Diskuse: Orgasmus

Řadit:
6
Kamarádka nemá fotografii.
Hanka | 17.6.2016 20:26

Holky jak resite ten typickej zenskej orgasmus, myslim no drazdeni klitorisu, vzdyt to znate

AlenkaS Poslat vzkaz | 12.6.2010 20:33

Ahojky Martine ,to co jsi napsal zní docela i pravdivě::usmev::musím to vyzkoušet  apak hned písnu jak jsme dopadla::usmev::ale mě ten sex baví s přítelem moooc i bez orgasmu tak teď by to bylo ještě lepší ::usmev::

9nOvi9 Poslat vzkaz | 10.6.2010 17:56

Zdravim :-) Jsem Martin. Nevim jestli vám pomůžu je mi sice 17, ale tento problém mám také a vím čím to je. Nevím teda sice jak u vás, ale co jsem četl, tak se prý uděláte sama do dvou minut, tím to je :-) Já jsem masturboval od svých 15ti let, rychle a tvrdě. Teď provozuju sex s přítelkyní a můžu to s ní dělat i celý den, protože můj penis je zvyklí na pevné držení a uvnitř to jaksi moc pevné není, jestli mi rozumíte, tak proto to jen tak nejde a také to dělá i psychika tohle.  ,, Jaký si to uděláš, takový to máš“. Takže jestli masturbujes jakkoliv, tak s tím přestaň a zvykej si na přítele, ono to pomůže. A když ne, tak to zkus nějak vyčapat, protože to jde, já s tím mám také problém a musím si zvykat. Takže určitě dejte vědět dámy, jak jste dopadli, doufám, že jsem vám trochu pomohl ::usmev::. Tak ahoj a omlouvám se za gramatiku ::smich::

AlenkaS Poslat vzkaz | 9.6.2010 22:45

Ahojky,jjá mám to samé ,mám přítele kterého moc miluji aon mě ,ale to si neumíte představit co mi zažíváme a taky se při sexu nemůžu udělat::placici::moc mě to mrzí ,mám sex moc ráda a to hlavně od té doby co jsme s ním si ho užívám a umím se odvázat ,ale ještě nikdy jsem se neudělala::placici::takže nesmutněte,pořád čtu na netu jak to je a tam píší jak je to těžké udělat  ženu ::ano-ano::

liz Poslat vzkaz | 21.5.2010 22:56

Ahojky, já ti asi neporadím, protože mám podobný problém, ale ráda bych nějakou radu taky. U mě je to trošku jiné. Mývala jsem orgasmus s jinými partnery a i se současným kterého moc mijuli, taky občas přišel. Ale poslední dobou mi to ne a ne vyjít. On se opravdu snaží a mě se naše milování moc líbí, vzrušuje mě každým dotykem, ale orgasmus ať vnější nebo vnitřní ne a ne přijít. On se pak cítí jako sobec a i když se mu snažím vysvětlit, že to tak neni, cítí se špatně a já pak taky, ale hlavně kvůli němu. Byla bych moc ráda za radu i jak mu pomoct aby se tak necítil. Zkoušela jsem to i předstírat a asi mi to i vyšlo, ale nechce se mi sklouzávat ke lhaní. Budu ráda za radu a hlavně od mužů. Dík moc

LadyLay Poslat vzkaz | 11.4.2010 18:50

Vím, že k tomuto tematu toho zde bylo napsano uz mnoho, ale na to s cim mam problem ja jsem nikde nenarazila (a ze jsem se celkem snazila hledat).

Muj problem je ,ze nemohu s pritelem dosahnout orgasmu JENOMZE driv jsem mohla. Ze zacatku co jsme spolu zacinali spat, jsem ho dosahla snad vzdycky, celkem rychle a jednoduse. Po nejake dobe uz bylo potreba aby si se mnou pritel trochu vic pohral, ale slo to. Potom jsem si pri tom musela pomahat sama. A ted? Uz nefunguje ani vsechno do hromady.

Tak co to se mnou sakra je? Vsude clovek cte akorat o tom ze ze zacatku to moc nejde ( u mladejch holek a bla bla, ze to chce cvik a ja nevim co jeste) a pozdeji ze hlavne kdyz jsou spolu partneri dlouho tak uz se znají a je to snadné. Mimochodem sama se udelam behem 2 minut, ale kdyz se mam udelat pri sexu (sama rukou) tak to proste nejde. Jako kdybych znecitlivela.

Tak dekuju za pripadne rady S pritelem jsem necele 3 roky. PS: Nepiste rady at se na to nesoustredim a jen si to uzivam.  To uz mam totiz vyzkousene.... Ano libi se mi to i bez toho, ale uz to praktikuji hodne dlouho a uz bych zas orgasmus chtela. Pripadam si vazne docela spatne,prozivat orgasmy jen sama se sebou.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění