Diskuse: Rozhodování, z bláta do louže

Řadit:
2
Kamarádka nemá fotografii.
| 2.8.2010 10:56

Píšeš, že je to bývalý přítel. tak to snad není problém, ne? nemusíš se s ním vídat. Nebo chceš?
Jestli se budeš cítit blbě tak jako tak, tak to je lepší volit být bez něj, aspoň  nebudeš muset poslouchat kecy, co tě akorát ponižují.

Kamarádka nemá fotografii.
LadyLay Poslat vzkaz | 31.7.2010 00:09

Trapim se, udrzovat nejaky vztah s byvalym pritelem,ktery se ke me chova obcas hnusne, hlavne kdyz je napity, cimz mi kazi radost a prozitky, jako napriklad dnes na svatbe me sestricky, kdy jsem se pak nemohla radovat protoze jsem byla utrapena,pripadat si jako absolutni idiot kvuli tomu co mam pocit ze delam porad spatne (zatim to jeste vidim obektivne, ze vim ,ze treba ani nic spatne nedelam,ale uz si to pomalu vsugerovavam, jak jsem na nic, abych se s tou jeho vecnou kritikou a nespokojenosti mohla nejak srovnat).Mit deprese z celeho zivota a toho jak jsem k nicemu.  Ale mam ho rada a citim se jinak dobre. Nazivu ci jak to rict.

Nebo se s nim prestat vidat,prozivat kratke okamziky stesti, ze kterych je mi nakonec stejne smutno kdyz na to vzpominam a byt zcela prazdna a v depresich?

Je to strasne priblbla otazka nebo tema , ja vim, ale uz si nevim rady, po dnesku vazne nevim cemu se prizpusobit...proste z blata do louze.

Zitra sem treba jeste neco normalniho dopisu aby bylo vice videt do tohohle vztahu,dnes uz nemam silu.

Dekuju za rady. A prosim o shovivavost k tomu jaka sem blbka ze sem vubec v takovehle situaci. diky

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění