Diskuse: Pojďme si povídat o doplňcích,jako je třeba céčko

Řadit:
8
Kamarádka nemá fotografii.
alka2010 Poslat vzkaz | 12.5.2010 19:42

Nejlepší léky jsou vyrobeny z bylinek. Je jaro, bylinky mají velkou sílu, pojďme sbírat a sušit. Budeme zdravější a ještě ušetříme.

Zazunkua Poslat vzkaz | 13.10.2009 12:09

Mně při viróze a nachlazení pomáhá - na teplotu Paralen, na bolest v krku a rýmu Influ Zinek. 

Neznámý uživatel | 1.3.2009 23:00

na citlivou je super::radujici::::radujici::::radujici::,najednou mě nic nekouše,no,prostě balada,to jsem toho vyzkoušela plno. I to co propagovali,že je senzitive,mě kousalo::ou-nou::,takže musím být hodně opatrná::usmev::,docela závidím těm holkám,který si můžou koupit kosmetiku kterou chtějí.::ou-nou::::smutny::::smutny::

Kloa Poslat vzkaz | 1.3.2009 22:16

Co vím, tak ohledně přírodní cesty v péči o vlasy psala kdysi lenka ve svém deníčku. Taky už existuje dost přírodní kosmetiky, tak proč nevyzkoušet něco z toho? Pokud jsi ale citlivá, tak ti asi stejně nezbude než pořád zkoušet a hledat, dokud nenajdeš to pravé co ti dělá dobře. Taky můžeš být v hledání hodně zklamaná. To platí ostatně u čehokoli. Co jednomu sedne, druhému nemusí. Já jsem třeba v tomto moc štěstí zatím neměla, zatím mě nic z toho co jsem si z přírodní kosmetiky koupila nepřesvědčilo.
Olivový olej mám ale v péči o tělo ráda. Je dobrý na ruce, na rty, na pleť, i na kloktání pokud je bolavý krk. Mám ho v koupelně pořád po ruce.  

Neznámý uživatel | 28.2.2009 22:56

jaké používáte přírodní prostředky třeba na vlasy,zkoušela jsem olivový olej a nic moc::ou-nou::,ráda bych třeba zkusila nějakou domácí masku na vlasy,nebo obličej,jenže mám citlivou pleť::smutny::::smutny::

Kloa Poslat vzkaz | 23.1.2009 17:27

Radko, vitamín C je určitě důležitý. Nejlépe ho čerpat jako prevenci z přírodních zdrojů jako je ovoce, nejlépe z vlastní zahrádky. Proto se třeba na zimu uskladňují jablka, říká se - jedno jablko denně a neznáš lékaře ::usmev::
Hodně jsem si taky poslední dobou oblíbila cizí plody jako je mango a karambola, ta je navíc zdrojem vápníku ::souhlas::
Osobně jsem chřipku neměla ani nepamatuju ::kocka::  už to bude nějaký ten rok, snad jsem to teď nezakřikla.    
Jinak jsou určitě fajn bylinky, čaje, sirupy, kapky ::souhlas:: - echinacea, rakytník, šípek, vilca cora, různé čajové směsi.
Chřipku je důležité hlavně vyležet, odpočívat, vypotit se. A když už příjde, tak se paralenu nebránit. Hlavně zbytečně neužívat antibiotika. Na rýmu je taky moc dobrý eukalyptový olejíček do aroma lampy ::ano-ano::

| 17.1.2009 10:52

Pokud jde o běžné nachlazení, bez horečky, jsou tu bylinky. Šípkový čaj pro dostatek vitamínu C. Zázvor na zahřátí a vyhnání bacila.
Když škrábe v krku, tak šalvěj.
A pokud to jde, tak zvolnit, odpočívat.
Naštěstí nemocná nebývám.

Ale když jsem měla před 4 lety naposledy pořádnou virózu, 10 dnů horečky, tak to jsem byla fakt vděčná za ten Paralen.
Nevím proč, ale dospělí nějak tu horečku snášejí hůř, než děti.

Neznámý uživatel | 15.1.2009 14:18

nebo co Vám na Ty bežné nemce spolehlivě zabere,::souhlas::třeba na chřipku,horečku,kašel rýma.................,jak se s nimi vlastně potýkáte.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění