Diskuse: Menopauza

Řadit:
32
Kamarádka nemá fotografii.
kata | 27.7.2016 15:55

Chlela bych se zeptat jestli nektera z vas ma caste migreny a bolesti hlavy? A jak to resite kdyz nemuzete leky? Prosim odpovezte mi. Bylinky nepomahaji , zkousela jsem vsechno mozne a hlava boli a lekarka rika vydrzet az se to v tele urovna.

Anonym | 21.7.2016 20:36

TO monča: nikdy!!!!!!

Anonym | 16.7.2016 06:42

TO jarca: Zdravím, také s tím těď rok bojuji a povedlo se mi to zmírnit bylinkama: červený jetel,třezalka,šalvěj,meduňka a rozmarýn - všechno to teď roste a kvete, tak jsem si dělala z čerstvých, ale jsem lajdák a jakmile mi bylo líp,tak jsem přestala,ale mám zásobu nasušenou a budu s tím pokračovat i v zimě.

Katka | 14.7.2016 05:22

TO jarcamůžu se zeptat? Na neschopence jste z důvodu nenopauzy?
:

Hana | 13.7.2016 20:19

Dobrý den, chci se zeptat máte někdo zkušenosti s produktem Delima? Jedná se o doplněk stravy, který oproti ostatním obsahuje fytoestrogeny z granátového jablka. Mě to docela zaujalo, tak jestli jste to prosím již některá zkoušela. Moc děkuji.

jarca | 22.4.2016 14:22

Dobry den , chci se zeptat jak dlouho vam trvaly akutni priznaky menopauzy? Navaly, poceni , bolest hlavy, nespavost, deprese. Uz me to obtezuje rok a leky nesmim, kvuli krecovym zilam, jim zdrave alkohol nepiji, nekourim a pripada mi že se to vubec nelepsi spis mam vic navalu. A jsem na neschopence. Jestli mi nekdo poradi budu moc rada.

Anonym | 14.3.2016 21:08

TO monča: ještě horši-potila jsem se no Menoxu 5x vice,,des a hruza-NIKDY devil

ondra | 4.1.2016 15:05

TO m.kolk@seznam.cz: ja myslim ze to ma docela dost priznaku, nejznamejsi jsou asi ztráta svalové hmoty / zvýšení tělesného tuku (zejména v oblasti břicha),všeobecná slabost organismu, osteoporóza,...

m.kolk@seznam.cz Poslat vzkaz | 26.12.2015 20:52

Dobrý den rád bych se zaptal jestli někdo z vás ma zkušenost s tim jak u muže poznat že se dostal do andropauzy? Lze tomu nějak preventivně čelit? Připadně jak potlačit přiznaky? Mate něco vyzkoušeno?

Lesia Poslat vzkaz | 20.10.2015 15:20

TO Ria: Viem, že je to už stará diskusia - ale ako to dopadlo? Bolo všetko v poriadku?

Lesia Poslat vzkaz | 20.10.2015 15:12

TO : Je to už veľa rokov - ale ako to dopadlo?

Lesia Poslat vzkaz | 20.10.2015 15:05

TO M.: Dnes sa to stalo aj mne po takmer roku opäť. Som z toho na nery.Ako to dopadlo u Teba? Všetko OK?

M. | 13.7.2015 20:15

Presne toto sa mi stalo dnes po 2 rokoch úplného kľudu a tiež ma to veľmi prekvapilo. Verila som, že mám už v tomto smere vo svojich 52 rokoch pokoj. Na poslednej kontrole som tiež bola v januári a sliznica bola len 4 mm a všetko v poriadku. Dúfajme, že to nič nebude a rýchlo to prestane, ale gynekológovi zajtra zavolám.

Alena | 2.10.2014 07:56

Já jsem si koupila Ive a jsem maximálně spokojená!! Líbí se mě, že je v balení i brožůrka s cviky a pomáhá.

Eva | 7.11.2013 08:13

Zdravím, prosím o informaci.Mám tyto problémy, návaly horka - tak pětkrát denně, spojitost s bušením srdce, velmi nepříjemné.Interní vyšetření mám za sebou, srdíčko v pořádku.Celkem jsem s toho vyplašená, menstruaci mám nepravidelnou, bolí mě strašně záda, hlava, klouby.Už nevím co mám dělat.Často mám motání hlavy, pocity na omdlení, jsem velmi podrážděná, někdy apatická, prostě se vůbec nepoznávám.Mohli byste mi poradit nějaký lék na přírodní bázi? Moc děkuji za odpověď.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění