Diskuse: jak překonat chutě

   
Řadit:
11
příspěvků
Správce: physeter
Kamarádka nemá fotografii.
Kuča | 31.3.2014 21:32

Od února jsem před jídlem brala Obethin a snížilo mi to jak pocit hladu, tak i chuť na mlsání. měla jsem jedno balení, takže na 20 dnů a zhubla jsem 3 kila.

Kamarádka nemá fotografii.
physeter Poslat vzkaz | 12.8.2010 10:55

ahojky, zajímalo by mě, na jak dlouho vydrží 1 balení „hoodia spray“?
díky

Kamarádka nemá fotografii.
simca001 Poslat vzkaz | 11.8.2010 11:14

doporučuju všem sprej na potlačení chuti k jídlu. já jsem se zvládnutím mých nevypočitatelných chutí, zvlášť k večeru, měla taky problém. tohle mi pomohlo - snížila jsem porce a rozdíl už začíná být znát ::usmev::

Kamarádka nemá fotografii.
simca001 Poslat vzkaz | 11.8.2010 11:13

doporučuju všem sprej na potlačení chuti k jídlu. já jsem se zvládnutím mých nevypočitatelných chutí, zvlášť k večeru, měla taky problém. tohle mi pomohlo - snížila jsem porce a rozdíl už začíná být znát ::usmev::

Kamarádka nemá fotografii.
Verun Poslat vzkaz | 28.5.2010 20:29

Pro každého existuje řešení. Vyzkoušela jsem na vlastní kůži vynikající přírodní produkty, cítím se skvěle a mám spoustu energie. Žádná chemie ani hladovění. Je mi 32, mám 165cm, 55kg a konfekční vel.38. Jím téměř vše co mám ráda a váhu si bez problémů držím.Hezký den Veronika::souhlas::

Kamarádka nemá fotografii.
Jitrulka Poslat vzkaz | 28.5.2010 14:45

Ahojky všem, ráda bych shodila nějaké to kilo ale bohužel se mi daří pravý opak. Je to hlavně večerním jídle, pač jsem maminka na MD a večer mám zkrádka na jídlo klid. Nedokážu se tomu ale sama bránit a proto vás žádám o zkušenosti s nějakým přípravkem, ketrý by mi právě v této době pomohl snížit pocit hladu. Děkuji všem za případné rady...

Kamarádka nemá fotografii.
teruska Poslat vzkaz | 28.8.2007 14:33

teď mám naštěstí to veselejší období,kdy se mi daří držet chutě na uzdě::ano-ano::.Máš pravdu,že dieta jako taková je nesmysl.Nemá cenu si něco zakazovat.Já se snažím jíst zdravěji a nejím večer,po pár dnech je mi hned lépe.Jinak co se týče chutí,jsme na tom stejně.Nic nemusím tak moc jako sladké,někdy bych se po něm doslova utloukla.Asi před 14 dny jsem měla taky kandidózu a vím,že to bylo z toho sladkého,protože v tu dobu jsem ho jedla opravdu hodně

zonan
zonan Poslat vzkaz | 28.8.2007 13:55

Zajímavá je metoda Kaizen. V úvodu kníhy se píše, že tato metoda přivedla Japonsko k hospodářskému zázraku, takže je praxí vyzkoušena. U této metody se zbavuješ špatných návyků malými postupnými krůčky. Ze života: Paní chtěla začít cvičit, ovšem pohyb jí byl naprosto odporný. Odobrník „Kaizen“ jí poradil, aby například při sledování televize v době reklamy vstala a na místě šlapala. Paní tak začala pomaličku šlapat, ze začátku pouze jednu přestávku, pak se automaticky zvedla i u další a po nějakém čase jí ani nepřišlo, že prošlapala celý film. Mozek vydal impuls a tělo ho provádělo. Postupně změnila svůj návyk a na pohyb se vyloženě začala těšit. Další případ baštil čokoládu a díky této metodě omezil její přísun. V první fázi jíš čokoládu celou, pak si jednou odepřeš jednu, tu poslední kostičku. To praktikuješ tak dlouho, dokud nepřijde další den, kdy sama budeš chtít sníst o další kostičku méně, atd. atd. Důležitá však je pravidelnost a opravdu nenásilnost. Pomaličku a postupně. Pokud tato metoda zaujala, doporučuji přečíst knihu. Dá se aplikovat na mnoho životních situací.

Kamarádka nemá fotografii.
angelwoman Poslat vzkaz | 27.8.2007 18:39

Já osobně moc dietu neuznávám - pokud člověk neváží 100 kilo a víc ::drsnak:: Myslím, že zázraky dělá pravidelnost ve stravě-změna jídelníčku na zdravý a vyvážený-zařadit hodně zeleniny a ovoce místo sladkého....Přistupovat k tomu, že vlastně nehubneš-prostě upravuješ celý svůj životní styl..A hlavně-nestát každý den na váze a brát se s nadhledem ::drsnak::

Kamarádka nemá fotografii.
angelwoman Poslat vzkaz | 27.8.2007 18:36

Ahojky! ::smutny:: Tohle zná snad každá z nás, která někdy chtěla zhubnout nebo jen ovládnout své chutě ::ano-ano:: Pro mě osobně je největší nepřítel sladké-a to v podobě milovaných čokolád, bonbónů, oplatek, atd. I lékař mi radil, abych sladké omezila-ne z důvody váhy, ale měla jsem problémy s kvasinkovou infekcí, střevní mikroflórou, atd. Zrovna dnes jsem si říkala-poté co jsem neodolala a koupila si mandle v čokoládě - že bych s tím měla přestat..Já osobně chuť na sladké cítím jako nesnesitelné nutkání...ale řekla jsem si, že zkusím vytrvat a žádné sladké nekoupit-když bude chuť vyzrát na ni sušenými meruňkami a ovocem...Je to holt vše o vůli-a ty máš ještě krásný cíl-vysněnou postavu ::ano-ano::
Na vůli asi žádný recept není-je třeba se pořád kontrolovat-vystřihnout si třeba foto postavy jakou bych chtěla a dát si ji na ledničku-a mě osobně pomohlo, že jsem si koupila o číslo menší vysněné džíny-jen proto abych si je mohla vzít,jsem poctivě cvičila, běhala a baštila zdravě ::drsnak:: Držím palce ať vytrváš-chce tojen dobrou motivaci ::ano-ano::

Kamarádka nemá fotografii.
teruska Poslat vzkaz | 27.8.2007 17:54

ahoj všechny šikulky, co se se sebou snažíte něco udělat.Jsem jedna z vás. Pravidelně začínám držet dietu s obrovským odhodláním a nadějí,že tentokrát to určitě vyjde.Musím říct, že prvních 14 dní-3 týdny jsem nabytá euforií.Cvičím,stravuji se zdravě atd....ale.....po této době se pravidelně objevují nezvladatelné chutě,nuda, nechuť pokračovat.Tímto bodem pro mě dieta končí.Jdu do sámošky kde nakoupím horu sladkostí....a je po dietě.Prosím tedy o radu,jak se lépe motivovat,úspěšně odolávat chutím a konečně vše dotáhnout do zdárného konce.Díky moc za rady

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění