Diskuse: Smutek

Řadit:
4
Kamarádka nemá fotografii.
Peg Poslat vzkaz | 13.7.2010 09:47

Jsem sama dva roky. Nemám komu psát milostné sms a logicky žádné nedostávám. Navíc jsem ve věku, kdy všichni okolo uzavírají manželství a rodí děti. O smutku toho vím dost. Raduj se, že si zamilovaná a že během přítelovy dovolené zjistíš, jak moc.

Sajrajt
Sajrajt Poslat vzkaz | 11.7.2010 09:25

Já momentálně nikoho nemám a je mi taky smutno, to si nevybereš ::vysmaty::

barunka1985 Poslat vzkaz | 10.7.2010 19:35

ahoj, nebud smutná, to uteče a bude zpátky::souhlas::
taky jsem to tak měla, přítel na intru a byli jsme spolu pořád a pak prázdniny a on odjel do chorvatska s rodiči a byli tam i nějaký kamarádi, ale nepsal protože to lezlo do kreditu::chlacholici::
pak jsem ho viděla po měsíci na pouti a bylo to super, přišlo mi že on hrozně zmužněl, bylo mu v tý době 16::ou-nou:: pak hned dva týdny na to přijel ke mně.

zkus se nějak zabavit, knížky, sport, brusle a tak. prostě tu hlavinku nějak zaměstnat a ne myslet jen na něj, to by ses utrápila. neboj se až se vrátí bude to v pohodě.

Christina Poslat vzkaz | 9.7.2010 21:53

Ahoj, jsem smutná. Jsem s přítelem skoro rok. Bydlíme spolu na stejném intru, ale vídávali jsme se akorát večer. Jsem zvyklá na to, že ho vidím často a najednou odjel na tři týdny do Norska na dovolenou. Já mu to nezávidím, ale moc se mi stýská.Každý večer brečím a i přes den mě to přepadá. Taky jsem mu napsala smsky, že se mi stýská a že je to dlouhá doba. On mi na ně odepsal, ale sám od sebe mi nepíše. Já mám kamarády v Praze a doma moc ne, moji bývalí spolužáci nemají čas ani zájem a já si nemám s kým povídat, kdežto on je obklopený svými přáteli. Co mám dělat, jak zahnat stesk?                           

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění