Diskuse: Pokuty v práci ?!?

Řadit:
2
Kamarádka nemá fotografii.
JenomTereza Poslat vzkaz | 4.9.2010 08:49

Pokuty? V životě jsem o tom neslyšela! Sice už je to pár let co jsem já pracovala v recepci (a to v několika hotelech!). Já vidím problém v tom, že nemáte smlouvu, to se hůř vyskakuje... Ale já bych se radši začala pídit kam ty peníze za pokuty jdou. Pokud o tom vedoucí nevěděl tak kdoví kam to padá!

Kamarádka nemá fotografii.
LuccaCZ Poslat vzkaz | 1.9.2010 15:56

Už několik let pracuji jako recepční v hotelu... V hotelu, kde pracuji nyní (už od listopadu minulého roku) jsem nedostala smlouvu. Takže pracuji bez smlouvy a vedoucí mi platí zdravotní pojištění. Hledala jsem si i jinou práci, ale tady se mi líbí a prozatím bych ráda zůstala tady. Horší je ale to, že máme manažerku recepce (provozní hotelu), která nám začala dávat pokuty úplně za všechno. ::dabel:: Třeba za to, že byla špatně udělaná rezervace je pokuta 200 Kč, dnes mi byla dána pokuta 1000 Kč za to, že jsem změnila datum rezervace skupiny (asi 20 pokojů) - a to tady byla paní od CK, která mi tento datum nahlásila jako správný, ale bohužel nemám důkaz a jsou to různé pokuty... I za nepořádek v recepci, za to, že někdo z nás něco nevěděl... a stále se to stupňuje!!! Vůbec nevíme co s tím a hlavně vedoucí o tom asi vůbec neví. Už jednou mu to kolegyně řekla, že jí vadí pokutování na recepci a on se divil, že tam máme nějaké pokuty.. ::nastvany2::Naše manažerka to potom zjistila a hrozně šílela, že jestli zjistí kdo to byl, tak dostane pokutu... Má vůbec právo nás pokutovat při práci bez smlouvy? Děje se to ještě někde?

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění