Diskuse: Hodinový manžel co to je ?

Řadit:
14
Kamarádka nemá fotografii.
Jan@email.cz Poslat vzkaz | 24.3.2014 00:04

TO petrulinka: Jo je fakt sikovnej.Minule mi to delal 3 hodiny v kuse.

@Gába@
@Gába@ Poslat vzkaz | 7.2.2014 09:40

TO dela teda debila: No, hlavně že to vaše je dost odborné, když tak sleduji ten pravopis. ;-)

dela teda debila | 6.2.2014 21:26

protoze nema vzdelani na remeslnou cinost zejo :-(

Lenka | 9.1.2014 22:09

Manžel je na manuální práce velice nešikovný :D a tak každou opravu řeším řemeslníky vyhledanými přes http://www.fajnpoptavka.cz/elektrikar-brezova . Klidně si zaplatím, hlavně, aby daná věc byla hotová. Manžel by to asi zvládl... otázkou je, za jak dlouho.

Králík | 2.8.2011 19:03

my jsme hodinového manžela využívali, stále stejného, i manžel si ho chválil, než se pachtit sám s něčím co neumí

potom jsme se přestěhovali a ejhle
po delším hledání jsem našla www.hodinovymanzel.pro a tam je seznam podle měst, tak si snad každý přijde na své

petrulinka
petrulinka Poslat vzkaz | 28.7.2010 19:34

::usmev::můj manžel dělá „hodinového manžela“, je hodně šikovný, dělá téměř všechno, kromě odborných prací, na které musí být nějaký certifikát. Takto pracovitý je i doma, nevydrží dlouho sedět, neustále něco dělá. Jeho práce je mu prostě koníčkem. ::souhlas::

jee Poslat vzkaz | 10.6.2010 10:53

pravda je, ze kdyz jsem se s manzelem bavila ze si pozvu hodinoveho manzela, tak druhy den fungoval a udelal temer vse do ceho se mu pul roku nechtelo. nakonec na remeslnika zbyl obklad kuchyne sololitem z ikea. byl u nas www.sikovnymuz.cz a nemuzu si ho vynachvalit. bavila jsem se s nim a rikal ze pro neho je to sport. bavi ho to. takovy muzi vazne existuji? :o) a na jeho praci to bylo videt, byl to sikula.  na uziveni rodiny to pry ale neni. a tak si tim prividelava a sportuje. docela by mi zajimalo jak to vypada u neho doma.

parmenka Poslat vzkaz | 7.5.2008 13:58

Taky jsem vůbec netušila, že něco takového existuje ::och::. Asi je to jen ve velkých městech. Ale já to naštěstí nepotřebuji, mám velmi šikovného a pracovitého manžela ::tleskajici::.

Emilini Poslat vzkaz | 18.2.2008 11:28

::smutny:: Zdravím všechny které máte hodinového manžela stále doma / těm  gratuluji / ale také ty,které si ho musíte zvát a platit, protože tomu vašemu pán Bůh tento dar nedal a tudíž mají 2 ruce,ale obě levé.::chlacholici::. Mám manžela,který opraví skoro vše.Zato mám syna,který je učitel,dělá už druhou vysokou školu,ale hřebík pomalu neumí zatlouct.::ano-ano:: Hold,ten umí to a ten zas tohle....::tleskajici::

Lindule
Lindule Poslat vzkaz | 12.1.2008 14:47

Já až do teď nevěděla, že nějaká taková služba existuje.::och:: Ale příjde mi to jako docela dobrý nápad. ::souhlas::

kacacule Poslat vzkaz | 11.1.2008 15:49

::ano-ano::ahojky  všichni  nemáte  tušení  kde  seženu  semínka  dýně  Hokaido  ?  v semenářství  nemají   díky  Karla

miru Poslat vzkaz | 12.9.2007 09:44

Ahle jo já byla spokojená. Mám manžela, ale ten neudělá nic, nemá stále čas a když je doma tak relaxuje, znáš to. Tvrdí, že peníze vydělává aby jsme si uživali a tak když jsem od něj dostala novou pračku, taky dárek co, stála v předsíni tři týdny a nic .... tak jsem jim volala znovu přijel za 40min odjel a já byla spokojená. Horší je, že te můj si nevšim ani toho, že ta pračka v hale už nestojí ::smich::

Kloa Poslat vzkaz | 11.9.2007 11:56

Nevím, jen jsem o tom četla a je to už dost dávno. Vím jen to, že onen hodinový manžel udělá vše co si zaplatíte, teda co se týče domácnosti ::vysmaty:: - pověsí obraz, opraví to a tamto. K této službě se já asi nedostanu, mám ruce, tak co můžu, to udělám, navíc je pro mě úklid i dobrá relaxace a co se týče „hřebíků“ a oprav, tak na to mám svého přítele, je stejně šikovný jako všichni „hodinoví manželé“. ::drsnak::
A jak jsi byla spokojená ty?

miru Poslat vzkaz | 11.9.2007 08:51

Když jsem si poprvé objednala službu hodinového mažela tak mi kamarádka říkala, že mi chlapa na jednu noc sežene ::vysmaty:: Bylo pro ní velké překvapení když zjistila, že jde o službu úplně jinou než myslela. Dnes služeb HM využívá také, co vy jaké máte zkušenosti s HM ?

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění