Diskuse: kocourek straci srst

Řadit:
7
Kamarádka nemá fotografii.
monajs Poslat vzkaz | 18.7.2010 12:31

Dobrý den,sama kočičku nemám,ale má ji moje kamarádka a také má občas problémy s jejím zdraví,nedávno ji nechala pojistit u pojišťovny Slávia,která pojišťuje pejsky a kočičky,jak na cestování,tak proti nemocem,tedy přesně,když je zvířátko nemocné a musí na ošetření,tak u veterináře zaplatíte poplatek nebo nějakou částku,kterou Vám pojišťovna vrátí zpět,super věc,nemyslíte??Mrkněte na stránku a posuďte sami :-)))http://www.slavia-pojistovna.cz/pojisteni-psu-kocek

Kloa Poslat vzkaz | 6.6.2007 11:26

Je, Beauty děkuju ::tleskajici::
To je fotka jak byla malinká, teď už má 8 let, ale fotky mám jen v mobilu a ne v počítači, tak zatím nemohu dodat, až bude technika, tak pak. Ona je jak se říká, takový omyl přírody, narodila se kočce černé jako uhel. Úplně bílá už teď taky není, zbarvila se a je taková šedivá, všelijaká ::vysmaty:: Ale nikdo z okolí, kdo ji vidí, nevěří, že je to obyčejná kočka domácí, maminky vždycky nemůžou děti odtrhnout od branky, když kolem procházejí ::kocka::
Jo, ty zvířátka jsou radost. Vyslechnou tě a neremcaj. I když ::vysmaty:: ta naše si umí říct kdy chce ven, kdy chce jíst atd., to už se pozná, že po nás něco chce, příjde, zašklebí se a my ji musíme obsloužit ::smich::

Beauty Poslat vzkaz | 6.6.2007 05:56

::smutny:: Ta vaše číča je nádherná, taková slaďoučká::tleskajici::. K nám chodí číča, taková vícebarevná, je májová, teď jí byl 1 rok, od sousedů. Náš pes jí miluje ::srdce:: a o jídlo se s ní taky podělí. Ona žere z jeho misky a on vedle ní sedí a kouká na ní, jako kdyby říkal: A necháš mi taky?::chlacholici::

Kloa Poslat vzkaz | 5.6.2007 22:23

Jak se zbavit chlupů ::kocka::
No toť otázka, číča s náma žije jako člen rodiny, v noci spí i doma a celkově je tak nějak společenská, je dokonce nerada sama ::usmev:: No a já jsem si nikdy ty její chlupy nějak neuvědomovala, jo, ale stačí když si ji pohladím a mám tmavé oblečení, tak to těžko sundávám, ale připomněla jsi mi tím příhodu. Když ke mě přítel začal jezdit domů a já pak k němu na víkendy, tak jsme jednou vedli řeč o kočce a z jeho mamky vyšla věta, aha, tak proto ty bílé chupy. No chudák ona neustále přemýšlela kde se to bere, já se dřív o kočce nezmínila. No ale teď to u nás vypadá, že je všude samý chlup tady podle toho co jsem napsala ::vysmaty:: To zas ne, teda číča chodí po celém domě, ale místečka má svoje, ale jak jsem psala je společenská ::vysmaty:: tak se vždycky mezi nás někde na sedačce vetne, i když má svůj pelech a ne jeden.

| 5.6.2007 22:03

to je uplně běžný...  na jaře se kočky srsti zbavují, aby jim v létě nebylo vedro... pokud to bude ale ve velké míře i v horkém létě, tak zajdi radši na veterinu nebo se zkrátka poraď třeba i ve zverimexu...

Jen by mě zajímalo, jak se těch chlupů pak zbavujete - teda když jsou na oblečení... Člověk si jen někam sedne nebo kocour kolem jen projde a už je oblečení samý chlup... Lepící páska sice funguje ale i tak to není stoprocentní...A ani po vyprání se chlupy neodstraní...Nepřidáváte třeba něco do praní nebo tak??? Předem moc díky     Chlupatá Zuzi ::smich::

Kloa Poslat vzkaz | 31.5.2007 22:37

Možná ji chybí nějaký vitamín nebo se ještě zbavuje zimního kožíšku. Naše číča taky hodně línala, bylo to všude, je s náma i hodně doma, má svůj pelíšek, ale bylo to všude, tak jsem koupila asi za 90 Kč kartáč pro kočky, tak češeme a češeme ::usmev:: 
Možná má i někdo jiné zkušenosti a snad časem poradí. Ale na jaře se kočky zimní srsti hodně zbavujou.

RENYSEK Poslat vzkaz | 31.5.2007 22:21

Mam na zahradce ročniho kocoura::kocka::.Ten nám začal strašne moc pouštet srst.Prosim o radu.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění