Diskuse: výběr lázní

Řadit:
30
Kamarádka nemá fotografii.

Hezký den,
chtěla bych Vás moc poprosit o pomoc s vyplněním dotazníku k mé diplomové práci, která se zabývá wellness pobyty v lázních. Dotazník je k dispozici na adrese: umbrela.mendelu.cz/fill/1651

Velmi děkuji za Váš čas i ochotu, moc mi to pomůže. Martina K.

TO zdenek: Zdravím, musím říct, že personál se velmi zlepšil, byla jsem v Hodoníně nyní 4 týdny a hlavně fyzioterapeutky byli jednička. :-) Velice mi pomohly. Bl..c se najde všude. Jídlo je také v pohodě, dokonce na požádání přidali. Jen mi vadí jejich přístup k opuštění lázní. Na výlet, kde se všichni mohou zlít jak zákon káže, vás ještě zavezou, ale domů (když bydlíte 10 minut autem od lázní) nesmíte - ani v neděli, kdy nemáte žádnou proceduru. Přitom jsem tam byla v době své dovolené. V jiných lázních vám dají podepsat, že lázně opouštíte na vlastní nebezpečí a tady podepisujete první den, že nesmíte domů. Absurdní. :-(

Tak co Františkovy Lázně? Jaké to tam bylo? 8-)

Anonym | 21.9.2015 23:38

TO nedinka:

Jaruna | 18.8.2015 08:49

Ahoj,

pojedu do FL v září. Můžeš mi prosím napsat, jak se Ti v lázních líbilo, na co si dát pozor. Díky. :-)

Anonym | 20.7.2015 22:02

TO uz to mame za par: Ahoj! to klidně můžem, já jsem z Vyškova. Petr :-) Helfires@seznam.cz

slevovy kupon franti | 18.7.2015 07:31

zdravim vsechny,

jedu za 14 do frantiskovych lazni a uz se moc tesim

Zda mate nekdo slevovy kupon moc bych o nej mela zajem.

Dekuji moc Lenka

Lenkafailova.fialova@seznam.cz

uz to mame za par | 18.7.2015 07:26

TO Libuš:

Ahoj ja tam budu od 2.8 do 25.8
Budu v Otave. Valim z Brna takze 5 a pul hox cesta, mnam . muzem si pak dat kontakt a potkat se. ;-)

helfires | 13.7.2015 09:19

Dobrý den!
Byl někdo, nebo jede někdo do lázní Mánes Karlovy Vary?
nastupuji 27.7 na 4 týdny.
Jaké to tam je? :-)

olda | 16.5.2015 16:36

Dobrý den,kdo máte prosím zkušenosti s lázněmi Slatinice?Děkuji.

kiwisek | 15.5.2015 19:53

Ahoj měla bych jet do lázní a nevím jestli Třeboň nebo Jáchymov poradíte? Děkuji.

Libuš | 15.5.2015 06:06

Dobrý den,nejedete někdo do Franiškových Láznich 28.7.2015 jsem z Prahy a ráda bych někoho poznala abych tam nechodila sama.Díky Libuše. clamp

Jana K. | 8.8.2014 14:19

Byla jsem v lázních Kundraticích u Osečné a již nikdy více.Mimo asi tří zdravotních sester jsou všichni zaměstnanci placeni minimální mzdou a také pracují do výše svého platu.Jsou rozhádaní, atmosféra šílená. Nad klientem, kterého zrovna masírují se přes plenty dohadují, kolik to ho kdo dneska udělal, že ta či ona nechodí pomáhat, že se nechce střídat..... mně to jako klienta opravdu nezajímá. Na zelených akrylátových vanách, kde se provádějí podvodní masáže ve výši hladiny vody cca 2 cm hnědý pruh z odpadů z lidské kůže - tuk a šupiny. Nejen během dne, kdy je to jako fabrika, jeden za druhým, ale i ráno, pokud jste první. Na lehárnách zelené kousavé deky, kterých jsem se opravdu štítila. Veškeré lázeňské zařízení zašlé, pamatující dávné doby. Všechny procedury byly na 15 minut, to si mohu doma ustřihnout na zahradě meduňku a válet se v ní doma ve vodě, nemusejí mi sypat chemii z kyblíčku. Nemyslím, že ani v komlexu procedur mně 15 minut zachrání.
První den na pokoji jsem nechtě vysypala drobečky ze sušenek u nočního stolku, byly tam dva týdny.Sociálku pokojská též za tři týdny uklidila jednou. Jednou převlékla a dvakrát vyměnila ručníky. Večer, když chodila kuchařka z kuchyně, mohla se pod tíhou tašky strhnout. Já jsem si jídlo dokupovávala, porce byly malé.
Třikrát v týdnu se hrálo a tančilo v restauraci, ale toť vše. Lázně v lesích, vyžití žádné, akce žádné.
Navíc se tam scházejí party známých, mezi sebe vás nepřijmou. Závěrem, do Kundratic již nikdy.

sima | 23.6.2014 08:47

Nechystáte se někdo v létě nebo na podzim 2014 do Františkových lázní? Měla bych slevový kupón na Kč 1000,- , který můžete použít na slevu ubytování nebo si za to přikoupit i proceduru. Měla jsem ten kupón pro kamarádku, ale ji nakonec lázně nedali, tak ho nabízím dál. Jinak FL jsou výborný, hodně mi pomohly. Byla jsem tam už 3x po slepáku a pak gyn. operaci. Podle nové vyhlášky se tam může jet i na další diagnózy. V případě zájmu mi napište na simvej@seznam.cz, já vám kupón pošlu poštou nebo je možné předání v Praze.

prosím,na kolik vyjde v Třeboni ubytování? když budu mít po operaci komplex...křížkové lázně?... prosím info,vybírám z lázní a trvá ještě chvála na Třebon? já byl v roce 2009 v Teplicích a supr....

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění