Diskuse: odlíčení voděodolné řasenky

Řadit:
13
Kamarádka nemá fotografii.
26. 12. 2013 | 26.12.2013 18:24

Na odlíčení voděodolné řasenky (ale i normální řasenky) už používám jedině Avril- dětský olejíček (modrá barva). Stačí nanést přiměřené množství na kosmetický tampónek. Sežene se skoro všude a stojí kolem 20 Kč.

majkel Poslat vzkaz | 13.8.2010 10:15

Při odličování je dobré dbát na svoje oči, aby jste si je neporanily. Dobré je přitom využívat různé <a href=„http://www.vasecocky.cz/vyzkousejte-kosmeticke-pripravky-pro-peci-o-oci.html“>kosmetické přípravky pro péči o oči</a>. Ty nejen Vaše oči chrání, ale udržují je i v dobré kondici po použití odličovadla.

Hani Poslat vzkaz | 29.11.2007 19:03

Já bych voděodolnou řasenku vůbec nedoporučovala. Aspon mě vůbec nevyhovovala. A taky mi po ní vypadaly hodně řasy.....:(

anonymkacz Poslat vzkaz | 11.6.2007 15:05

::usmev:: to co jsi napsala se mi moc líbí, docela by mě zajímalo, jaky to ma obsah a za jakou cenu. A dá se to koupit v drogerii nebo v lékárně? děkuji::kvetina::

| 11.6.2007 07:44

Já používám micelární vodu od Biodermy a krásně se to to tím odlíčí. Hlavně mi vyhovuje, že se ta voda dá použít i k čištění pleti, takže mi stačí jedna lahvička na všechno. Nepotřebuju mít odličovač očí, pleťové mléko a vodu. Vše zvládnu tímhle jedním přípravkem, takže super.

monky Poslat vzkaz | 10.6.2007 15:05

::usmev::Já používám olejový odličovač od AVONU.Jsem s ním spokojená.Pěkně odlíčí a ještě šetří kůžičku kolem očí.::souhlas::

anonymkacz Poslat vzkaz | 10.6.2007 14:28

moc mě tohle zaujalo, používám voděodolnou řasenku a pak mám trápení ji dostat pryč...mohla bys uvést nějaké značky přípravku s tím obsahem silikonu? moc děkuji

| 15.6.2006 13:41

pokračování
Jestli budeš chtít více informací tak se ozvi na email 1kookai přidáš zavináč a na seznamu cz  ahoj Zuzka snad vám to pomůže nešel mi tam dát mail

| 15.6.2006 13:38

pokračování
Nejlepší je odličovač s obsahem silikonu, protože ti vyživuje jemnou kůžičku okolo oka a mádherně a hlavně snadno odlíčí jakou koliv řasenku.

| 15.6.2006 13:36

Ahoj naodlíčení očí ti moc nedoporučuji dětský olejíček poněvadž není vhodný na kůžičku okolo očí a zadalší olej by neměl vůbec přijít do styku s okem, což vždy vnikne...poškozuje rohovku a dráždí. pokračováné....

| 9.6.2006 16:39

vyzkoušejte odličovač z oriflame je cenově dostupný a výborně rozpouští voděodolnou řasenku.

| 8.6.2006 14:30

Miceralni voda od Vichy je fajn,ale na dukladne odliceni vodeodolne rasenky je nejlepsi detsky olejicek a vatovy tampon...

| 8.6.2006 09:55

Ahoj potřebovala bych vědět čím odlíčit voděodolnou řasenku. Nezkoušeli jste někdo odličovací Micerální vodu od Vichy? Funguje na to? Děkuju

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění