Diskuse: SNY A JEJICH VÝZNAM...

   
Řadit:
62
příspěvků
Správce: Tygrinka
Kamarádka nemá fotografii.
Tygrinka Poslat vzkaz | 22.8.2010 17:44

Minulý týden se mi zdálo,že má andulka má v hrdle díru a  s ní výlezla další andulka a začla jí hrozně klovat až do krve,sté hrůzy jsem se až obudila.A dnes ,že jsem plavala mezi hejno bílymi labutěma.::och::

Kamarádka nemá fotografii.
michal13 Poslat vzkaz | 22.8.2010 00:40

::placici::Nwm Proč ale Mě se Zdál sen,v Kterým jsem s Malou sestrou na balkoně a ona vypadla::placici::Je to hrozný! A to samý se mi zdálo i o 16letý sestře a o 10letý sestře.Co to Znamená???

Kamarádka nemá fotografii.
milkyway Poslat vzkaz | 7.8.2010 11:08

Ahojííik ::usmev:: ..  Dneska se mi zdál hodně  nepříjemný sen. A zajímal by  mě jeho význam, jestli nemám očekávat něco špatného.Prosím o radu. ::usmev::.. Zdálo se mi, že jsme  seděli s partou na lavičce a s mím přítelem.A v tom najednou tam projelo auto, který nabouralo a můj přítel byl zraněn.. Děkuju předem za odpověď ::usmev::

Kamarádka nemá fotografii.
sladkydablik Poslat vzkaz | 20.5.2010 10:48

Ahoj milá neznámá,velice bys mi pomohla,když písneš co můj sen znamenal:již jsem 4 roky po maturitě a včera jsem ve snu maturovala znovu,ale tak nějak divně,byla jsem v práci na chodně,seděla jsem na chodbě a otázky jsem měla na starém žlutém papíru,byly 3: druhy látek(jako kašmír atd.)pak jak se dělá ruda,měla jsem tam i namalovanou pec a tu třetí si již nepamatuji,ale vím že tam na 100% byla.Profesorka seděla u mě v kanceláři a čekala až si otázku projdu,ale na chodbě pořád někdo chodil a já chtěla radu,protože jsem nevěděla vůbec nic,a pořád jsem si v tom snu říkala že jsem uplně dutá,že nic neumím.Zvláštní je,že ta moje profesorka byla paní Hejlová z Ulice,a pořád vykukovala jestli mi nikdo neradí.Nakonec jsme se odebrali asi do hospůdky (dlouhé dřevěné stoly a lavice,venkovní prostředí),byla tam i paní ředitelka z ulice,všechny jsme měli před sebou modré drinky a zkoušeli mě,pak jsem se někam vypařila,a viděla jsem se jak se procházím s kamarádem,zkoumáme otázky a on mi je všechny poradil,pak jsem rychle utíkala zpátky ke stolu ke zkoušejícím.Přiběhla jsem celá zadýchaná,upocená,dostala jsem vynadáno kde jsem když maturuju,otázky už jsem věděla,že látky jsou kašmír,samet,satén,ale řekla jsem paní Hejlové že na to nemám,že nic nevím,že jsem uplně dutá,a ona mi odpověděla:já vím ty máš ted ty problémy s přítelem a finančně jsi na tom taky špatně,tak aspon řekni 2 slova a já ti dám 4.A Já jsem jí řekla,nemůžete mi dát 4,když jsem uplně dutá,to by nebylo fér k ostatním a pak jsem se vzbudila..Jsem se hodně rozepsala,nechci tě otravovat,ale opravdu by mě tento výklad zajímal,veliké dííííky a PUSU

Kamarádka nemá fotografii.
Jankajanka Poslat vzkaz | 26.4.2010 10:51

No první, co mě napadá je otázka, jestli jsi opravdu šla si s těmi vašimi příbuznými popovídat o tomhle snu? Já bych to udělala. Když mi zemřel táta, jeho sousedce se zdálo, že táta ji prosí, aby vyřídila tátovo přítelkyni, že i přestože spolu byli krátce, byla skvělá ženská a měl ji hodně moc rád. Sousedka a přítelkyně jsou kamarádky. Spolu si to pověděly, poplakaly a myslím, že se uvolnilo nějaké napětí, energie. Podle mě bylo důležité si o tom promluvit, možná pro všechny tři, sousedku, tátu a jeho přítelkyni. Zkus vyřídit vzkaz a v duchu se s tetou rozluč.

Kamarádka nemá fotografii.
helenka123 Poslat vzkaz | 24.4.2010 21:41

Dobrý den!!už 8let mě trápí jeden sen který se mi zdál a dodnes nevím co měl znamenat.
Viděla jsem obrovskou bránu a tak jsem šla k ní blíž a v tom se otevřela a stál tam nějaký můž a ten se mi představil jako Svatý Petr, ja šla teda dál a najednou byla mlha udělala jsem teda pár kroků protože jsem neviěla na cestu a nic kolem sebe,po pár krocích jsem zahlédla stůl a na židli seděl Ježíš na stole měl zelený štos papírů a červený štos papírů ja k němu přistoupila blíž a dal mi zelený papír v tom se zas začlo měnit on zmizel a viděla sem jen pak obrovitánskou jasně zelenou louku kytky a stromy které v reálném životě nerostou.Stála jsem na uzké cestičce a prostě mě po ní tahlo jít a tak jsem šla z dáli jsem  zahledla jasný světlo přistupovala jsem k tomu blíž a blíž a bylo to světlo na konci tunelu ja se zastavila  chvíli tam koukala otočila se a šla zas na zpátek,v tom jsem tam viděla tetu která je bohužel po smrti a ja sní mluvila řekla mi že mam našim příbuzným vkázat že se ma dobře a že ji nic nebolí,že nemá žádný starosti v tom byl jako můj čas jít zpatky zas se to proměnilo v hustou mlhu a ja viděla jen černé stíny jak někam odcházejí a ja se v tom probudila-moc by mě zajímalo co to znamená děkuji předem za vaší opověd z pozdravem helena

Kamarádka nemá fotografii.
Snarinka Poslat vzkaz | 11.1.2009 12:36

Výborné stránky na výklad snu a jejich výklad jsou 
          <a href=„http://www.mujsen.cz/“>www.mujsen.cz</a>  
           mají tam výborný snář ale i spoustu jiných informací , které ti intuitivně napoví co se ve tvém životě děje

Kamarádka nemá fotografii.
lena16 Poslat vzkaz | 5.11.2007 20:24

ahojik byla bych moooc rada kdybys mi objasnila tendle sen,...moooc dekuju.....::svaty::zacnu asi tim ze asi tak pred pul rokem se mi zdal sen ze me srazilo aouto...a ja se nasvet a na sebe samu koukala z pohledu me ale jako ducha vznasejiciho se okolo meho tela..ja vim je to divny ale tak to je...::stydlivka::videla jsem svoje telo na silnici..polici a zachranku..pak uz jen tmu a probudila jsem se...a zno se mi ten sen zdal to je tyden zpet....vsechno to bylo od zacatku jako v prvnim jen jsem tam mela pokracovani...byla jsem v zachrance jeli jsme do nemocnice.....v nemocnici...tam bylo vsechno vsem jedno lezela jsem tam na operacnim stole vsude okolo me pristroje ale fungoval jen ten na mereni pulzu a srdce...doktori okolo me se jen smali..a pily kaffe..bylo jim jedno ze u miram...a v tom sem mela divnej pocit ze me nekdo drzi za ruku...byla tam semnou osoba cela v cernym ale nemohla jsem se ji kouknout do tvare..byl to pocit zaroven peknej ze me zachrani ale taky jsem mela strach....prisla tam sestricka a videla na tom pristroji ze umiram.......snazila se me uzdravit....abych zila ale...ta osoba v cernym me tahla sebou a nez jsem se probudila ....tak jsem jen slysela ten zvuk toho pristroje jako ze jsem mrtva a cervevou dlouhou caru  na obrazocve...to je prvni sen a ted se mi zadl zrovna vcera...ze jsem zase umrela.....vsech co jsem se ptala tak nikdy ve snu neumreli ale ja jo uz dvakrat a nevim jak si mam co s tim snem spojit....myslite ze mi dokazete poradit???byla bych moooc rada::usmev::::usmev::

Kamarádka nemá fotografii.
lena16 Poslat vzkaz | 5.11.2007 15:56

ahojiik rada bych dostala objasneni svych snu..::svaty::zacnu asi tim ze asi tak pred pul rokem se mi zdal sen ze me srazilo aouto...a ja se nasvet a na sebe samu koukala z pohledu me ale jako ducha vznasejiciho se okolo meho tela..ja vim je to divny ale tak to je...::stydlivka::videla jsem svoje telo na silnici..polici a zachranku..pak uz jen tmu a probudila jsem se...a zno se mi ten sen zdal to je tyden zpet....vsechno to bylo od zacatku jako v prvnim jen jsem tam mela pokracovani...byla jsem v zachrance jeli jsme do nemocnice.....v nemocnici...tam bylo vsechno vsem jedno lezela jsem tam na operacnim stole vsude okolo me pristroje ale fungoval jen ten na mereni pulzu a srdce...doktori okolo me se jen smali..a pily kaffe..bylo jim jedno ze u miram...a v tom sem mela divnej pocit ze me nekdo drzi za ruku...byla tam semnou osoba cela v cernym ale nemohla jsem se ji kouknout do tvare..byl to pocit zaroven peknej ze me zachrani ale taky jsem mela strach....prisla tam sestricka a videla na tom pristroji ze umiram.......snazila se me uzdravit....abych zila ale...ta osoba v cernym me tahla sebou a nez jsem se probudila ....tak jsem jen slysela ten zvuk toho pristroje jako ze jsem mrtva a cervevou dlouhou caru  na obrazocve...to je prvni sen a ted se mi zadl zrovna vcera...ze jsem zase umrela.....vsech co jsem se ptala tak nikdy ve snu neumreli ale ja jo uz dvakrat a nevim jak si mam co s tim snem spojit....myslite ze mi dokazete poradit???byla bych moooc rada::usmev::::usmev::

Kamarádka nemá fotografii.
GoldenRose Poslat vzkaz | 2.11.2007 11:49

Už od mala se mi hodně často zdá o tom,  že jsem někde u vodopádu a mám hrozný strach z té vody. Často je to někde jinde, ale už mám v hlavně i sny, kde jsem na tom samém místě. Buď mám hrozný strach a nemohu se dostat pryč od toho vodopádu nebo tam spadnu a v tu chvíli se vzbudím. Někdy jen stojím pod vodopádem a brečím. Nebo jsem u nějaké hluboké vody a mám z ní hrozný strach. Tyto sny mě pronásledují už od mala a přepadá mě strach vždy, když jdu kolem nějaké vody nebo vodopádu. Nevíte někdo co to může znamenat?

Tatu
Tatu Poslat vzkaz | 25.10.2007 12:02

Ve spánku si mozek třídí informace. Podněty, které získal za bdění a které si sám během dne zaktivoval si ukládá do  souvislostí a znovu do dlouhodobých pamětí.  Jako computer. Naše vědomí (a tím i nevědomí)se na to „dívá“ a pokud si „povídají“ propojení s emočními centry, můžeme se vinou snů i rozbrečet. Ráno, nebo po probuzení máme otisk části snů ještě v krátkodobé paměti. Je to samozřejmě zkomolenina toho, co si mozek uložil, ale takhle to „vidělo“ naše vědomí při tom „ukládání“. Pokud o nich budeme přemýšlet, uloží se nám i tyto sny do dlouhodobé paměti./
Hmatové nervy na zádech usínají nejdříve. Když se jim to povede dřív, než zcela usne i naše vědomí, mozek reaguje na ztrátu podložky tak, jak mu velí zkušenost. Přihraje ti k tomu let, nebo pád. Že by jsi se vznášela milimetr nad prostěradlem to nezná. A tak tě nechá padat třeba ze skály, nebo z věže u bazénu. Pak sám, dřív něž dopadneš usne, protože mu nevědomí „řekne“ že je to jen sen, nebo se probudíš k vědomí. Tedy vědomí začne pracovat naplno.
/
Jinak sny neznamenají pro budoucnost nic konkrétního. Některé sice mohou ovlivnit naše chování v budoucnosti např. tím, že v nás určitá situace, nebo obraz ze snu bude probouzet třeba úzkost, nebo ostražitost, ale tomu by se dalo říkat spíše zkušenost. To že se mi bude zdát o bobcích, mi hromadu peněz nezaručí.::vysmaty:: J.

Kamarádka nemá fotografii.
Miky Poslat vzkaz | 21.10.2007 21:23

Ahojky. Jednu dobu se mi zdály sny, že mi zemřelo dítě. Bylo to tak skutečné, že jsem děsivě plakala ze spaní, pak mne manžel vzbudil a já plakala ještě dlouhou dobu potom, tak moc to bylo skutečné. Cítila jsem opravdové pocity z úmrtí dcery i přesto, že jsem věděla, že to byl jenom sen a že je v pořádku. Dodnes na to myslím. Už se mi to nezdá, ale vnitřně mě ten sen stále trápí a snažím se pochopit, co asi znamenal. Dceru miluju, starám se o ni, jak nejlépe umím, na druhou stranu nejsem ani taková ta úzkostlivá maminka.
Další sen je takový, že někam lezu do výše  - před někým utíkám a potom spadnu. Padám na zem a říkám si, že umřu a cítím to jako skutečnost a že umřít ještě nechci.  Podvědomě si i v tom spánku, paradoxně, dokážu uvědomit, že je to jen sen, takže si jako v duchu ve spaní říkám „ je to jen sen“ a přespím ho - dopadnu a nic mi není - i když je to obrovská výška a potom se mi už zdá něco jiného, protože pokračování neznám. Někdy si v tom spánku opravdu dokážu uvědomit realitu a sen, někdy - jako v případě té smrti dcery, to vůbec nedělám nebo to nedokážu, nevím.....Co to znamená?

Kamarádka nemá fotografii.
| 3.6.2007 11:01

ahojík napiš mi prosím na <a href=„mailto:k.holubek@seznam.cz“>k.holubek@seznam.cz</a> nebo na 397-036-260 co znamená tento sen : sedím na chodníku naproti klukovi kterýho neznám ale je starší než já tak 17 a mě je 14 no a povídáme si a pak si dáme jenom takovou malou pusu co to znamená??? díky

Kamarádka nemá fotografii.
| 21.5.2007 17:37

Potřebovala bych,prosím vědět,co znamená sen,který se mi zdál dnešní noc...Pořád mi to vrtá hlavou a jsem z toho hooodně rozhozená..::placici::Zdaálo se mi,že jsem jela s 2 kamarádkami vlakem,které znám od září ze školy...Jsme docela dobré kamarádky... A zdálo se mi,že jsem tu ještě trochu lepší z těch dvou kamarádek zabila..!!!::placici::První,že jsem ji propíchla břicho... Pak podřízla krk!!! A ona se s námi úplně normálně dál bavila... A docela dlouho!! Říkala,že je ráda,že to bude mít za sebou...::placici::A ta druhá nic nedělala,ani nic neříkala... Mám je obě moc ráááda!!! Důležité ještě asi je,že jsme se na tom předem dohodly,že ji zabiju,takže to nebylo nijak násilné,že bych jen tak ji zabila... Prosím,strašně mně to štvě..!! Pomozte mi,co to znamená? Děkuju mooc...!!

Kamarádka nemá fotografii.
Lenca Poslat vzkaz | 11.4.2007 16:10

Ahoj všichni. Chtěla bych poprosit o výklad snu. Jsem v 9tt a zdál se mi sen že jsem porodila chlapečka. Druhý den se mi zdálo že holčičku. Prostě krásné sny. Jen po porodu holčičky byly komplikace ale dopadlo to dobře. Už mám za sebou jeden samovolný potrat tak mě jen zajímá jestli to něco neznamená. Budu ráda za každou odpověď. Přeju pěkný den::usmev::::usmev::

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění