Diskuse: epilátor

1 2 3 4 5 6 .. 8 Další »

Řadit:
112
Kamarádka nemá fotografii.

TO kamila.336@email.cz To už je dnes přežitek, už jsem tu psala, že jsem taky používala žiletky, ale teď už delší dobu epilátor a rozhodně bych neměnila. A nebolí to jak tady všichni píšou...

JančaPeš
JančaPeš Poslat vzkaz | 17.4.2017 23:40

Když si chci koupit kvalitní epilátor, na co se mám dívat ve specifikacích? nebo podle čeho se vybírá?

TO kamila.336@email.cz: a z jake internetove drogerky prosim?

Ja pouzivam normalni ziletky, ktere objednavam z internetove drogerky. ale o epilatoru uz uvazuju hrozne dlouho tak uvidim jak to dopadne jestlise nekdy dokopu si ho koupit

majda | 4.9.2014 12:25

Ahoj holky. Já na to zarůstání vyčetla docela dobrou fintu. Po epilaci aspoň dva dny mýt kůži jen jemnou houbičkou nebo žínkou. Mě zarůstali chloupky strašně moc a pomohlo mi to hodně. Taky zkuste od dermacolu krém na zpomalení růstu. Není sice moc velký,když mažete celé nohy,jak je za dva týdny fuč, ale řekla bych,že se mi růst opravdu zpomalil a i chloupky jsou trošku světlejší a měkčí.

Aranka | 23.8.2014 21:44

Boze muj, a co takhle se neholit a ponechat to tak, jak to je? Kazda tu brecite, jak to boli, neni to blbost?

Anonym | 3.8.2014 21:26

nechci se porat casto či dene holit ,, :-(

,myslim to vazne

jinak uz nechi se holit kazdy druhy den ale chci holit po dlouhy bode na tydnen O:-) ....

a co hodne dlouho. vydrzii treba 1 tydnen neholit ??????? :-)

cim se dobre wšude oholit ???

holici strojek damsky ten hodne boli epilátorem a depilátorem i ten vosk ,,,pasky i ten vosk ,,,pasky .,......... :-( :-(

ale ja to nechci aby to bolelo ......taky uz se neholim s epilátorem a depilátorem ,,protoze tu bodlest nevydrzim :-S :-S

holky cim dobre oholite ??

,Ziletky jsou hodne kratkodobe a ziletka mi nepomuze anni pena :-(

a vzdycky se pri holení porezam ať jsem sebevsc opatrna....

zakrok laserem je hodne drahej ,,,ja na laser nemam penize protoze jeste chodim do skoli.....

.jsem .zavodni cyklistka.iplavkyne .
.tak se musím holit. kazdni den ....neb každý chlup,který trčí..mě zpomaluje :-( :-(

mě to nebavi uz casto se holit nebavi dene ci denne

Marci | 31.1.2013 15:27

Ahoj holky, prosila bych o radu. Nedávno jsem se poprvé zkoušela epilátor. Ta bolest se dala vcelku vydržet ale docela mě vadilo že když jsem si potom po té noze přejela, stále sem cítila chloupky, nebyly vytrhané všechny... je to tím že nebyly dostatečně dlouhé, nebo že sem se strojkem jela příliš rychle? strojkem to myslím nebude pač ho mám nový... :) díky moc za radu.... :)

Anonym | 29.10.2012 20:46

Já když jsem poprví zkoušela něco jiného než žiletku, zkusila jsem voskové pásky veet. Mám opravdu hodně silné chloupky, takže i když moje noha byla hebká, stále na ní byly vidět černý tečky :-( . Proto jsem to chtěla zkusit. Jen tak na zkoušku jsem zkusila jenom jeden pásek. Sice to bolelo, dalo se to ale vydržet. Nijak jsem to neošetřovala, bylo to lehce zarudlé. Chloupky mi dorostli až po dvou týdnech, žádné pupínky, žádné zarůstávání. Pak jsem ale na ty pásky nějak zapomněla a používala jsem žiletku. Každopádně co mě pobavilo, překvapilo a potěšilo, že když jsem si je nechala víc narůst, dokázala jsem i po dlouhé době rozeznat, kde jsem ten vosk použila :-D . Rostlo tam totiž a si o polovinu méně chloupků :-D A to mi rostou velice rychle a silně, ke kadeřníkovi musím 1 za měsíc, protože za dva bych už byla k nepoznání ;-)

Elusa | 14.10.2012 12:06

Holky, nemáte někdo zájem o poukazy na laserove odstranění chloupků nad horním rtem v Brně? Byla jsem tam 5x a spokojenost (ale stačilo jít jen 4x, po páté mi odstranovali jen úplně svetlé chloupky). Nějak jsem to neodhadla a 3 kupony mi ještě zbyly, tak kdyby někdo chtěl, ráda je prodám:) elusa.elusa@seznam.cz

Tatu
Tatu Poslat vzkaz | 22.7.2010 10:08

Nebylo by dobré si nejdříve osvětlit pojmy co je epilace a co depilace? Je v tom chaos. Něco jsem si zjistil, ale pořád nemám jistotu. Tedy, pořád narážím na tu okolnost, že když dva miliony lidí budou říkat modré a zelené modrá nebo zelená, jak je napadne, znejistí i ti, kdo si doposud mysleli, že rozeznají modrou od zelené.

coudi Poslat vzkaz | 16.7.2010 19:30

Ahoj, já si teda nohy epiluju už pár let, nebolelo mě to nikdy, řekla bych, že je to hodně individuální. Ale třísla si raději holím, ze začátku jsem měla trošku problém se zarůstáním chloupků, ale když jsem se začala mazat heřmánkovým krémem, tak to ustalo. Není drahej, v lékárně asi 50 Kč.....Spíš mám problém s náhradními díly, kupuju si epilátor s depilátorem v jednom a pak nemůžu sehnat náhradní břity ::placici::Jeden vždycky mají a druhý se nedá sehnat, takže výsledek - celý strojek zahodit ::nastvany2::

coudi Poslat vzkaz | 16.7.2010 19:23

Ahoj, můžete se někdo podělit o zkušenosti s holicím strojkem? Už jsem měla dva, ale zhruba po roce se břity otupí a pak se nedají sehnat. Nejdřív to byl Philips, pak Eta - výsledek stejný, zahodit celý strojek ::nastvany2::Nemáte někdo tip na něco, k čemu se pak dají sehnat náhradní břity? Díky ::usmev::

bera Poslat vzkaz | 9.6.2010 14:00

Jak často si musíte epilovat nohy? Moc dlouho mi to nevydrží a hlavně mě štve, když začnou chloupky růst, tak ty „pupínky“. Škrábala bych to až běda...  

Lucinkenzi Poslat vzkaz | 20.4.2010 12:11

ahoj chci si pořídit první epilator tak jsem se chtěla zeptat jestli nemá někdo zkušenost s timto epilátorem? epilator intimate(eta 034990000) uvazuji o jeho koupi je prý vhodny pro zařatečníky tak nevím..

1 2 3 4 5 6 .. 8 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění