Diskuse: Hledám kamarádku na psaní

Řadit:
35
Kamarádka nemá fotografii.
Anonym | 10.3.2015 20:20

Ahoj jak se ma's já dobre a jak se jmenujes já jse jmenuju Luck Kostohryzová prosím odepis mi talk zatím ahoj

jitka | 4.2.2012 09:42

Web plný slev, vyberte si i Vy vaši slevu na míru. Výběr z neskutečných možností :)
http://ehub.cz/system/scripts/click.php?a_aid=4f135f5ca66e4&a_bid=0001460B&desturl=http://www.slevoweb.cz/mesto/praha/

Anonym | 2.2.2012 23:42

TO adamil: hello Mě je 41, ale to nevadí :-D , a jsem Leni

jezkovotykadlo | 5.11.2011 13:19

Já hledám taky kamarádku nebo kamaráda. Od tý doby, co jsem se přestěhovala, dřepím furt doma jak kůl v plotě. Klidně i na dopisování. Můžete mi napsat. jezkovotykadlo@seznam.cz :-)

kikipetra Poslat vzkaz | 2.8.2010 21:32

ahoj Mončo,děkuji za odpověď,super. A jakto,že nemáš žádné kamarády,taková mladá holka::usmev::

kikipetra Poslat vzkaz | 2.8.2010 21:32

ahoj Mončo,děkuji za odpověď,super. A jakto,že nemáš žádné kamarády,taková mladá holka::usmev::

Moniisek Poslat vzkaz | 2.8.2010 20:56

Ahojky, tak to jsme na tom úplně stejně! Tak když budeš chtít tak klidně napiš :) ráda si popovídám zatím Ahojky Monča::smutny::

Moniisek Poslat vzkaz | 2.8.2010 20:56

Ahojky, tak to jsme na tom úplně stejně! Tak když budeš chtít tak klidně napiš :) ráda si popovídám zatím Ahojky Monča::smutny::

kikipetra Poslat vzkaz | 2.8.2010 16:57

Ahoj jmenuji se Petra,bydlím na vesnici,ale i tak tu nemám nikoho komu můžu jen tak napsat a někam s ním vyrazi. Mám známé,ale momentálně žádného kamaráda. jsem ze středních čech a tímto bych chtěla konečně najít někoho s kým se dá aspoň mluvit o všem možném i nemožném.::smutny::

kikipetra Poslat vzkaz | 2.8.2010 16:57

Ahoj jmenuji se Petra,bydlím na vesnici,ale i tak tu nemám nikoho komu můžu jen tak napsat a někam s ním vyrazi. Mám známé,ale momentálně žádného kamaráda. jsem ze středních čech a tímto bych chtěla konečně najít někoho s kým se dá aspoň mluvit o všem možném i nemožném.::smutny::

Lesanek Poslat vzkaz | 2.8.2010 11:31

Ahoj dívko. Pokud máš zájem, povídat si o všem možném, zajdi na <a href=„http://www.dáma.cz“>www.dáma.cz</a> a vyhledej  diskuzi  :   Co bolí to přebolí                     Zaklepej, tedy pošli mi vzkaz,  a já Ti ráda otevřu.  Zdraví  Lesanek

adamil Poslat vzkaz | 27.7.2010 16:12

Ahojte je mi sice už 44 let, ale to nevadí...hledám spřízněnou duši na klábosení úplně o všem.....::souhlas::...::tleskajici::.....a jsem Mili

Nel1 Poslat vzkaz | 27.2.2010 13:56

Ahoj Mončo,taky hledám kámošku na pokec,aj.Je mi 26,tak pokud máš zájem,písni:-).Nel

Moniisek Poslat vzkaz | 2.1.2010 21:11

Krásný nový rok::pripijejici::::pripijejici::::pripijejici::::pripijejici::::vysmaty::Určitě budu moc ráda za každé psaníčko. Tak klidně piš piš ::smich::Zatím s pozdravem pápá Monča jinak můj mailík je Moniisek.g@gmail.com::souhlas::::souhlas::::souhlas::

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění