Diskuse: Drogy

1 2 3 4 5 6 .. 8 Další »

Řadit:
118
Kamarádka nemá fotografii.
Nick | 8.1.2018 01:00

TO Péťa: bere clovek nosem nebo i zilou, at bere treba i 20 let, tak kdyz proste bude chtit tak dokaze prestat i bez jakkekoliv pomoci.. musi dokazat rict NE kdyz mu to daji pod rypaak!!!

Fredy | 6.11.2017 18:24

Ahoj mám doma lysohlávku kopinatou chci to zkusit mám je sušené velikost klobouku je jako pecka z třešně. výlet chci v duchodvím smyslu poznat svoje já. chci si udělat čaj a pak jít ven do přírody a poprípadě pustit meditační hudbu, kolik si jich mám dát aby to nebylo zbytečně moc ? děkuji

vanusa | 5.3.2016 01:10

1hodina po uz zacina 3den bez spanku a vůbec mi to nedochazi v jaki sem . . sem hodne lehkovazni tim to zacalo nevina hromadka co se muze stat. devil

Péťa | 8.11.2015 06:53

Přestaň brát, pak to odejde, a s tím odejde vše co je pro tebe v tuhle chvíli špatné. Já jsem bral 20 let, tělo i život jsem měl zdevastované....dnes ? Žiju normální život, mám práci, rodinu, domov chodím mezi lidmi čistě oblékaný a nepůsobím na své okolí divně. mě pomohli tady:
Anonymní narkomani Jugoslávská 27, Praha 2...každou středu a neděli od 19:30 ...tohle společenství mi změnilo život!!!!

Anonym | 8.4.2015 09:47

TO pikolina umrit usetris cas a penize danovejm poplatníkům

Franta | 12.2.2015 03:02

Pervitin nezpůsobuje ozvučení myšlenek, textu, zvukové haluinace, pískání v hlavě, halucinace v okolí. To dělají v Česku pomocí komunikační soustavy. Kdo máte tyto problémy, kontektujte policii, vše podrobně popiště, nikomu nenadávajte, nebojte se. Kdyžtak to pošlete na Ostravské okresní státní zastupitelství.

Franta | 12.2.2015 03:02

Pervitin nezpůsobuje ozvučení myšlenek, textu, zvukové haluinace, pískání v hlavě, halucinace v okolí. To dělají v Česku pomocí komunikační soustavy. Kdo máte tyto problémy, kontektujte policii, vše podrobně popiště, nikomu nenadávajte, nebojte se. Kdyžtak to pošlete na Ostravské okresní státní zastupitelství.

pikolina | 30.1.2013 14:22

Ahoj,jsem uzivatelka pervitinu 14 let a to nitrozilne. V posledni dobe mam otekle a zarudle prsty provazene brnenim ztratou citlivosti. Chci se zeptat co to muze byt popripade co s tim lze delat.Dekuji Pikolina

Balpa | 28.7.2011 08:41
chelsea Poslat vzkaz | 5.9.2010 04:54

Brala jsem drogy od 14let.Vyzkoušela jsem dá se říci téměř všechno.Měli jsme problémy doma,já jsem hledala útěchu a rodinu někde jinde.Bohůžel jsem ji našla v pervitinu a opiátech,které jsem nakonec užívala nitrožilně 6let.Mám za s sebou již tři detoxi a dvě léčby a rozhodně se necítím jako vyléčená!!!Psychické a zdravotní  následky si ponesu do konce života,ale už vím co chci a jak se svou závislostí bojovat.Ze začátku to chce rozhodně odvahu,pevnou vůli,a chtít.Detox je o ničem,tam se jen válíte a přemejšlíte,jak si venku dáte,až v léčbě si člověk uvědomí,že nechce brát.Jsem již 3 rok bez drog a znám pár lidí,co se zatím také drží.Je to ale boj do konce života.Zastávám ale názor,že pokud  člověk nespadne úplně na dno(psychicky,ale i zdravotně)bude časem brát stejně dál.Mnoho lidí se toho ani nezbaví úplně,najdou si jinou útěkovou látku,ať je to alkohol či léky.Lidé bohůžel feťáky odsuzujou jako spodinu světa,ale jsou to lidé duševně nemocní a mnoha z nich jim k tomu dali důvod právě jen ti lidé.Jděte se někdy kouknout do K centra,co tam chodí za lidi.Mnoho slušně oblečených pracujících lidí na kterých byste to ani nepoznaly.Ale lidi je vidí narkomany jen jako ňáké povalující se špíny na ulicích....toť asi vše,jelikož by to bylo asi na dlouhou debatu....::placici::

| 4.2.2008 07:47

Největším trestem jsou pro Tebe výčitky a zklamání...to je horší, než by Ti nekdo nadával.

Já Tě strašně chápu.

Jsem přesně ten typ člověka taky. Nedostala bych se z toho.

zonan
zonan Poslat vzkaz | 4.2.2008 07:27

TREST? ... Proč? ... Vždyť svým největším soudcem a katem jsi Ty sám osobně. Vybral sis tuto zkušenost a až Tě naplní poznáním, změníš to. Nic víc a nic míň.

Miky Poslat vzkaz | 3.2.2008 21:30

TREST????? NEMÁ CENU NIC TAKOVÉHO.....DOUFÁM, ŽE JSI TO MYSLEL V RECESI, PROTOŽE JÁ SAMOZŘEJMĚ TUHLE PROBLEMATIKU TAKTO VŮBEC NEVNÍMÁM....SNAŽÍM SE TO BRÁT JAK TO JE, JAK U TEBE, TAK U BRÁCHY A JINÝCH A JEN SE SNAŽÍM POMOCT.....VÍM, ŽE JE TO POŘÁD DOKOLA TOTÉŽ...ALE ONO OPRAVDU NIC JINÉHO NENÍ......HLAVNÍ JE CHTÍT A PEVNÁ VŮLE A S POMOCÍ ZABAVENÍ SE A ODVEDENÍ MYSLI NA NĚCO JINÉHO, JE TADY URČITÁ CESTA...ZÁLEŽÍ NA KAŽDÉM, JAK S TÍM VŠÍM NALOŽÍ...NEJSEM ZÁVISLÁ, TAK SI URČITĚ ŘEKNEŠ, TÉ SE TO KECÁ, ( TO JE NORMÁLNÍ), ALE VĚŘ, ŽE JSEM LEDACOS VIDĚLA A ZAŽILA, JE TO MOC TĚŽKÉ, ALE ZNÁM LIDI, CO SE ZE ZÁVISLOSTI DOSTALI...JDE TO, ALE JAK JSEM PSALA...............

SickGeorge Poslat vzkaz | 3.2.2008 11:41

ŽÁDNÝ RADY.. OČEKÁVÁM TEN NEJVYŠŠÍ TREST..::ou-nou::

.... já to nějak zvládnu.. díííky...::kvetina:: ::drsnak:: ..

Miky Poslat vzkaz | 30.1.2008 22:29

Ahoj, no, tak to jsi mě zklamal.::och::Těžký to je, to je jasný, ale postav se tomu. Najdi si záliby, věnuj se něčemu atd...Hlavně se úplně vyhni kontaktu s lidmi, kteří něco berou. Jinak nevím, co bych poradila. Snad jen léčebnu. Přeju ti hodně síly, zvládneš to, ale musíš to chtít doopravdy!!!!::souhlas::Můžu vědět, co máš konkrétně za zdravotní potíže?

1 2 3 4 5 6 .. 8 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění