Diskuse: padání vlasů

Řadit:
74
Kamarádka nemá fotografii.

TO drahus.nova@seznam.cz: teď zkouším sérum od nanogenu, tak uvidíme, mělo by se to ukázat tak za 2 - 3 měsíce

TO lenka3kubin@seznam.cz: nebo zkuste vyzkoušet nějaký doplněk :) máte už něco vyzkoušeného ?

Snad mi tu ještě někdo poradí .. chtěla bych se zeptat jestli se tu najde maminka, které i rok po porodu stále vypadávají ve větším množství vlasy ? Zhoršila se mi i jejich kvalita, mám je jak slámu, tak mám strach jestli nemůžu být nějak nemocná :(

Ahoj muj muz trpi na vypadavani vlasu, prosim poradite nejaky pripravek ktery by mu pomohl vypadavani alespon omezit? dekuji

cokolada | 18.11.2015 11:23

Dobrý den všem :-) , nejen mně, ale i kamarádce pomohl na padání vlasů pupalkový olej. Užívala jsem 1-2 kávové lžičky denně. Vlasy přestaly padat okamžitě. Takhle rychle mi nezabral ani Methionin. Nyní jsem přidala i dýňový olej. Má vysoký obsah zinku, který je na vlasy výborný. Tyto oleje jsou skvělé i na vlasový zábal, vlasy jsou pak lesklé a vyživené. Mohu jen doporučit. Držím všem palce, které trápí problém s vlasy...

acko | 11.9.2015 07:34

TO jituliiik:

Proboha,lidi, čím myslíte?
Vy jste si nevšimla, že je na tom podvodném preparátu napsáno „doplněk stravy“?
Vygooglete si, co to je a pak se zamyslete, jestli Vás po tom mohly přestat bolet kolena.

Magda | 21.1.2015 14:51

Co se u mě chytlo a mělo opravdu viditelný výsledek byl šampon s kofeinem a konopným olejem Capilus… jako moc jsem tomu nevěřila, ale byla jsem příjemně překvapena

werrrrrus | 12.10.2014 11:02

Ahoj mam takovy problem cca 10dni my docela dost vypadavaji vlasy...cim to muze byt??

Monule | 3.9.2014 14:40

Dobrý den, jak často si mohu barvit vlasy, i když mi vypadávájí vlasy ?

Jollka | 23.6.2014 11:57

TO Hana: Moc děkuji za typ, nakonec jsem do toho šla. Vlasy jsem si objednala, tak se těším, až je budu mít :-)

Alzbet | 18.6.2014 10:29

TO Hana: já se toho celkem bojim, ale přemýšlím o tom. Možná do toho půjdu, tak díky.

Alzbet | 27.5.2014 12:41

a neni to pak ještě horší to padání vlasů, když si necháte prodloužit vlasy? Já stále nevím :/

Jollka | 27.5.2014 10:59

TO Hana: Tak ho prosím pošli, já se mrknu. A uvidím teda :)

Hana | 16.5.2014 14:56

TO Jollka: úplně vpohodě hele.
Jo já jsem si vlasy koupila z netu a pak jsem si je byla nechat nandat. Když se podíváš, tak najdeš spoustu stránek (i když všude bych určitě neobjednávala), když budeš mít zájem pošlu odkaz, odkus jsem je kupovala já, jsou fakt pěkné a jsou vpořádku, vpohodě,drží atd.

Dana | 15.5.2014 23:33

Ahoj, drastické diety skutečně mohou způsobovat vypadávání vlasů: http://www.leky-poradna.cz/potize/vypadavani_vlasu.htm Raději relaxujte a hubněte „s mírou“.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění