Diskuse: Jak na lupénku?

Řadit:
28
Kamarádka nemá fotografii.

Pro boj s lupenkou bych doporučila vyzkoušet něco s obsahem cannabidiolu, nebo třeba zařadit do jidelničku konopny olej.

TO lenickamikulka@gmail.com: No tak jasně že slyšela, když ho používám :D

Mě pomohla aloe vera

TO lenkahanlova66@seznam.cz: Budu ho muset prostě vyzkoušet a uvidím. Ale není boha, aby neúčinkoval, když na všechny tak blahodárně působí O:-) ! Děkuji ;-)

TO lenkahanlova66@seznam.cz: Ale tak já už jsem si početla právě celkem hodně a jsem docela přesvědčená. Ale co kdyby se našlo ještě něco jiného, lepčího ;-)

TO lenkahanlova66@seznam.cz: Ale Jaruška 80 má nějaký tip na houbu, tak čekám, co z ní vyleze ;-) Třeba to bude nějaká zajímavost.

TO lenkahanlova66@seznam.cz: Ahojky, za sebe doporučuji baobabový olej, jestli jsi o něm už slyšela? 8-)

TO jaruska.80: Mohu mít dotaz? Co je to chytra houba?

jaruska.80 Poslat vzkaz | 27.9.2015 23:11

Můj manžel již pár let trpí lupenkou. Přestal chodit do bazénu a v létě chodí také stále dosti oblečený. Jeden z pokusů byla chytra houba. Musím říci, že celkem pomohla. Ložiska se hodně zmenšila. Jen se muselo hodně promazávat.

hadatkolenka@gmail.c | 8.9.2015 13:56

TO Mikulenka: Vážně? A jako opravdu ti pomohly? A za jak dlouho? hello

Mikulenka | 2.9.2015 10:47

TO hadatkolenka@gmail.com: Hej, hádátko, když se podíváš na netu, tak ti vyjede spousta způsobů, jak se účinně zbavit lupénky. Třeba mojí kámošce pomohly rašelinové zábaly...Ale já mám nejlepší zkušenost s baobabovým olejem.

Dámy, co vám pomáhá na lupénku? Pomozte, jsem vážně zoufalá. těch vedrech, c byla jsem raději ani nechodila ven, ptž jsem se styděla za sebe :'(

Téra | 16.4.2015 08:18

Dobrý den,
přítel má lupénku a tak už zkoušel všechno možné.. Chtěla bych všechny VAROVAT před jedním určitým přípravkem, který nedávno rozjel velikou reklamní kampaň, Dr. Michaels. Předražené přípravky (malá sada za cca 2500 Kč) která vydržela asi 3 týdny, možná ani to ne, a lupénka se po tom rapidně zhoršila! S následným zhoršením stavu si přítel došel na kožní, kde mu doktorka (bývalá primářka!) řekla, že není sám, kdo s tímto přípravkem má velice negativní zkušenosti a označila to jen za veliký podvod. Sama jsem jim napsala na oficiální stránky negativní komentář a ten následně smazali, tak jsem napsala druhý, kopíruji ho sem k přečtení. „Dobrý den,
nejprve chci upozornit, že jsem na tento web již jednou psala negativní komentář a byl smazán. Byla bych ráda, aby se to již neopakovalo. Psala jsem, že můj přítel má lupénku. V naději jsme koupili sadu Dr. Michaels a věřili jsme tomu tak dlouho, že jsme vypotřebovali malý krém v sadě a dokupovali jsme ještě velký, 250g. Vyhodilo se na to bez mála 5000,- Kč. Zbytečně. Absolutně to nepomohlo, a to jsme mazali opravdu pravidělně a pečlivě, dokonce i když jsme byli unavení po noční jsme zodpovědně mazali. Nicméně lupénka se dokonce začala zhoršovat. Napsala jsem sem tedy negativní příspěvěk. Ten byl následně odebrán. Na email se mi ale ozvala jistá paní (nejspíše ředitelka společnosti?), ukázala ochotu, že bychom se mohli sejít a probrat, proč to nefungovalo, že nám prý dá další přípravky zdarma na 2 měsíce a pokud to nepomůže, tak nám proplatí vše, co jsme za to utratili. Dokonce ochotně poslala i rozsáhlý dotazník, prý přímo pro Dr. Michaelse, kde se dotazovali na různé věci týkající se životosprávy apod. Celou dobu jsme byli nadšení z jejich zájmu. Bohužel, když jsem odepsala na email, že bychom se chtěli setkat a kdy by to bylo možné, nedostala jsem již žádnou odpověď. Od té doby je ticho po pěšině. Proto můžu se smutkem říct, že mi tento přípravek připadá pouze jako velký byznys, který těží z neštěstí a nemoci druhých.. My opravdu doufali, že to pomůže... Za nás tedy radíme NEKUPOVAT...“ Po tomto příspěvku se mi sice opět ozvali, ale s nařčením, že nikdy neměli agresivnějšího pacienta, ale že jim dále velice snaží na naší spokojenosti a bla bla bla... Chlubí se nějakými 80% (nevím přesně) úspěšnosti u pacientů, ale pokud všechny negativní příspěvky mažou tak jako ten můj předešlý.... Každopádně jsou „chránění“ 20% u kterých mohou říct „Bohužel, u vás léčba nezabírá...“

Chtěla bych tedy varovat všechny před tímto přípravkem, my za něj jenom zbytečně vyhodili peníze :-( A obávám se, že navrácení je v nedohlednu....

Gold Cat | 30.9.2014 21:38

TO janka: Zítra si ho asi koupím taky. Na pár diskuzích už o něm lidi psali, tak na tom třeba něco bude.

bublinka.prskava

TO Marcela: já jsem si přivezla z Maroka arganový olej přímo na lupenku a po 2 měsících mazání se mi ztratila.Měla jsem jí na předloktí a za uchem.Olej je cítit po uzeném,ale po krátké době se vstřebá a pokožka není mastná. Určitě vyzkoušej,mě nepomohly žádné ,ani kortikoidové masti,ale toto zabralo!!!!Možná se dá objednat i u nás přes internet. clamp

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění