Diskuse: vibrátor

Řadit:
23
Kamarádka nemá fotografii.
slavena Poslat vzkaz | 26.11.2014 23:36

TO Veronika: korzetky atd si spíše nakupuji v obchodě, něco ve smyslu sestřička atd si už kupuji na interetu :-)

TO Veronika: Nějaké hezké spodní prádlo doporučuju, tím se chlapovi zavděčíš vždycky!

Veronika | 18.8.2014 10:38

Ahoj kam chodíte na originální erotické dárky, já jsem zatím nic moc originálního neobjevila na internetu a proto budu moc ráda, za Vaší radu a pomoc! Předem díky

Luccik | 17.6.2014 23:10

TO Káťa:

Já si vybrala taky od téhle značky model BALA :-) a sem s ním více než spokojená devil .. Před tím jsem měla levnější gumové a ty už nikdy víc.. na těhlech hračkách se nesmí šetřit :-D

nadrzená | 10.10.2013 16:10

Co by ste delali kdyby ste nasli u svý mami miliony vibrátoru.

IvaB | 20.2.2013 16:29

TO Markét: Noo, tak hlásím, že to zabralo a to jako fest :-) Takže už nemusím vybírat snad nic jiného. Konečně

IvaB | 20.2.2013 16:28

TO Markét: Noo, tak hlásím, že to zabralo a to jako fest :-) Takže už nemusím vybírat snad nic jiného. Konečně

Markét | 4.2.2013 12:59

TO IvaB: Jo, tak uvidíš, případně vyzkoušíš jiné třeba hello A třeba tě to překvapí a zabere hned toto :-\

Markét | 10.1.2013 16:55

TO Iva B: Tak to je podle mě podle toho, co komu vyhovuje a pomáhá, na každého to
asi působí jinak, však si zkus něco vybrat a vyzkoušej a uvidíš. Oni jich tam maj fakt taky dost, ted na to koukám.

Iva B | 28.12.2012 22:44

čau holky, kdyz se tu bavíte tomto, tak použila jste některá někdy Afrodisiaka? Dívám se na ty stránky, které jste posílali, mají tam toho dost, co je nejúčinější? :-\

Mía | 23.12.2012 23:25

TO Markét: No tak nějak :) Furt tam mají věci, i které neznám, krom vibratoru, tak začnu experimentovat i v něčem jiném :-!

Markét | 21.12.2012 16:47

TO Mía: Ze? No ja jsem se vyhecovala sama. Ale dobryyy :-\ Jo no takže experimentuje, co je lepší jo? Jo jo ten eshop je super. Mají spousta věcíííííí :-))

Radulka Poslat vzkaz | 18.8.2010 14:18

Ahoj, já dostala vibrátor od přítele k vánocům, ale nechal ho v krabici ve které mu přišel domů a nemusíš se bát, byla to obyčejná hnědá krabice jen na pásce byl nápis ER-moda a mě teda vůbec nenapadlo co by mohlo být uvnitř..;-)

peta85 Poslat vzkaz | 19.1.2010 23:17

chtěla jsem se zaptat jaky pouzivate vybrator doporucite mi nejaky odsud www.rajrozkose.cz/vibratory a jeste by me zajimalo jake bych do toho mela pouzit baterky aby se mi treba nestalo jako kamaradce ze mi dojdou v tom nejlepsim.

laaria Poslat vzkaz | 8.11.2008 18:48

To máš teda pravdu, živé je to přece jen nejvíc ono. I když mám trošku problémek s dosahováním orgasmu, takže proto takto supervýkonný pomocník, abych zjistila která že ta funkce u mě zabere ::radujici::samozřejmě s originálem je to nesrovnatelné, ten mi nic nenahradí ::srdce::::srdce::

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění