Diskuse: naivita-nevěra-alkohol

   
Řadit:
3
příspěvků
Správce: kubíček
Kamarádka nemá fotografii.
kubíček Poslat vzkaz | 20.8.2010 23:35

Ahoj, agapornis má v jistém smyslu pravdu, v dnešní době už se bez alkoholu či piva nedá bavit, smát se, říci svůj názor..vše je tak trochu pod vlivem alkoholu, a nejen řidiči. Lidé mají všeho dostatek, a proto to takhle všechno je, pořád se za něčím honí, mamon je daleko silnější než koupit tomu druhému třeba polárku, být šťastni bez piva, nevěr, movitostí, drahých dovolených apod. I ti největší vysoce postavení pánové, ředitelové, sportovci, ale tak i zedníci, popeláři, číšníci skončí po pracovní době v hospodě, místo aby šli domů za manželkami, přítelkyněmi, manželkami,milenkami.A potom se tomuto světu nedivte, ale nehážu je všechny do jednoho pytle, jsou i vyjímky...I my ženy jsme mnohdy důvodem, proč nejdou muži rovnou z práce domů.  Rosimka::ne-ne::

Kamarádka nemá fotografii.
ax Poslat vzkaz | 15.8.2010 16:51

Ahoj, promiň, ale opravdu mi připadáš hodně naivní. Já taky nemám ráda nevěru a příliš mnoho alkoholu, ale je třeba smířit se s tím, že každý svého stěstí strůjce a že za životy druhých nejsme zodpovědní. Takže bych ti poradila asi takhle - nestresuj se věcmi, které nemůžeš ovlivnit.

Kamarádka nemá fotografii.
agapornis Poslat vzkaz | 13.8.2010 19:46

Nevím,zda-li se to dá považovat za nějaký obrovský problém...ale přesto.
Poslední dobou prožívám nemilé chvíle plné kruté reality. Asi se probouzím z mého růžového snu. Nevím.Mám „úžasnou“ schopnost si o všech lidech myslet jen to lepší. Hlavně z pohledu věrnosti a tzv.“čistoty duše“...jestli mi rozumíte. Cvičím karate- bojové umění, zajímám se hodně o jógu, chi-toning atd. Přes tyto sporty jsem měla možnost potkat spoustu lidí. Byla jsem nadšená, při trénincích..zejména v karate. Říkala jsem si, že konečně znám ty „pravé“ přátelé.Opak byl pravdou.  Postupem času přicházely různé akce s alkoholovým nádechem. Kdyby ale jen s nádechem:(S úžasných sportovců se stali normální oplzlí a vulgární chlapi, kteří neví, kdy mají dost.Chci říct, že nejsem člověk, který by se nedotkl alkoholu...ale taky to nějak nepřeháním. Nevím, jaký problém ve mně je...možná zklamání, nepochopení od druhých ( výsměch, že moc nebo skoro vůbec nepiju atd.)Na druhou stranu jsem ale člověk, který umí reagovat..odejdu, nějak to řeším....ale bohužel ve finále jsem za největšího SUCHARA.
Nemůžu si pomoct, ale neumím se s tím jen tak smířit. Když vím, že tito kluci mají přítelkyně, ženy.....a takhle před mýma očima je podvádějí jen pod vlivem alkoholu.
Vím, že nikoho změnit nemůžu, že jsou to jejich životy...ale proč musím potkávat pořád ty  stejné typy ??
To snad už v dnešní době nemůže být zábava i bez 20 piv za večer?.....

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění