Diskuse: SÍLA ČAJŮ

1 2 3 4 5 6 .. 8 Další »

Řadit:
115
Kamarádka nemá fotografii.
Alice* | 27.1.2015 06:59

U nás je prodejna Herba a Apatyka, kde prodávají čaje. Kupuji si tam sypané, jsou sice dražší, ale dlouho vydrží a jsou dobré. hello

Sára | 26.1.2015 19:49

TO Silva: To je pravda, take mi prijde ze z obchudu je to pouze obarvena voda, pokud nesahnes po kvalitnejsich a za vyssi cenu, ale to se pak vyplati koupit sypane z nejakych cajoven ci tak, ja tam rada zajdu, jednat si tam kupuji koreni a pak i domaci mydla a cajikum nikdy neodolam.:)

Silva | 16.1.2015 13:13

Kupuji vyhradne caje pouze z cajovec, pote co sjem cetla nekolik clanku na netu, ty sypane a z obchodu skutecne snad nikdy ani pravy caj nevideli, je to smutne jak se to šidi.=o/

*Alice♥
*Alice♥ Poslat vzkaz | 7.1.2015 08:29

TO Denisa: Jinak ten „Lipton“, co jsem sem dala už dříve na fotce je opravdu moc dobrý. :-)

*Alice♥
*Alice♥ Poslat vzkaz | 7.1.2015 08:27

TO Denisa: Tak to máš pravdu, sypané jsou nejlepší. Já si často kupovala od firmy „Grešík“, ale právě včera jsem si přečetla, že právě v čaji této značky, sice porcovaném, bylo zjištěno vícero škodlivých látek. Takže k němu už nemám důvěru. :-(

Nataša | 6.1.2015 20:53

Holky pokud jste uz neco videli na netu ci cetli nejaky clanky, je asi vsem jasne ze caje jedine sypane, kdyz se clovek podiva do porcovaneho caje z obchodu, prijde mi to jako smeti, co nekde zbylo, je to vazne smutny.=o/

Barbora | 25.12.2014 10:16

TO Denisa: Z obchodu si caje uz ani nekupuji, jedine uz z cajoven a bud sypane nebo porcovane, ale porcovane jedine dkyz je ve stejne kvalite jako ty sypane.:)

Denisa | 23.12.2014 22:50

Holky hledam nejake moc dobre zelene a cerne caje, doporucte mi vyzkousene a proverene znacky, to co se v dnesni dobe prodava v obchodech mi prijde ze ani čaj nikdy nevidelo.=o/

*Alice♥
*Alice♥ Poslat vzkaz | 14.12.2014 14:32

Přeji všem pohodovou třetí adventní neděli. hello

*Alice♥
*Alice♥ Poslat vzkaz | 14.12.2014 14:31

TO Barča: Ano, s porcovaným je to rychlejší, ale sypaný má taky něco do sebe. :-)

Barča | 5.12.2014 12:12

Ja se v obchode vzdy zeptam, zda i ten caj porvovany je ve stejne kvalite, kdyz ano, preferuji spise porcovane cajiky a zrovna si dosti casto kupuji caje ze Sra Lanky..:) S porcovanymi je min prace a chutnaji stejne.:)

*Alice♥
*Alice♥ Poslat vzkaz | 25.11.2014 10:29

Ahoj všem, miluji čaje, tak jsem si dovolila nakouknout. Nedávno jsem dostala dvě plechovky čaje dovezené z Ruska, ale čaj je paradoxně z Maroka černý a zelený z Jávy.

*Alice♥
*Alice♥ Poslat vzkaz | 25.11.2014 10:20

TO Nikola: Četla jsem, že sypané čaje jsou vždy kvalitnější, ale čaj z pytlíkový je rychlejší. Já osobně mám raději čaj sypaný, ale i ten porcovaný dobře poslouži a navíc se nemusí sedit. Mám ráda čaje zelené, teď piji aromatická zelený čaj MALÝ BUDHA.

Pavli | 25.11.2014 09:52

TO Nikola: Ja si před běhanim vzdy sbou delam hlavne zeleny caj a kupuji znacku Mabroc, ten porcovany je stejne kvality jako sypany a ve flasce to nedela takovy bordel.:)

1 2 3 4 5 6 .. 8 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění