v ruce a pak nanáším. Stačí chvilka a přímo před očima se rozpouští. Dávám si ho na suché vlasy před mytím (jednou týdně). Naškrábu si lžičkou potřebné množství, napatlám na vlasy, pročešu a nechám asi 20-30 minut působit. Potom umyju přírodním šamponem (mám ráda Logonu, Laveru nebo Urtekram) a vlasy upravím jako vždycky. Mám vlnité a spíše sušší vlasy a ten olej mi opravdu pomáhá. Dávám si ho i místo nočního krému (střídám to s tím rakytník. balzámem) a pleť je po něm ráno krásně heboučká ::radujici::

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění