Diskuse: Muj přítel se dívá po jiných.

   
Řadit:
8
příspěvků
Správce: avi
MarjánkaM
MarjánkaM Poslat vzkaz | 12.1.2014 23:08

TO Anonym: Vůbec se tím netrap. Můj bývalý se také rád díval a komentoval. Brala jsem to s úsměvem,občas i přidala nějakou pochvalu na objekt zájmu,ale také jsem hledala vzhledové rozdíly mezi mnou a jí.,účes,oblékání se dá napodobit. Nebyla jsem kráska,mám od narození oční vadu a v mládí jsem brala v potaz,že mě může opustit s nějakou hezčí a nijak na něm nelpěla. Rozdělila nás moje nemoc.

Kamarádka nemá fotografii.
Anonym | 12.1.2014 18:53

Mam uplne stejny problem. Muj pritel nejen, ze se po jinych zenach diva (a nijak to neskryva - ba naopak), ale navic jine zeny komentuje...napr. To je kocka, tu bych chtel, ta je nadherna, atd.
Snazila jsem se to ignorovat, hadala jsem se s nim, snazila jsem se s nim o tom promluvit, ale nic nepomaha. Kdyz jsem se naposledy snazila najit nejake reseni, tak mne pritel rekl, ze muzu jit. Mam pritele opustit? Nechci se nadale nechat ponizovat...snizuje to me sebevedomi a necitim se dobre.

Kamarádka nemá fotografii.
avi Poslat vzkaz | 16.8.2010 21:42

Víš, to že se muži dívají po jiných ženách, na tom nic nezměníme, spíš si myslím, že je dost sobecký a neohleduplný...takovej narcista zahleděnej sám do sebe. Zkusila sis s ním o tom promluvit? Možná by skutečně pomohlo, tak trochu mu to vrátit a rozplývat se nad jinými muži, zajímala by mě jeho reakce, pokud by mu to bylo nepříjemné, možná by si uvědomil, jak působí jeho řeči o jiných ženách na tebe a pokud by mu to nevadilo, tak nezbývá než se s tím smířit a pouštět jedním uchem tam a druhým ven (oni jsou mužský vesměs stejný::vysmaty::) akorát ti empatičtí si to nechávají pro sebe, já sama bych mu asi řekla ať mě těmahle řečma neobtěžuje, že je mi to nepříjemné a basta::smutny::

Kamarádka nemá fotografii.
JaroslavS Poslat vzkaz | 5.8.2010 10:39

to jsme my chlapy, prostě se koukáme (vy určitě taky).. když ti ještě říká na co myslí,  ber to tak, že jinak se bude dívat a říkat ti to nebude. Tak si vyber jednu možnost

Sajrajt
Sajrajt Poslat vzkaz | 12.7.2010 21:14

Já zas pořád studuju, která má a která nemá podprsenku.. nic bych z toho nevyvozoval ::usmev::

Kamarádka nemá fotografii.
Tulinka Poslat vzkaz | 12.7.2010 20:31

Malou má hodně rád.Vycházíme spolu jak kdy¨.Někdy je to na nože a někdy to je zas::srdce::.Psat si s něma nepřeztane.To mi řekl¨.Budu se s tím muset nak smířit horší bude až mi ho náká odvede ::placici::.Ale mě to nak nejde mě to sere.Kor třeba,když jsme na sebe naštvaní tak co když je to kvůli náke jiné.

slona
slona Poslat vzkaz | 8.7.2010 20:01

Tohle už je vážně hodně. Buď u tebe chce vyvolat nějakou reakci nebo si je tebou velmi jistý.

Zajímá se o dítě? Jak spolu vycházíte?

Kamarádka nemá fotografii.
Tulinka Poslat vzkaz | 7.7.2010 21:45

Ahojte,nevite co s chlapem kterej je s vámi už 4 roky máte s ním dítě tak si říkáte celkem pěknej vztah ve kterem sem zpokojen.Až na to že se pořád díva po jíných.Píše si s jinýma na bodoo.Nebo s ním jdete na výlet a je tam šikovná slečna a on se celou dobu baví tím,že chce vědět jestli je na ostro.páč má krátkou sukni.Jak malí děcko v pubertě,Já to mam chlapa odnaučit asi neoujde že???::nastvany2::Líbilo by se mi kdyby se karta obratila a byl to on,kterej by žárlil na mě.A já byla ta co su si jeho vztahem ke mě jista.Jelikož jsem na mateřské tak mi to přojde těšší.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění