Diskuse: Hledam kamaradku, jaka uche se rusinu

Řadit:
5
Kamarádka nemá fotografii.
kurvicka Poslat vzkaz | 18.7.2010 07:23

Ahojky vsechny,hledam kamosku se kterou bych si mohla psat o sexu.Jsem vdana je me 50 a velice casto masturbuju a pri orgasmu strikam.Jeli mezi vama podobne postizena,ozvete se.

saimonka Poslat vzkaz | 9.3.2010 09:07

Ahoj  Natya,

jsem rada, ze jsi mi odepsala::ano-ano::taky jsem rada, ze jsem konecne nasla nekoho, kdo je ochotny se mnou konverzova v rustine a ja ho zase naucim cestinu!!!::radujici::V CR je tezke najit nekoho s rustinou, to je pravda, kdo umi aspon trochu rusky. Ted nejsem doma bohuzel, tak nemuzu psat na ruske klavesnici, ale doma ano, tak by bylo lepsi pres mail!?Muj mail je:pazderova.simona@seznam.cz
Jestli mi chces napsat neco delsiho!?Mas skype?

Zatim papa a tesim se na konverzaci, vzajemne se uceni:-)

SIMONA

Natya Poslat vzkaz | 9.3.2010 00:47

Ahoj, Simone!

Rada jsem ze nashla nekoho kdo umi ruski :).

Ne vim jak to bude lepsi. Muzeme psat takovym zpusobem - ja budu psat na cestine, ty budes psat na ruscine. Jak myslis?

A taki nevim musime psat tady, nebo bude leps psat v zpravickeh(?) ?

Nastya

saimonka Poslat vzkaz | 2.3.2010 13:21

Dobrý den,

také hledám někoho na konverzaci v ruštině, učila jsem se 4 roky na gymnáziu, poté ještě v jazykové škole, ráda bych základní konverzační úroveň udržela a případně zlepšila, rozšířila slovní zásobu::ano-ano::Mohla bych i psát azbukou. Budu ráda, když mi odepíšete.
Simona

Natya Poslat vzkaz | 1.3.2010 00:26

Ahoj, jsem s Belorusko, ucim se cestinu uz rok, a chtela bych najit pro sebe kamoradku s CR jaka uci se rusinu. Chtela bych stykat se proto chci vice vedet cesky jazyk.

Jsem mam rodinu - manzela a syna (6 let). Pracuju na internetu z webovymi strankami. Mam radi cestovat.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění