Diskuse: Menopauza

Řadit:
34
Kamarádka nemá fotografii.

No příště se budu muset zeptat, ale ještě mrknu na net co se doporučuje

TO lenka3kubin@seznam.cz: Škoda, že ses nezeptala, taky by mě to zajímalo i když ta moje mi neřekla nic :/.

MOhla bych se zeptat jestli doplňujete nějaké vitamíny ? Na gyndě mi se mi o tom zmínil, že tělo už začíná pracovat zase jinak u žen v přechodu. Co zím konkrétně myslel ?

kata | 27.7.2016 15:55

Chlela bych se zeptat jestli nektera z vas ma caste migreny a bolesti hlavy? A jak to resite kdyz nemuzete leky? Prosim odpovezte mi. Bylinky nepomahaji , zkousela jsem vsechno mozne a hlava boli a lekarka rika vydrzet az se to v tele urovna.

Anonym | 21.7.2016 20:36

TO monča: nikdy!!!!!!

Anonym | 16.7.2016 06:42

TO jarca: Zdravím, také s tím těď rok bojuji a povedlo se mi to zmírnit bylinkama: červený jetel,třezalka,šalvěj,meduňka a rozmarýn - všechno to teď roste a kvete, tak jsem si dělala z čerstvých, ale jsem lajdák a jakmile mi bylo líp,tak jsem přestala,ale mám zásobu nasušenou a budu s tím pokračovat i v zimě.

Katka | 14.7.2016 05:22

TO jarcamůžu se zeptat? Na neschopence jste z důvodu nenopauzy?
:

jarca | 22.4.2016 14:22

Dobry den , chci se zeptat jak dlouho vam trvaly akutni priznaky menopauzy? Navaly, poceni , bolest hlavy, nespavost, deprese. Uz me to obtezuje rok a leky nesmim, kvuli krecovym zilam, jim zdrave alkohol nepiji, nekourim a pripada mi že se to vubec nelepsi spis mam vic navalu. A jsem na neschopence. Jestli mi nekdo poradi budu moc rada.

Anonym | 14.3.2016 21:08

TO monča: ještě horši-potila jsem se no Menoxu 5x vice,,des a hruza-NIKDY devil

ondra | 4.1.2016 15:05

TO m.kolk@seznam.cz: ja myslim ze to ma docela dost priznaku, nejznamejsi jsou asi ztráta svalové hmoty / zvýšení tělesného tuku (zejména v oblasti břicha),všeobecná slabost organismu, osteoporóza,...

m.kolk@seznam.cz Poslat vzkaz | 26.12.2015 20:52

Dobrý den rád bych se zaptal jestli někdo z vás ma zkušenost s tim jak u muže poznat že se dostal do andropauzy? Lze tomu nějak preventivně čelit? Připadně jak potlačit přiznaky? Mate něco vyzkoušeno?

Lesia Poslat vzkaz | 20.10.2015 15:20

TO Ria: Viem, že je to už stará diskusia - ale ako to dopadlo? Bolo všetko v poriadku?

Lesia Poslat vzkaz | 20.10.2015 15:12

TO : Je to už veľa rokov - ale ako to dopadlo?

Lesia Poslat vzkaz | 20.10.2015 15:05

TO M.: Dnes sa to stalo aj mne po takmer roku opäť. Som z toho na nery.Ako to dopadlo u Teba? Všetko OK?

M. | 13.7.2015 20:15

Presne toto sa mi stalo dnes po 2 rokoch úplného kľudu a tiež ma to veľmi prekvapilo. Verila som, že mám už v tomto smere vo svojich 52 rokoch pokoj. Na poslednej kontrole som tiež bola v januári a sliznica bola len 4 mm a všetko v poriadku. Dúfajme, že to nič nebude a rýchlo to prestane, ale gynekológovi zajtra zavolám.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění