Diskuse: Cukrová pasta-super epilace

Řadit:
36
Kamarádka nemá fotografii.
Nyushaa | 24.12.2016 11:51

Poslete mi prosim mail. Nyushasli@gmail.com

Anonym | 1.1.2014 21:13

Ahojky, můžu tu pastu používat i na intimní partie? Děkuju :)

Verča | 8.9.2013 11:16

A tu cukrovou vatu v kelímku ohřívám pořád dokola ? Nevadí, že je třeba za půl roku 10x ohřívána ? Nebo si jí někam musím undat ?

Káta | 4.9.2013 23:21

Ahoj, prosím potřebuji poradit, nanaším trhám, snažím se ,ale nejde mi to zaboha, chloupky mi porad zustavaji a to i kdyz se na jedno místo vracím nekolikrat, vyzkousela jsem pasty od profiků i doma delane a nic..asi su kopyto :( =-O

Letní bouře | 11.7.2013 13:37

TO Sofí: Já jsem nakupovala ve svém salonu Kleopatra- královská péča ve Wenzigově 17, na Praze 2 ale na www.cukrovapasta.com je seznam kamenných prodejen past co kupuju já.

Anonym | 24.4.2013 12:34

V recenzích jsem četla že by se měla dát koupit v DM drogerii. Jinak já jsem prošla ostatní drogerie, lékarny atd. a nikde jsem ji nenašla.

Sofí | 22.4.2013 18:00

Ahoj, podle recenzí a tak komentářu jsem si řekla, že si jí koupím, ale přes internet nerada nakupu, dá se normálně koupit v nějakých drogériích, nebo salonéch? děkuju za odpoved :D :) clamp

Dotaz | 22.4.2013 07:51

Ahoj tento příspěvěk je sice už staršího data, ale zkusím se zeptat. Včera jsem si poprvé depilovala cukrovou pastou intimní partie. Do rána jsem docela opuchla a zčervenala. Připadá mi jako by místa kde jsem depilovala hořely. Nevíte čím to může být? Je to normální? A to jsem naráz neudělala ani celou plochu protože to šíleně bolelo. Tak nevím jestli dnes pokračovat. :-\ Děkuji za odpověď Martina

Denisa | 16.4.2013 20:25

TO Sab.: Neuvěřitelné, jak jste mě pobavila, lépe jste to popsat nemohla.. Smíchy mi tečou slzy... :-D

Denisa | 16.4.2013 20:23

Neuvěřitelné, jak jste mě pobavila, :-D Lépe jste to popsat nemohla.. Smíchy mi tečou slzy... :-D

Sab. | 10.4.2013 12:51

Dobrý den, obvykle nemám potřebu komentovat své kosmetické karamboly ovšem teď mi to opravdu nedá. Pastu jsem si dělala doma v poměru: 9 lžic cukru, 2 lžíce vody, 2 lžíce citronové šťávy.

Vypadalo to jednoduše, když pasta začala zlátnout, stáhla jsem ji ze sporáku, pořádně zamíchala a přelila do plastové mističky. Do hodiny stvrdla na šutr, přidala jsem teda trošku vlažné vody a zahřála v mikrovlnce. Než jsem přišla na taktiku, bylo to všude a přesto, že všude píšou jak si dávat pozor na teplotu, spálila jsem si nohu. Navíc bych to nebyla já abych neochutnala, to jsem však netušila, že mi to zalepí úsměv na další hodinu. Za plus tedy považuju to, že jde smýt (obrovský plus, jinak bych seděla přilepená k vaně dodnes), chutná to jako lízátka z poutě, v případě nutnosti se tím dá umlčet přítel (manžel, děti nebo jiné uremcané osoba) a je s tím sranda. Mezi mínusy řadím v mém případě neefektivnost. Kdybych chtěla vytrhnout každý čtvrtý chlup, použila bych pinzetu, výsledek by byl stejný. Zaneřáděná koupelna, zničený hrnec, zkřivený příborový nůž a lžička natvrdo přilepená ke kuchyňské desce. Moje nohy mají strukturu a barvu krocaní hlavy. Polochlupatý výsledek rozhodně nevypadá tak sexy, jako u slečen na obrázcích a videích, u kterých jsem se školila. Doufám, že to splaskne natolik abych do dvou dní mohla použít starou dobrou žiletku.

Myslím, že pokud se ještě někdy rozhodnu o metodu epilace cukrovou pastou, zvolím odborníka. Přeju Vám hodně štěstí při zápasu s tímto jedinečným přírodním lepidlem. :-*

Něžná | 15.8.2012 16:13

Ahojda, no já používám cukrovou pastu taky a sem opravdu spokojená...., staronový objev který má opodstatnění, kdo ji jednou vyzkouší už nebude chtít jinak. Já kupuji přes web na www.cukrovapasta.com...zkuste to a uvidíte samy (ženy) :-D

Majda | 25.7.2012 17:44

Cukrovou pastu používám už dlouho a je to super hlavně na třísla, kde se pak nedělají pupínky a vydrží holá skoro měsíc. Nakonec jsem zkončila u té z www.cukrovapasta.com, protože mi připadá nejlepší konzistence. Je tužší než třeba ta z drogerie se kterou se dost špatně pracuje. Zkoušela jsem jí uvařit i doma, abych ušetřila, ale nedopadlo to dobře, pěkně jsem se popálila a zničila drahý hrnec. Krémy si taky doma nemíchám a těch 50Kč za měsíc mě nezabije, přítel teda za kouření utratí víc :-D

Anonym | 8.4.2012 15:23

Ahoj, ráda poradím, jak na to s cukrovou pastou. Taky ji vařím. Můj mail everov@seznam.cz

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění