Diskuse: Horoskopy, výklad karet-co vy na to ?

   
Řadit:
72
příspěvků
Správce: MajkaKK
Kamarádka nemá fotografii.
miluška75 | 16.2.2018 18:35

Opravdun je Alenka dobrá kartářka. Můžu potvdit ze zkušenosti

Kamarádka nemá fotografii.
petruska222 | 14.2.2018 08:19

Dobrá kartářka je Alena Pokor

Kamarádka nemá fotografii.
MajkaKK Poslat vzkaz | 16.6.2010 15:23

ty naše milá čarodějko ....přičaruj nám hlavně zdravíčko ....::srdce::::srdce::::srdce::::srdce::::srdce::::srdce::::srdce::

Kamarádka nemá fotografii.
numerka Poslat vzkaz | 5.5.2010 11:23

Ahoj mám tyto věci taký ráda ,je to můj koníček,nejvíce se zajímám o numerologie,už 15 let.začínala jsem knížkou numerologie lásky od Robin Stejnové,časem jsem si koupila  další.Když jsem na nějakém výletě ,zájezdě nebo když jsou Jarmarky atd,tak pokáždé si něco koupim nějakou malíčkost,třeba magické koule,vějířek atd..Nedávno jsem si kopila na Jarmarku,Tajemná moc Luny.At žijí dobré čarodějníce...::souhlas::::kvetina::

Kamarádka nemá fotografii.
Jasmine Poslat vzkaz | 7.4.2010 21:00

::smutny:: holky, výkladem karet se zabývám už od malička, kdo by měl zájem vyložím mu- levně:-) Vyzkoušela jsem docela dost kartářek a můžu vám říct, že čím dražší tím horší! V podstatě vás okradou a pošlou vám jen jeden list popsaného papíru::dabel:: Tak jestli mate zajem písněte na můj mailik:-) LadyLejla@seznam.cz

Kamarádka nemá fotografii.
Milaja Poslat vzkaz | 3.5.2009 20:31

Ahojky ja osobne na vyklad veřim.A mam kamaradku ktera se tim zabívá a opravdu ji to vychazi akorat nesmi vykladat me jelikož jak me dobře zna tak mi přeje jen to dobré a to se pak odraží i ve vykladu.Ale když vykladá jinim tak ji chvali a i ji volaji že jim to vyšlo.Takže vyklady jsou určite dobry akorat si musí každy najit tu spravnou kartařku.Pa Míla::souhlas::

Kamarádka nemá fotografii.
brana Poslat vzkaz | 19.4.2009 18:46

Tak s čarodějkou mám opravdu zajímavou zkušenost, jak píšu ve svém deníčku „A pak že čarodějky lžou“ Když jsem za ní jela, nic jsem od toho nečekala, ale řekla mi takové věči, že jsem nevěřila, ale všechny se splnily a jak!! Dnes už o téhle mé čarodějce ani nepochybuju.Né všechny jsou ale obdařené tímto darem, a né vždy se to dobře poslouchá. Nemyslím tím, že by říkala nějaké věci o smrti nebo o nemoci, to vůbec,  ale spíše o  člověku samém o jeho potřebné změně, což neradi slyšíme. CHvála se vždy snáší lépe. Takže já té své čarodě věřím na 100 %.

Kamarádka nemá fotografii.
MartinaK Poslat vzkaz | 15.4.2009 15:43

Ahoj, někdo se ptal na paní Wainerovou, asi z Vršovic, ne ? Zrovna jsem o ní psala na jiné diskuzi, nemohla jsem si vzpomenout na příjmení. Až když ho vidím. Tak tam jsem byla, a nevím. Něco uhodla, ale působila na mě ne zrovna příjemně. Ale každý má jiný názor, možná někomu sedla. Já mám dobrou zkušenost s paní Skálovou, jen se čeká dlouho  a  pak z paní Lianou, co čte z logru od kafe a z ruky.  ::tleskajici::
Byla jsem i u Kludské, to už je přes rok. Čeká se na ní 3 měsíce a je hotová za půl hodiny. To stihne krátký rozbor, ale trefila se mě do rodinných problémů.  Pak jsem byla u jakési paní Blanky z Prahy a hrůůůůza ! To je snad sektářka.  ::dabel::

Kamarádka nemá fotografii.
| 4.4.2009 07:55

Tarot, astrologie, kyvadlo - přesně tak.::ano-ano::

Nejsem oříšek.::smich::
Nux je jen první část názvu Nux vomica, rostlina obsahující mj. strychnin a brucin.
Dlouhou dobu to byl můj hlavní homeopatický lék.
Ta doba už je pryč, ale nick už mi zůstal.::souhlas::

Kamarádka nemá fotografii.
Xara Poslat vzkaz | 4.4.2009 00:35

Astrologii ber jen jako kanavu,jako soustavu uzlíků, které se musí červenou nití života protkat. jako časové okamžiky, v nichž se něco může rozhodnout tak,či onak. Astrologie je spíš o správném okamžiku pro nějakou činnost..není to o rubrikách v Blesku.::usmev::

Kamarádka nemá fotografii.
Xara Poslat vzkaz | 4.4.2009 00:25

Tarot je svým spůsobem totéž,co siderické kyvadélko....Odhaluje instinkty a očekávání v našem  nitru. Viděl jsem takové pokusy a výsledky, že jsem jim musel dát zapravdu. Jsem technik a když vidím, že něco funguje,tak to beru.

Kamarádka nemá fotografii.
Juwel Poslat vzkaz | 28.3.2009 15:22

Jsem ráda, že jsem našla tuto diskuzi. Výkladem se zabývám již řadu let. Taky se věnuji numerologii a alternatívní medicíně Reiki. Ráda si s Tebou popovídám.
Evka

Kamarádka nemá fotografii.
| 8.3.2009 12:42

Tak zrovna tarot mi moc jednoduchý nepřipadá. Jde nejen o to zvládnout jednotlivé významy karet, ale správně je v té souvislosti interpretovat. Trochu jsem do něj nakoukla, a mám se hodně co učit.

Naopak třeba práci s kyvadlem považuji za poměrně snadné, žádné vědomosti k tomu nepotřebujeme, jen hovoříme se svým podvědomím. Bohužel jsem ztratila své křišťálové kyvedélko, a nemůžu ho najít. ::placici::

Kamarádka nemá fotografii.
Xara Poslat vzkaz | 8.3.2009 10:13

To,co funguje je nejspíš pravdivé..Tarotové karty si může vyložit každá,i snadno interpretovat. Je to až zarážející,jak to vychází...Je to spojení s podvědomím a intuicí..Zkuste to.

Kamarádka nemá fotografii.
Rut Poslat vzkaz | 4.3.2009 15:38

Ahoj,
nepročítala jsem diskusi, tak se omlouvám, jestli se třeba nějak opakuji. Ale chtěla bych se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s kartářkou paní Weinrichovou. Já u ní byla a co se týká přítomnosti a minulosti, tak se trefila. Podotýkám, že jsem ani zblo nenaznačila. Ale po více jak měsíci se ta budoucnost nějak nerýsuje - myslíte, že je třeba ještě brzy. Zas kartáři tvrdí, že více jak na rok nevykládají. Co je tedy počkat do času? Dík za postřehy

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění