Diskuse: vypracovaná postava

Řadit:
27
Kamarádka nemá fotografii.
olinda Poslat vzkaz | 25.7.2016 21:54

TO backa: Super, díkec a nevíš, kde se dá koupit??

backa Poslat vzkaz | 8.7.2016 17:11

TO olinda: Já bych zkusila Thermo detonator, ten je prý dobrý.

olinda Poslat vzkaz | 16.6.2016 10:37

Ahoj, poradil mi někdo nějaký účinný spalovač vhodný ke cvičení? Chodím běhat už měsíc ob den ráno na půl hodky a 3x týdně večer do posilovny. Tukům se moc dolů nechce, naopak vážím ještě víc...

wanted Poslat vzkaz | 15.4.2016 22:03

TO backa: Jak si ten syrovátkovy pripravujes? A kde ho kupujes? Slysela jsem, ze se da pouzivat i normalne do jidel, je to pravda??

backa Poslat vzkaz | 11.3.2016 18:52

TO patula: čauko, já piju, mám je ráda, dávám si je místo večeře, ať cvičím nebo ne, zasytí to a dostanu do těla aspoň něco užitečného...vyzkoušela jsem jich teda plno druhu, nejhnusnejsi byl vajecny a nejdobřejší je syrovátkový, ten piju pořád.

patula | 25.2.2016 23:25

Ahojky holky, pijete některá nějaké proteiny? Chtěla bych to vyzkoušet, ale nevím, jaký je dobrý, na chuť i na svaly :-\

ilicovavanda Poslat vzkaz | 13.8.2010 15:15

Ahojky
Potřebovala bych posilovat, ale zdravotní stav mi nedovoluje chodit do posilovny ani cvičit moc doma. Poradíte mi prosím někdo co s tím? Slyšela jsem o jakémsi pásu, který pomocí el. impulsů nutí svaly posilovat. Máte s tím někdo nějaké zkušenosti.
Děkuji za odpověď.
Vanda::usmev::

Raffaelo Poslat vzkaz | 18.5.2007 12:15

Ahojky Gábi, taky mě ten spinning nějak moc neláká, protože tam musíš jet podle někoho, a to si raději vyjedu sama někam nebo s přáteli.. takhle ::ano-ano:: ale to cvičení to tam je napsaný výš, může  být lepší, když se zaměřuje i na bříško.. ale to u nás není.. ::dabel:: Takže si myslím, že ten spinning je spíš zbytečný vyhození peněz, pokud teda někomu nedělá problém se dokopat jen tak na kolo, je to všechno o vůli co jsem si tak uvědomila.. ::smutny::

Gabule Poslat vzkaz | 18.5.2007 08:26

Ahojky chtěla jsem se zeptat na váš názor ohledně spinningu?!CHodíte?Myslíte že je lepší než vyjet do přírody?Já  na spinning nechodím a ani mě to netáhne.Raději vyjedu do přírody s mp3v uších....a co vy?::usmev::

| 17.5.2007 11:14

Ahoj dámy,
chtěla bych Vám povědět o cvičení , které jsem nově vyzkoušela v Brně.
Toto cvičení se jmenuje VitaPowerRace a je to nová forma indooru.
Na první hodinu jsem se dostala jenom náhodou, jelikož jsem šla na spinning. Hodinu ale nahrazoval instruktor , který jel trénink VitaPowerRace. Nikdy jsem o tom neslyšela, lae když na začátku začal mluvit o cvičení na břicho a hýždě, tak jsem se tvářila dost skepticky.
Proto pro mě bylo dost překvapení , když jsem slezla nakonci hodiny z kola a opravdu jsem citila jak mi zabíralo břicho. Chodím na tyto hodiny už dva dva a půl měsíce, a povedla se mi dostat dolů 9 kilo, v pase 6 cm  a přes stehna 3 cm. Je pravda ,že jsem si k tomu nechala od toho instruktora udělat i jídelníček, ale jak jsem začala makat cítím se hodně v pohodě.
Než jsem začala jezdit VitaPowerRace tak jsem byla několikrát na spinningu. Je to sice makačka , ale nema to ty učinky které jsem chtěla. Tato hodina je uplně o něčen jiné a človek nejede s takovou žátěží. CHtěla jsem vám o tomto cvičení říct. hledala jsem na internetu nějaké informace a našla jsem tyto internetové stránky <a href=„http://www.vitapowerrace.estranky.cz/“>www.vitapowerrace.estranky.cz</a> .
Mějte se  krásně a hlavně hodně zdraví Pavla::ano-ano::

Aknel Poslat vzkaz | 16.5.2007 06:53

Jojo Gabule sladký mi dělá taky velký problém,ale od té doby co se snažím jíst 5000 Kj denně, tak se mi tam toho sladkého moc nevleze a snažím se je max. omezovat.::ou-nou:: A zatím to už 3 měsíce klape::radujici:: Ale na druhou stranu, když mě to fakt chytne, tak počítání nepočítání a nějaký ten zákuseček si taky dám::nastvany2::::ne-ne::
Veru, takové problémy s koleny jako ty naštěstí nemám. Jen když prochladnu nebo běhám 7x týdně, tak mě bolí, ale jinak v poho::ano-ano::

Raffaelo Poslat vzkaz | 15.5.2007 19:57

Ahojky holky, tak jsem se dneska prvně napatlala tím skořicovým gelem a vážně super hřeje.. pak jsem si zacvičila, tak to píšou na té krabičce, prý to odbourává i tuky, když se po tom cvičí.. takže by to mohlo být super ::tleskajici:: po jednom dni to poznat nejde, ale je to přírodní kosmetika takže je to i tak super. Jinak mi dneska kolo zkazil déšt, tak vyrazím až bude hezky. A to běhání, no nevím holky, ale já mám běhání zakázaný, nevím co vy máte s kolenama, ale u mě to vypadá na natržený meniskus, a běh mám opravdu zakazáný, zkusila jsem běhat aspon doma jako že na místě a po pár dnech mě začla tupá bolest v koleni, tak jsem zase chvili přestala ::stydlivka:: Takže u mě asi opravdu zůstává kolo, plavání a posilovna. A s tím sladkým jsem na tom stejně, takhle sladký moc nemusím, ale když mě jednou za čas přepadne mlsná tak to pak splácám pátý přes devátý ::dabel::

Gabule Poslat vzkaz | 15.5.2007 16:49

AKorát to jídlo mi dělá potíže...mám strašně ráda sladký a občas se dokážu pořádně nacpat...Ikdyž už se omezuju,že večer toho moc nejím(jako sladký),ale snad se to tím sport vyrovnává:)::usmev::

Aknel Poslat vzkaz | 15.5.2007 06:34

Gabule mluvíš mi z duše. Já taky strášně ráda běhám ( i když mě sem tam taky bolí kolena ::nastvany2::), jezdím na kole a plavu::radujici::. Jsou to prostě báječné sporty na odreagování, hubnutí i zpevnění.  Paa A.

Gabule Poslat vzkaz | 14.5.2007 19:25

ahojky....no já mám trošku taky problémy s koleny. Dlouho jsem kvůli tomu neběhala,ale letos začala a zatímje to dobrý!!Docela mě to i překvapilo!!!Ale díky běhu posiluju hlavně svaly nad kolenem,které ty kolena drží!!!!Jinak kolo je báječnej sport souhlasíte???:)::radujici::

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění