Diskuse: pojištění KRYŠTOF

Řadit:
2
Kamarádka nemá fotografii.
yvonka | 8.4.2013 09:13

Dobrý den, Jmenuji se Yvona Šebková a ráda bych Vás oslovila jménem společnosti Trefoil consulting, která je dceřinou společností Broker Trust. Naše společnost se zabývá finančním poradenstvím pro naše potenciální klienty. Zaměřujeme se na přání a potřeby našich klientů. Provedeme zdarma pro Vás finanční analýzu. V čem toto spočívá? Není to o tom, že bychom se chovali jako obchodní zástupci a nabízeli mu zarytě produkt jedné společnosti. Finanční poradenství spočívá v tom, abychom klientovi zhodnotili jeho možnosti a umožnili mu co nejvýhodnější podmínky, abychom mu neuškodili ba naopak, abychom mu spíše pomáhali. Klient je naše prvořadá priorita ať je to v oblasti finančního zajištění, ať se to týká firmy či rodiny, bydlení, zdraví nebo zajištění na důchod a úvěrů či hypoték nevyjímaje. Výstupem každé finanční analýzy není zpravidla jenom zhodnocení současné situace, ale především návrh řešení, směřujícího k úspoře či finančnímu prospěchu našich klientů. Samozřejmostí je přitom výběr z konkurenčních produktů či nabídnutí jiných výhod (např. nižší úroková sazba u hypotečního úvěru atd.).
- důkladně se věnujeme zajišťování potřeb našich klientů a všech rizik, která potřebují zabezpečit
- pracujeme se špičkovými produkty více institucí a známe jejich specifické výhody
- upozorňujeme klienta na rizika budoucího vývoje, aniž bychom na něj činili nátlak
- sledujeme dlouhodobý prospěch našich klientů a nezaměřujeme své jednání na uzavření smlouvy na částky, převyšující stávající finanční možnosti našich klientů
- finanční poradce naší společnosti zůstává se svým klientem v dlouhodobém kontaktu, informuje jej o novinkách a změnách a průběžně mu pomáhá s řešením finančních otázek
Mottem naší společnosti není klienta tlačit někam, kam sám nechce, ale možnost mu zlepšit podmínky, o které bude mít sám zájem a bude se na nich podílet. Profesionalita je pro nás na prvním místě, nechceme klientům uškodit, ba naopak chceme jim pomoci v jakékoliv životní situaci.
Naše společnost tyto služby pro naše klienty provádí zdarma, a proto může být finanční analýza pro našeho klienta či jeho firmu přínosem.
V případě zájmu o vypracování finanční analýzy zcela nezávazně a následné možnosti využití služeb finančních poradců naší společnosti zdarma nebo s jakýmkoli dotazem mne můžete kontaktovat na tel.: 604941962 nebo 286882381 nebo na e-mail: sebkova@trefoil.cz

Kamarádka nemá fotografii.
monajs Poslat vzkaz | 23.6.2010 14:13

Dobrý den,koukala jsem na pojištění a hledala pojištění mého autíčka,samozřejmě to nej::ano-ano:: a narazila jsem na jednu novinku pojištění,která je snad jedinečná,jestě jsem o takovém pojištění neslyšela a tak jsem na to koukala,jako puk::ou-nou::<a href=„http://www.slavia-pojistovna.cz/pojisteni-krystof,věděli“>http://www.slavia-pojistovna.cz/pojisteni-krystof,věděli</a> jste někdo,že se dá pojistit proti pokutám??Já teda ne a už jsem to hned posílala mému muži::radujici::tak mrkněte a pošlete to těm svým starším klukům,co máte doma,kteří vozí domů papírky s pokutami::vysmaty::::vysmaty::::radujici::

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění