Diskuse: L-karnitin

Řadit:
90
Kamarádka nemá fotografii.
Lena | 9.8.2015 11:32

Nesouhlasím, při užívání l-carnitinu musíš cvičit, alespoň 40-60 minut.Opravdu nikdy nezhubnes, když budeš jist tučná a smažená jídla a nic nedělat

SSDD | 7.8.2015 14:26

To je pitomost, protoze pri uzivani jakehokoliv spalovace se musis hybat. Speky se sami neztrati. Bez pravidelneho cviceni to samozrejme nefunguje.

Anonym | 21.3.2015 20:32

Dobrý den, čtu vaše příspěvky o účinnosti a jsem více než nadšená a 100% odhodlaná jej taky vyzkoušet. Poradila jsem se o tom se svou nutriční poradkyní a můžu jen potvrdit prostřednictvím jejich slov- neúčinkuje na lidi, kteří se nehýbají! Dále jsem tady četla příspěvky jako-který l-carnitine je lepší, jestli tekutý,nebo v kapslích. Od nutriční poradkyně mi bylo řečeno, že oba mají stejné účinky, takže je to jedno. Já kvůli práce jsem zvolila kapsle, protože tekutý se má pít během celého dopoledne 15ml ve 2 litrech vody a to v práci opavdu nevypiju a pak půl hodiny před aktivitou. Kapsle se berou ráno půl hodiny před snídaní a pak půl hodiny před aktivitou. Nemůžu se dočkat výsledků 8-)

Luna | 13.11.2014 21:28

Ahoj, prosím o radu, mám doma Carnitin 1000. Začla jsem ho používát na začátku srpna. Ale nějak od toho upustila, teď nechci řešit jestli funguje nebo ne. MJoje otázka zní: Stane se něco pokud ho teď začnu žívat znovu, i když už je po 3 měsících od otevření? Barva je stejná, pilule se nijak nezměnily, akorát trošku jinak smrdí než třeba v srpnu.
Děkuji za radu!

Dari | 4.10.2014 10:16

Ahoj .. :-) právě jsem si koupila karnitina a mam par dotazů :) Užívá se to ikdyž v ten den vím,že nebudu sportovat nebo jen v dny ,kdy nějakou aktivitu budu mít ? A pak cvičím 1-2x týdne jumping ,1-2x posilka a pak běhám... Myslíte ,že to stačí ,vopravdu více času nemám noo :-( Děkuji za každou radu a odpověd

simča | 12.8.2014 08:47

Ahoj chtěla bych se zeptat jestli ma někdo zkušenost s L-Karnitin 100 000 a 50 000? Krety je lepší :)

Anonym | 3.8.2014 17:41

Nevím proč zasahujete do této diskuze, když očividně netušíte co l-carnitin je a na jakém principu funguje clamp

fit | 26.7.2014 09:13

Zdravím mohl by jsem se optat na záludnou otázku? Mám přítelkyni,a trpí na vysoký tlak-může produkt L-carnitine používat?Neublíží jí to? Odpovězte prosím na :KUBIN.SOUSEK@seznam.cz :-) S pozdravem Soušek

Alison | 27.4.2014 22:45

Ahoj, je tekuty karnitin jen v jedne forme, nebo jich je vic? :) S jakym tekutym mate nejlepsi zkusenosti? Pokud mate i cenu a obrazek obalu, budu moc eada, protoze ve stredu vyrazim do lekarny! :))

Merfinka | 23.2.2014 16:58

ahojky, můžu se tedy zeptat, jakou značku nejlépe doporučujete? Aby tam byl dostatečný obsah carnitinu, děkuji clamp

Elza | 7.2.2014 13:49

TO Renča:

Mluvíš mi t duše, kámoško. Byla jsme taky obtloustlá a trvalo mi než jsem pochopila, že se prostě musím hýbat jinak to nemá význam. Taky jedu na 43000. Koukám je to oblíbené devil Logicky, když sežerete kilo dortu a ležíte doma a jíte karnitin, tak se stane co? No budeš přece tlustá jak bečka. Když sežerete kilo dortu a pak půjdete běham, tak se stane co? Nestloustneš, protože to vyběháš. Jenže ani nezhubneš. A když budeš jíst normálně a chodit běhat? Tak budeš hubnout, nebudeš bečka. A když budeš jíst normálně a chodit běhat a jíst karnitin? Tak budeš hubnout rychleji, rychleji vypotíš sádlo z bečky.

K | 1.1.2014 13:50

Modni zalezitost.....tomuhle prispevku se musim smat....laskave si prectete neco a karnitinu, a pak kecejte tyhle kraviny...karnitin je proto aby vas povzbudil do cviceni kdyz se hybete...NEBYLO BY NA SVETE TOLIK OBEZNICH LIDI KDYBY SE HYBALI A NEZRALI MC DONALDS....!!!! 8-)

Lena | 17.10.2013 10:47

Mohu se prosím zeptat, která jste si koupila? :-)

Dora | 28.8.2013 21:13

TO : Ehm... L karnitín je látka vyskytujúca sa v tele. Pracuje presne tak, ako by mala - dodáva energiu, dokonca vnútornosti, ktoré potrebujú pracovať viac, napr srdce, jej majú veľmi veľa. Dodávaním ju do systému akurát zvyšujeme tento efekt. Ja osobne som zhodila za dva mesiace 14 kíl BEZ neho, teraz som si ho kúpila, lebo som zvedavá, či to pôjde dolu rýchlejšie, keďže ma čaká škola a s tým menej času na diétu - pohyb si chcem udržať, aj keď netuším, ako to dokážem, keďže chodím na konzervu, kde som aj do ôsmej večera, ale je veľmi ťažké správne jesť, keď nemáte čas vydýchnuť si.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění