Diskuse: Pojďme si povídat o doplňcích,jako je třeba céčko

   
Řadit:
8
příspěvků
Správce: Budulinek76
Kamarádka nemá fotografii.
alka2010 Poslat vzkaz | 12.5.2010 19:42

Nejlepší léky jsou vyrobeny z bylinek. Je jaro, bylinky mají velkou sílu, pojďme sbírat a sušit. Budeme zdravější a ještě ušetříme.

Kamarádka nemá fotografii.
Zazunkua Poslat vzkaz | 13.10.2009 12:09

Mně při viróze a nachlazení pomáhá - na teplotu Paralen, na bolest v krku a rýmu Influ Zinek. 

Kamarádka nemá fotografii.
Neznámý uživatel | 1.3.2009 23:00

na citlivou je super::radujici::::radujici::::radujici::,najednou mě nic nekouše,no,prostě balada,to jsem toho vyzkoušela plno. I to co propagovali,že je senzitive,mě kousalo::ou-nou::,takže musím být hodně opatrná::usmev::,docela závidím těm holkám,který si můžou koupit kosmetiku kterou chtějí.::ou-nou::::smutny::::smutny::

Kamarádka nemá fotografii.
Kloa Poslat vzkaz | 1.3.2009 22:16

Co vím, tak ohledně přírodní cesty v péči o vlasy psala kdysi lenka ve svém deníčku. Taky už existuje dost přírodní kosmetiky, tak proč nevyzkoušet něco z toho? Pokud jsi ale citlivá, tak ti asi stejně nezbude než pořád zkoušet a hledat, dokud nenajdeš to pravé co ti dělá dobře. Taky můžeš být v hledání hodně zklamaná. To platí ostatně u čehokoli. Co jednomu sedne, druhému nemusí. Já jsem třeba v tomto moc štěstí zatím neměla, zatím mě nic z toho co jsem si z přírodní kosmetiky koupila nepřesvědčilo.
Olivový olej mám ale v péči o tělo ráda. Je dobrý na ruce, na rty, na pleť, i na kloktání pokud je bolavý krk. Mám ho v koupelně pořád po ruce.  

Kamarádka nemá fotografii.
Neznámý uživatel | 28.2.2009 22:56

jaké používáte přírodní prostředky třeba na vlasy,zkoušela jsem olivový olej a nic moc::ou-nou::,ráda bych třeba zkusila nějakou domácí masku na vlasy,nebo obličej,jenže mám citlivou pleť::smutny::::smutny::

Kamarádka nemá fotografii.
Kloa Poslat vzkaz | 23.1.2009 17:27

Radko, vitamín C je určitě důležitý. Nejlépe ho čerpat jako prevenci z přírodních zdrojů jako je ovoce, nejlépe z vlastní zahrádky. Proto se třeba na zimu uskladňují jablka, říká se - jedno jablko denně a neznáš lékaře ::usmev::
Hodně jsem si taky poslední dobou oblíbila cizí plody jako je mango a karambola, ta je navíc zdrojem vápníku ::souhlas::
Osobně jsem chřipku neměla ani nepamatuju ::kocka::  už to bude nějaký ten rok, snad jsem to teď nezakřikla.    
Jinak jsou určitě fajn bylinky, čaje, sirupy, kapky ::souhlas:: - echinacea, rakytník, šípek, vilca cora, různé čajové směsi.
Chřipku je důležité hlavně vyležet, odpočívat, vypotit se. A když už příjde, tak se paralenu nebránit. Hlavně zbytečně neužívat antibiotika. Na rýmu je taky moc dobrý eukalyptový olejíček do aroma lampy ::ano-ano::

Kamarádka nemá fotografii.
| 17.1.2009 10:52

Pokud jde o běžné nachlazení, bez horečky, jsou tu bylinky. Šípkový čaj pro dostatek vitamínu C. Zázvor na zahřátí a vyhnání bacila.
Když škrábe v krku, tak šalvěj.
A pokud to jde, tak zvolnit, odpočívat.
Naštěstí nemocná nebývám.

Ale když jsem měla před 4 lety naposledy pořádnou virózu, 10 dnů horečky, tak to jsem byla fakt vděčná za ten Paralen.
Nevím proč, ale dospělí nějak tu horečku snášejí hůř, než děti.

Kamarádka nemá fotografii.
Neznámý uživatel | 15.1.2009 14:18

nebo co Vám na Ty bežné nemce spolehlivě zabere,::souhlas::třeba na chřipku,horečku,kašel rýma.................,jak se s nimi vlastně potýkáte.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění